Poslednji tinejdzerski dani

Keeper:
ej, sestro, nisi morala bash toliko da se ishchudish shto sam u pravu. bolje se navikni ;-) a uzgred, jeste, mogu ja da pijem a da ne krshim zakon, al nije to TO kad ne krshish ... :P
Jaoj Keeperu, ne primaj sve k srcu... :roll: A, ko je bio u pravu u vezi onih zareza? :wink: Shalim se ja bre! I ovo poslednje nisam bash shvatila... :?
 
Ja nikad nisam bila u "necu da odrastem hocu zauvek da budem dete" fazonu.
Mislim da svako vreme ima neke svoje chari, jeste detinjstvo najbezbriznije, ali ja volim i ove izazove koji me chekaju.
Inache nisam tinejdzer nekih 15ak dana, i nishta se nije promenilo.
Mnogo veca promena u meni je bila kad sam zavrshila srednju i upisala fax, tj izmedju 18 i 19 godine.
 
Misli mi lete ka rodnom kraju, zezanju s društvom po ceo dan, detinjstvo, mladost kratko traju prođe dok lupiš dlanom o dlan... j*g. šta da vam kažem, to je neizbežno, ali na nama je da dobro iskoristimo svo naše tinejdžersko vreme, i da se što više zezamo... ostaću slobodan, dobro se vezati, važno je samo dobro se zezati... :D
 
Da, iako mnogi ne veruju, i ja bejah nekad tinejdžer. Sada sam odrasla osoba, osoba koja mrzi tinejdžere.

Ali, istina je, da ja polovinu svog budnog vremena provedem sečajuči se tih lepih tinejdžerskih dana, ispred televizora, gledajući reprize dnevnika. Sećam se mog prelepog deke, koji je isto tako gledao sve moguće vesti i reprize dnevnika. Sećam se ljudi koji su bili divni kao tinejdžeri i njihovog divnog ponašanja na kakvo u ovim godinama naići ne mogu.

Tako, gledajući televizor, na jednoj reklami sam ćula da se osećaj krivice u potpunosti razvija negde oko dvaes prve, tako da... teške su to godine. Još uvjek ne znam šta da učinim sa njim, dal da ga ostavim i privatim kao ljubav, il da se trudim da ga icepim ko račun za struju što je onaj čovek pre neki dan ispred mene učinio, raskomadao ga na sitne djeliče i u vazduh bacio da leti, ko smrdljive gugutke.
 

Back
Top