.........treba mi pomoc.....

orwell_freak

Početnik
Poruka
7
Hej,

ako medju vama koji ovo citate ima srednjoskolaca,radimo anketu i zamolila bih da mi odgovorite na pitanja:

-imate li 'letnji' posao?
-ako ga imate, kako ste ga nasli,a ako ne, gde biste poceli da trazite, i preko koga?
-koji biste posao najpre radili/radite i
-na sta bi prvo potrosili novac.

Bilo kakva pomoc bi mi puno znacila!!!!!! Thx i pozzzzz
 
orwell_freak:
Hej,

ako medju vama koji ovo citate ima srednjoskolaca,radimo anketu i zamolila bih da mi odgovorite na pitanja:

-imate li 'letnji' posao?
-ako ga imate, kako ste ga nasli,a ako ne, gde biste poceli da trazite, i preko koga?
-koji biste posao najpre radili/radite i
-na sta bi prvo potrosili novac.

Bilo kakva pomoc bi mi puno znacila!!!!!! Thx i pozzzzz
dakle owako
-nemam jer sam prosle god spremala prijemni(mada sam s tim zavrsila pocetkom juna-filoloska dakako :D a onda sam "slavila",nisam bila u bg i sl... a sad cu se posvetiti kameri jer planiram da u trecoj god upisem FDU-filmsku i tv reziju :)
-pa nemam pojma iskreno mada to je ok nacin da se ne smaras ceo raspust a opet dobijes neku lovu...
-hm pa nesto sto nije fizikalno,nesto sto je zanimljivo,npr mogla bi osnovcima drzati privatne casove jer skromno receno imam prilicno dobro obrazovanje :oops:
-hm pa na neke knjige,garderobu, i sl nije da mi moji ne daju lovu nego na neke stvari bez kojih bi mogla u realnim okolnostima :)
-eto nadam se da ti pomog malo :P good luck with this work 8)
 
-kao neki stalan posao ne (u smislu 8h rada itd.), ali moglo bi se reci da imam.
-nasli su mene, i dalje me nalaze, dobar glas daleko se cuje :lol:
-Sad zavisi posto volem tehniku, nesto u vezi toga, trenutno se bakcem sa racunarima, time cu najverovatnije i nastaviti, mada vecina stvari u vezi tehnike me privlaci.
-kao sto rekoh, radije cu sebi kupiti neku stvarku za racunar nego sto cu se negde do jaja provoditi 2-3 dana. Meni je najvece uzivanje kad kupim npr. novu graficku pa se divim rezultatima u 3Dmarku.
Ili novi CPU, pa se divim tome kako 3X brze konvertuje filmove nego prethodni...
 
orwell_freak:
Hej,

ako medju vama koji ovo citate ima srednjoskolaca,radimo anketu i zamolila bih da mi odgovorite na pitanja:

-imate li 'letnji' posao? imacu
-ako ga imate, kako ste ga nasli,a ako ne, gde biste poceli da trazite, i preko koga? cale mi je nasao preko nekog kolege, a kad ga ne bih imao trazio bih negde gde bih mogao da vozim (picerije, pekare, mlekare...)
-koji biste posao najpre radili/radite i vozio bih nekog (direktora, sefa nebitno)
-na sta bi prvo potrosili novac. bajs, komp, i razne "tehnicke" sitnice

Bilo kakva pomoc bi mi puno znacila!!!!!! Thx i pozzzzz
 
- nemam :(
- nisam ga nasla
- hmmm.. pa, volela bih da mogu nesto na radiju da radim.. mozda da citam nesto.. ili da raznosim novine (ali toga kod nas nema)
- na bajs. ni na sta, samo bih se super osecala sto sam ga zaradila, i onda bih dala mami da ponovo kupi neke cipele ili torbu. ili bih mozda kupila tonu biolina i raznih materijala, pa pravila sebi stvari..
 
orwell_freak:
Hej,

ako medju vama koji ovo citate ima srednjoskolaca,radimo anketu i zamolila bih da mi odgovorite na pitanja:

-imate li 'letnji' posao? nemam, ali bih veoooma voleo da ga imam!!!
-ako ga imate, kako ste ga nasli,a ako ne, gde biste poceli da trazite, i preko koga? pa raspitao bih se po oglasima, zamolio bih kewu da se takodje raspita i tako to...
-koji biste posao najpre radili/radite i najpre bih radio u igraonici,onda bih prodavao sladoled i kao trece bih radio kao shanker
-na sta bi prvo potrosili novac. verovatno bih kupio evre da mi se nadju za kasnije... MOzda jos na neku garderobu i na sprejeve!

Bilo kakva pomoc bi mi puno znacila!!!!!! Thx i pozzzzz
 
orwell_freak:
Hej,

ako medju vama koji ovo citate ima srednjoskolaca,radimo anketu i zamolila bih da mi odgovorite na pitanja:

-imate li 'letnji' posao?
-ako ga imate, kako ste ga nasli,a ako ne, gde biste poceli da trazite, i preko koga?
-koji biste posao najpre radili/radite i
-na sta bi prvo potrosili novac.

Bilo kakva pomoc bi mi puno znacila!!!!!! Thx i pozzzzz

-ne bas letnji ali s vremena na vreme sam bebisiterka:)
-pa nasla sam ga preko nekih prijatelja mojih roditelja... tj to su njihova deca
-trazila bih u oglasima, raspitivala se...zavisi koji posao hocu.
-pa bilo sta sto nije fizikalisanje :P ovaj je sasvim ql... volela bih da prodajem nesto, ili da prevodim nesto za kintu.....
takodje bih volela da radim u pozoristu ali na neki nacin to mi ne bi bio 'posao', bar ne posao u klasicnom smislu vec uzivanje...
-najvise bih trosila na nakit, marame, odecu, knjige, muziku, karte za predstave:), svece, materijale, boje za textil.... ma bitno da se zaradi, lako cu ga potrositi!
 
orwell_freak:
Hej,

ako medju vama koji ovo citate ima srednjoskolaca,radimo anketu i zamolila bih da mi odgovorite na pitanja:

-imate li 'letnji' posao? Kao. Ne moze se bash tako nazvati jer ne uzimam lovu...
-ako ga imate, kako ste ga nasli,a ako ne, gde biste poceli da trazite, i preko koga?...zasto shto je to caletov posao. Kao shankerica/konobarica. Zavisi.
-koji biste posao najpre radili/radite Pa, vec rekoh, konobarisanje, dobra sam sa jezicima pa mozda prevodjenje, bejbisiting... Zavisi.-na sta bi prvo potrosili novac. Na prvo shto mi padne na pamet.
Bilo kakva pomoc bi mi puno znacila!!!!!! Thx i pozzzzz
 
-nemam posao
-ne znam gde da trazim (zato i nemam, jel da)
-ne bih nsita radio (ko jos voli da radi? (ovo je istovremeno glavni razlog zasto ne radim))
-pare bih potrosio na ... zavisi od kolicine. ako su vece pare na procesor za gitaru, ili sta mi vec treba.
ako su manje onda bih castio drustvo jedno vece u gradu... nek ide zivot ... ionako nisu neke pare, jel da ;)
 

Back
Top