ljubitelji akvarela

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stiv Henks i njegovi savršeni akvareli
IKq0mtW.jpg


nMfiq8f.jpg


yKmEoib.jpg


gyIE9Xr.jpg


O7waP1N.jpg


IXVT53I.jpg


2vgJTE4.jpg


dbewF0C.jpg


MwSjxmv.jpg


tt9XHUO.jpg
 
...ajde da vidimo neke tvoje...jel ih radis?
Don Evil :D ne staj mi na muku :) posle ovih akvarela moj rad je smešan :) zaista :) treba puno da se radi za one koji nisu talentovani(ili je talanat mukotrpni rad :think: ) Pravo da ti kažem nemam puno vremena da se bavim slikarstvom,imam puno obaveza,radim i budem premorena :(
Ali sam počela,bar da crtam,pravim skice.

Mada,u velikoj sam nedoumici,neki akvareli su uradjeni kao fotografije(neki mi se svidjaju-neki ne,izgledaju kao fotografija,pogodjene boje,nijanse,senke,svi tonovi) i nikako da se pronadjem,dal da krenem tim pipavijim slikanjem,ili onim slobodnim potezima,vrlo sam neodlučna,a nemam puno vremena da se bavim eksperimentima .

Imaš li možda neki predlog.Ili šta se tebi više svidja i zašto ?
 
Don Evil :D ne staj mi na muku :) posle ovih akvarela moj rad je smešan :) zaista :) treba puno da se radi za one koji nisu talentovani(ili je talanat mukotrpni rad :think: ) Pravo da ti kažem nemam puno vremena da se bavim slikarstvom,imam puno obaveza,radim i budem premorena :(
Ali sam počela,bar da crtam,pravim skice.

Mada,u velikoj sam nedoumici,neki akvareli su uradjeni kao fotografije(neki mi se svidjaju-neki ne,izgledaju kao fotografija,pogodjene boje,nijanse,senke,svi tonovi) i nikako da se pronadjem,dal da krenem tim pipavijim slikanjem,ili onim slobodnim potezima,vrlo sam neodlučna,a nemam puno vremena da se bavim eksperimentima .

Imaš li možda neki predlog.Ili šta se tebi više svidja i zašto ?
Pitanje nije sta se njemu ili meni svidja vec tebi :D !
Probaj ovak poslusaj svoju intuiciju i pocni jedno od ta dva a posle ces videti.
Ja sam bio jedno duze vreme u nedoumici i sama se od sebe resila.
Postavi par pitanja sebi:
Sta ja ustvari zelim a sta ne zelim od slikanja?
Da mogu da biram koji slikar da budem koji bi bila?
Sta me vise zabavlja?
Pazi mozes izabrati jedno a posle videti da ti se drugo ipak vise svidja.
Na kraju krajeva kada pocnes da experimentises sa jednim od ta dva ucices sve jedno a mozda ces hteti da kombinujes oba u slici ili da radis na oba nacina slike.
Nemoj se muciti dilemama vec razmisli i odluci.
Govorim ti iz iskustva.

1. Ako zelis da slikas moras da vezbas crtanje i kada naucis da dobro crtas lako ces da naucis slikanje,jer samo ubacujes boje.
2.Ako zelis realizam da radis takodje je odlicna vezba slikanje crno belo.
3.Sto manje boja izaberi jer ces imati problem sa previse boja(naravno ako ih nisi jos savladala.

Izvinjavam se jer nisam bio pitan ali sam ipak odgovorio u nadi da cu ti pomoci ;).
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top