Škorpioni na TV i u Hagu...

Ja imam samo dva pitanja:

1. Koji to kreten vrsi zlocin pred kamerom?
2. Gde je taj snimak bio 10 godina? Odnosno, da li je neko njime trgovao, koristio ga za neke pritiske, ucene ili slicno?

Nemojte da mislite da ih podrzavam, zarobljenici se NE ubijaju, samo mi okolnosti iznenadnog pojavljivanja krunskih dokaza malo smrduckaju.
 
На снимку се једино види да неко можда убија неког и ништа више.
Нити има датума, нити има регистарских ознака, нити има ознака на униформама осим тробојки на береткама, такође је крајње сумњива конституција, црте лица и боја коже починилица такозваног стрељања, на све личе само не на Србе
 
gigule:
strašno...
još strašnije je što ovde niko nema komentar...bar neki...
i bre ljudi...

Зашто се сви пецате на прву лопту... зашто подлежете
еуфорији и медијској хистерији оних који
су плаћени да нам испирају мозак... већина њих је
похапшена... треба сачекати истрагу...
а не као Тадић који је одмах скинуо гаће и иде...
трчи да се извињава у име Српског народа
за наводни злочин... полако, бре... :o
 
Jel se veci zlocin desio u Sarajevu, gdje je pred Alijinim nosom ubijeno 2-3000 Srba pa cak i zena, uglavnom odsjecanjem glave, ili zlocin u Srebrenici?




U SARAJEVU JE UBIJENO OKO DVIJE A MOZDA I TRI HILJADE SRBA

Priredili: Senad PECANIN i Vildana SELIMBEGOVIC


PRICA DRUGA




DANI: Da li znate koliko je tako stradalih?

PEJANOVIC: Postoje dvije procjene - jedna da je stradalo oko dvije hiljade,
a druga oko tri hiljade ljudi. Tesko je pouzdano reci da je jedna tacnija od
druge, ali negdje izmedju dvije ili tri hiljade ljudi po toj osnovi je ili
nestalo ili stradalo ili ubijeno u citavom tom periodu dok se nije izvrsila
potpuna konsolidacija i dok potpuno nije presjecena ta tortura nad civilima
i ubistva civila. Ubistva su bila i na ovaj nacin: odvedes nepripremljenog
civila na liniju i kazes - kopaj! Ostavis ga na brisanom prostoru i zapucas
u suprotnom pravcu, onaj uzvrati vatrom i ubije ti tog civila. Onda se to ne
podvodi kao ubistvo, kao zlocin, nego - "strad'o na liniji".


M.P. Objavljeno u broju 63 DANA, 24. NOVEMBAR / STUDENI 1997.
 
eheeej ljudi......to su necija deca ginula....neki ljudi...kao sto se zgrazavamo nad 800,000 Srba izginulih u Jasenovcu, tako trebamo i nad 7,000 Muslimana! Nije normalno, UOPSTE nije normalno da negirate ono sto jeste cinjenica! Skorpioni, vukovi, lavovi, i ostali KRIMINALCI jesu cinili zlocine nad muslimanima (pa dobro bio je rat), a jos vise od toga - oni su krsili ono sto su nasi preci sticali vekovima a to je srpska vojna cast, i dobra reputacija. Sramota me je njih. A i vas, ako ih podrzavate. Kriminalce i razbojnike.
 
Pa vi niste normalni.Sta treba uraditi da bi vi poverovali u zlocin?Sigurno ih je bilo i to na obe strane.Samo kad vidite fotografije na kojima se Srbi muce i ubijaju to je onda autenticno a kad se ubijaju drugi sve vam je sumnjivo.To je utisak koji imam.Moramo se suociti sa zlocinima zbog sopstvene savesti.To sto neki tvrde da samo Srbi placaju mozda je i tacno ali to nije neki izgovor vec treba sami da se lecimo i suocimo sa prosloscu i sadasnjoscu da bi krenuli dalje normalno inace cemo ostati jedno bolesno drustvo.Ovo vazi za sve koji su ratovali:Srbe,hrvate,obrezane.Ako bas hocete uvek se onima koji izgube rat sudilo i oni su placali pa onda sta se bunite.
 
mare_car:
eheeej ljudi......to su necija deca ginula....neki ljudi...kao sto se zgrazavamo nad 800,000 Srba izginulih u Jasenovcu, tako trebamo i nad 7,000 Muslimana! Nije normalno, UOPSTE nije normalno da negirate ono sto jeste cinjenica! Skorpioni, vukovi, lavovi, i ostali KRIMINALCI jesu cinili zlocine nad muslimanima (pa dobro bio je rat), a jos vise od toga - oni su krsili ono sto su nasi preci sticali vekovima a to je srpska vojna cast, i dobra reputacija. Sramota me je njih. A i vas, ako ih podrzavate. Kriminalce i razbojnike.
E to sam teo da kazem:oni su krsili ono sto su nasi preci sticali vekovima a to je srpska vojna cast, i dobra reputacija. Sramota me je njih.
 
Pjer_Nis:
Ja imam samo dva pitanja:

1. Koji to kreten vrsi zlocin pred kamerom?
2. Gde je taj snimak bio 10 godina? Odnosno, da li je neko njime trgovao, koristio ga za neke pritiske, ucene ili slicno?

Nemojte da mislite da ih podrzavam, zarobljenici se NE ubijaju, samo mi okolnosti iznenadnog pojavljivanja krunskih dokaza malo smrduckaju.
Pa na prvo pitanje si sam vec dao odgovor, da bi neko uopste radio sta su ti idioti radili sigurno je da nije normalan, a samim tim neko kao takav uopste ne razmislja o posledicama svoga zlocina, a kamoli da razmislja o tome sto ih neko snima (verovatno su i sami pogledali te snimke i odusevljavali se kakvi su "heroji").
Sto se snimka tice da verovatno je sve "namontirano i verovatno se radi o jos jednoj po ko zna koji put zaveri protiv Srba i svega srpskog" :roll: , a sto se tice toga gde je taj snimak bio zadnjih 10 godina to stvarno ne znam, jedino me cudi sto nije prikazivan u zadnje cetiri godine od kad smo oterali onog skota i ubicu srpske i ostale decu u Hag. Slozicete se da za vreme bracnog para za pustanje tagvog snimka bi u najmanju ruku bili ubijeni, a mozda bi doziveli i nesto gore tipa da vam degenericni retar i poluinteligent Marko odseca delove tela motornom testerom :!:
 
PAC-PAC:
На снимку се једино види да неко можда убија неког и ништа више.
Нити има датума, нити има регистарских ознака, нити има ознака на униформама осим тробојки на береткама, такође је крајње сумњива конституција, црте лица и боја коже починилица такозваног стрељања, на све личе само не на Србе

На снимку се једино види да неко можда убија неког и ништа више.
I TO JE TEBI NISTA STO JE NEKO NEKOG UBIO, A DA "MOZDA" MA NIJE NIKO NIKOG UBIO ONO NIJE KRV NEGO SOK OD VISNJE :oops:

A sto se boje koze tice da da t nesto "smrdi" video bi tvoju boju i lice kada bi se jebavao po ratistu koliko i oni, a uostalom to je ipak bilo leto tako da nimalo nije cudno sto su imali pocrnelo lice.

A NA KOGA MAJKE TI LICE :?: :?: :?: :?: :?:
Da li si nekad bio na kosovu pre 99, i jesi provali razliku izmedju Srbina i Siptara, niti u govoru niti u faci...........
 
eremita:
Зашто се сви пецате на прву лопту... зашто подлежете
еуфорији и медијској хистерији оних који
су плаћени да нам испирају мозак... већина њих је
похапшена... треба сачекати истрагу...
а не као Тадић који је одмах скинуо гаће и иде...
трчи да се извињава у име Српског народа
за наводни злочин... полако, бре... :o
Za ovo je suvisan bilo kakav komentar
 
urospo:
Jel se veci zlocin desio u Sarajevu, gdje je pred Alijinim nosom ubijeno 2-3000 Srba pa cak i zena, uglavnom odsjecanjem glave, ili zlocin u Srebrenici?
Svaki zlocin bilo sa nase ili njihove strane je za osudu i krivce i Srbe i Muslimane treba poslati i postaviti tamo gde im je mesto.Ali po stoti put ponavljam aje mi prvo malo da se pozabavimo sa nasim dvoristem i nasim zlocinima i zlocincima, a ne da gledamo kod komsije prvo :!: :!: :!: :!: :!:


Jel se veci zlocin desio u Sarajevu, gdje je pred Alijinim nosom ubijeno 2-3000 Srba pa cak i zena, uglavnom odsjecanjem glave, ili zlocin u Srebrenici?

Stvarno ne znam sta da ti kazem ako je isto 7800 ubijenih civila i 3000 ubijenih civila po tabi onda verovatno jeste :idea:
 
Zaigrala mečka i pred Koštuničinim vratima...Kojom brzinom je samo pohapsio izvršioce zločina izneverivši svoje legendarne principe i još potom izljubio Del Ponte-ovu u dupe na konferenciji za novinare (dobio je čak i pohvalu :lol: )
A sve zato što je čovek ipak svestan koliko će taj snimak koštati Srbiju.
 
Meni je sve to toliko odvratno da mije muka.Pa sta mi obicni ljudi imamo s,tim zasto da nasa deca ujutru pred skolu gledaju streljanja ,otsecene glave,bljuvotine ...Rat je rat zlocin je zlocin ali dokle da mi koje niko nista nije pitao da trpimo mentalno nasilje.Ko je zlocinac treba da odgovara ,ko je casno obavljao duznost svaka cast ali mi imamo prava na svoj kakav takav mir. Pa ja ne znam da li neko ima mozga kad se i sta pusta na tv.Pa posle nasilje na ulici ,u skoli ,u parku.Ne branim nikog ali Aman vise !
 
urospo:
Jel se veci zlocin desio u Sarajevu, gdje je pred Alijinim nosom ubijeno 2-3000 Srba pa cak i zena, uglavnom odsjecanjem glave, ili zlocin u Srebrenici?




U SARAJEVU JE UBIJENO OKO DVIJE A MOZDA I TRI HILJADE SRBA

Priredili: Senad PECANIN i Vildana SELIMBEGOVIC


PRICA DRUGA




DANI: Da li znate koliko je tako stradalih?

PEJANOVIC: Postoje dvije procjene - jedna da je stradalo oko dvije hiljade,
a druga oko tri hiljade ljudi. Tesko je pouzdano reci da je jedna tacnija od
druge, ali negdje izmedju dvije ili tri hiljade ljudi po toj osnovi je ili
nestalo ili stradalo ili ubijeno u citavom tom periodu dok se nije izvrsila
potpuna konsolidacija i dok potpuno nije presjecena ta tortura nad civilima
i ubistva civila. Ubistva su bila i na ovaj nacin: odvedes nepripremljenog
civila na liniju i kazes - kopaj! Ostavis ga na brisanom prostoru i zapucas
u suprotnom pravcu, onaj uzvrati vatrom i ubije ti tog civila. Onda se to ne
podvodi kao ubistvo, kao zlocin, nego - "strad'o na liniji".


M.P. Objavljeno u broju 63 DANA, 24. NOVEMBAR / STUDENI 1997.


U Sarajevu nije ubijeno od strane Bosnjaka vise od 258 Srba.

I je li ti pravdas zlocin zlocinom i pri tome poredis agresiju i isplanirani zlocin od jedne drzave i vlade sa pojedincima na drugim stranama ?

Citaj ako znas da citas:

SRPSKO GRAĐANSKO VIJEĆE OCIJENULO IZJAVU PERE BUKEJLOVIĆA KAO SMIŠLJENU PROVOKACIJU


sarajevo.jpg

Sarajevo

Sarajevo, 29.03.2005. - Srpsko građansko vijeće -Pokret za ravnopravnost u BiH (SGV-PRBiH) smatra da je izjava premijera vlade "Republike srpske" Pere Bukejlovića na okruglom stolu na Palama o stradanju Srba u Sarajevu smišljena provokacija, usmjerena na odugovlačenje privođenja Radovana Karadžića Sudu u Hagu za zločine počinjene širom Bosne i Hercegovine nad nesrpskim narodima.
Reagirajući na tu izjavu, SGV-PR u BiH je u saopćenju za javnost naglasio da je neodrživo poređenje stradanja Bošnjaka u Srebrenici i Srba u Sarajevu. Razmjere stradanja Bošnjaka u Srebrenici već su potvrđene od nadležnih entitetskih i međunarodnih organa. Način na koji stradanje naroda predstavljaju najodgovorniji u "Republici srpskoj" ne doprinosi pravednom kažnjavanju svih onih koji su počinili ratne zločine, stav je Vijeća. Prema navodima u saopćenju, istinu o stradanju civila na cijelom prostoru BiH ne može utvrditi samo jedan subjekt, odnosno određene ličnosti iz "rs"-a, već svi nadležni faktori iz BiH i to po objektivnim standardima i kriterijima, prije svega, organi tužilaštva i sudstva. Vijeće smatra da Sud Bosne i Hercegovine za ratne zločine treba da preduprijedi sve manipulacije oko stradanja civila i tako spriječi zaoštravanje međunacionalnih odnosa. U saopćenju je naglašen zahtjev SGV-PR u BiH međunarodnim institucijama da podrže ideju nevladinih organizacija iz FBiH o formiranju državne komisije koja bi istražila stradanje civila u svim sredinama, pa i Sarajevu. Posebnu pažnju treba, smatraju u Vijeću, posvetiti stradanju civila zbog opsade, gladi, smrzavanja i svakodnevnog granatiranja u Sarajevu.SGV-PR u BiH ostaje pri svom stavu da se izvedu pred sud pravde svi ratni zločinci, bez obzira na to iz kojeg su naroda, da se stradanja civila u Srebrenici, kao i nepoštivanje pravila ratovanja u odnosu na zarobljenike, ne mogu ničim pravdati.
Svima je poznato i svi su saglasni da je u Srebrenici izvršen genocid. Što se tiče Sarajeva za takvu kvalifikaciju nema nikakvih dokaza, pa su time izjave na konferenciji na Palama neosnovane, bespredmetne i predstavljaju smišljenu provokaciju, zaključak je SGV-PR u BiH.

BHT1
 
1. Koji kreten snima zlocine...

nije ti to palo na pamet kada je bilo ono sa Amerima u Iraku...? :roll:

2. Ovi nasi su ludi sto se ne pozabave da li je istina nego su vec uhapsili...

a koga su uhapsili...nevine ljude koji samo lice na one sa snimka...? :roll:
 
Godinama unazad, na globalnim TV mrežama i na domaćim televizijama gledamo užasne prizore ratova, verskih i nacionalnih sukoba i »intervencija«, širom planete. Pobrojaću samo neke. Višedecenijski sukob između Jevreja i Palestinaca uz konstantne terorističke akte Palestinaca sa desetinama iskasapljenih Jevreja i zatim odmazde Jevrejske vojske i policije nad Palestinskim teroristima i narodom. Zatim povremeni ali veoma krvavi sukobi u Indiji, uglavnom između Hindusa i Muslimana. Česti su sukobi u Pakistanu, opet između Muslimana i ostalih. U najvećoj muslimanskoj državi na svetu,Indoneziji, takođe često dolazi do sukoba Muslimana sa manjinskim Hrišćanima. Videla sam stravične slike kada Čečeni (muslimani) bukvalno odsecaju glave Rusima i drugim hrišćanskim zarobljenicima. Nedavno smo imali prilike da vidimo slične jezive prizore iz Iraka, kada zarobljenicima ne muslimanima odrubljuju glave. Takođe na ovom podforumu (a i pre toga), mogli smo da vidimo Šiptarske teroriste sa odrubljenim Srpskim glavama. Umalo da zaboravim, Turci malo malo pa krenu da desetkuju Kurde... Primera nasilja i zločina u ljudskoj istoriji je bezbroj, ono što je novo to je prisustvo televizije i kamera . Ovde bi se moglo postaviti više pitanja na primer: Da li je svet postao bolji od momenta kad je kamera počela da beleži zločine? Da li se zločini selektivno kažnjavaju? Zašto u većini svetskih sukoba u zadnjih 30 godina gotovo uvek sudeluju Muslimani, bilo da se sukobljavaju sa Jevrejima, Hindusima, Hrišćanima (Amerikancima, Rusima, Srbima, Hrvatima...), ili Muslimani protiv Muslimana (suniti protiv šiita, Turci protiv Kurda, ekstremisti Alžirci protiv Alžiraca)?
 

Back
Top