Vash MENFATAL

Hehehehe... Dzumbus bi nastao, kad bi neko otvorio temu o ZENKAMA! Ali mi smo niza bica... Volimo da nas tretirate kao zivotinjice. Ocekujem da tema krene u pravcu genetskog materijala i oplodnje.
 
4 raindog... pa svi oni koji su jedva muškarci,
proglase sebe mužjacima.
pa onda stave još to alfa ispred :lol:
treba ih razumeti. vođa čopora je sigurno primamljiv naziv za one koji još uvek žive u čoporima... :lol:
 
evo jos jednog primera koliko su muskarci savrseni a koliko su zene slepe da ih ne vide.

a to da li ima savrsenih muskaraca... naravno da ih ima... ja sam jedan od njih - previse dobar da bih bio istinit - i upravo zato sam zacinio svoju licnost nekim nedostatcima... sto, predpostavljam i drugi momci rade...
 
Mislim da je za svakog drugacije to 'savrsenstvo' pa mi je nesto glupo da nabrajam sve vrline koje bi trebao moj muskarac da ima...dovoljno je reci da treba da bude takav da se i pored njegovih mana osecam srecno uz njega jer ih njegove vrline nadmasuju. I eto, srecna sam, veeeooommmaaa srecna :cool:
 
Punani_huntR:
evo jos jednog primera koliko su muskarci savrseni a koliko su zene slepe da ih ne vide.

a to da li ima savrsenih muskaraca... naravno da ih ima... ja sam jedan od njih - previse dobar da bih bio istinit - i upravo zato sam zacinio svoju licnost nekim nedostatcima... sto, predpostavljam i drugi momci rade...


alo bre nema reklame na krsti
 
Moj MAN FATAL je moja ljubav, moja sreća, kad me nešto rastuži trčim u njegovo naručje da me on uteši :lol: , kad me neko naljuti on me sluša i razume, kad me on naljuti jedva čekam da se pomirimo, osećam potpunu sreću samo kad sam sa njim. :D :D :D :D :D Devojke, koje još niste srele svog MAN FATAL, ne brinite ima ih, samo ne očekujte savršenstvo jer priznajte da nijedna od nas nije savršena!!! POZDRAV ZA SVE "PRONADJENE" FATAL PAROVE!!!
 
homme fatal...ili kako vec (gde mi je hanibalka za cas francuskog? :( )
e,pa,ovako:
1.SA STASOM I GLASOM :arrow:
cliveowen8cr.th.jpg

2.LOOOOD & YEBOZOVAN KAO :arrow:
cage0016hp.th.jpg

3.SAMOUVERENI SHARMER POPUT :arrow:
crisnoth23pc.th.jpg

'EBEM TI IMAGESHACK!OVDE JE CRIS NOTH :(
4.SA POGLEDOM :arrow:
ioan6qb.th.jpg

5.I OSMEHOM :arrow:
thiago4eu.jpg

6.USAMLJENIK I IDEALISTA KAO :arrow:
kianu5vx.th.jpg

7.NAIZGLED FLEGMATICAN I UMETNICKA DUSHICA AS :arrow:
ngl17lg.th.jpg

NEBOJSHA GLOGOVAC! :D
8.DA UME DA ME RASPLACE I NASMEJE KAO :arrow:
djoleb0jl.jpg

9.I JOS BUDE PAMETNIJI OD MENE,SKORO KAO :arrow:
einstein3qr.gif

EINSTEIN! 8)
10.A PRI TOM I SMERAN I VERAN KAO :arrow:
paya3bf.jpg

I ONDAK OD MENE MOZ' DA PRAVI SOK,PEKMEZ,SLATKO...MA,BRESKVA SAM ZA SVE :!:

uf,da smanjim sharana?! :roll: :?
ETO,MOZE BILO KOJI OD 1-7. EL SE VAZI? :lol:

nego,da budem ja malo realna :roll: :arrow:
DIVLJA,IMA LI TAJ TVOJ MLADJEG BRATA? :lol: :wink: :P 8)
 
Yguana:
La_Vica:
Sarmantan, drustven, komunikativan, iskren, poverljiv... :P Nisam bas sigurna da li tako nesto postoji! :roll:


postoji veruj mi!!!!!
ne gubi nadu, docice on kad bude bilo vreme.....uglavnom kad ga najmanje ocekujes..... :!: :D :!: :D :!: :D .....

Postoji, postoji....i meni je bio šok kad sam,posle dve nedelje poznavanja, kod svog verenika ukapirala :YBT, pa on jemuškarac kome s emože verovati :lol:

Al to je moj nadrkani stav možda bio kriv :mrgreen: Nisa mnogo držala do veza, niti se trudila da zadržim ili osvojim tipa...mislim, bilo je prilično prometno pre njega :mrgreen:
Carpe diem, a to što želiš to ćeš i nači - kad za to dođe vreme (nije mistika, stvarno to mislim - da smo se sreli ranije ili kasnije, od sveg ane bi možda bilo ništa!)
 
raindog:
Yguana:
za one kojima je termin nepoznat ALFA-MUZJAK = savrsen muskarac, .....

nisam znala da alfa znachi savrshen :roll:
uglavnom se upotrebljava za muzjaka predvonika, shto valjda podrazumeva da je po nechemu boljih od ostalih, ali da znachi savrshen u to se vec ne bih kladila :roll:

bravo bravo vidi se da si upucena u neke stvari.....al u slengu to to znaci..... :wink:
 

Back
Top