Tattoo!

sori sto cu biti malo grublja, ali recimo provela sam par meseci u druzenju sa dvojicom tatu majstora...

dakle 3,2,1 - PALJBA!

sustina tetovaze nije u tome da je pokazujes naokolo svima i da pricas LJUDI VIDITE JA SAM TETOVIRANA... ako zelis da se istetoviras, moras da budes dovoljno zrela licnost, da uzmes u obzir masu cinjenica, a ne da kao neka budala pratis trend i ponavljas glupost hiljada i hiljada devojaka...

licno, luda sam za tetoviranjem i planiram da za svoj naredni rodjendan ako smislim motiv, napravim tatu. ali isto tako zelim da uradim nesto sto je samo moje najlicnije, da nosim tet nezavisno od tudjih misljenja... znaci necu se tetovirati na nekom transparentnom mestu gde ga izlazem hiljadama pogleda, vec negde gde ce za mene imati posebno znacenje...

glb...! opet sam bila malo grublja, sori zbog toga, ali kapiras da imas uzasno nezreo odnos prema tetoviranju...! ako si toliko neodlucna bolje se odluci za kanu, od toga ne ostaju oziljci...
 
nije loša ideja(mislim za tatoo na guzi) .ali lično ne bi tetovirala guzu(šta ako se jednog dana spusti i tetovaža izgubi svoj prvotni oblik :roll: a to je moguće pogotovo nakon poroda)
 
Bordokosa:
Sta muskarci (a i cure) misle o tome kada devojka ima tetovazu na guzi? Zar nije sexy?

Ja imam tattoo na gornjem delu guze (donjem delu ledja?) 8)
Diskretna je i ja sam je kreirala. Ima, za mene, neko svevremeno i simbolichno znacenje. :wink:
Mnogo je volim...
Nadam se da ces i ti uzivati u tvojoj ako je uradish... :wink:
 
U poslednjih par meseci upoznala sam mnogo ljudi koji imaju tetovaze za ciju simboliku nisu sigurni, ili im ta tetovaza u principu ne obelezava nista bitno iz zivota...Prilicno glupo...To je nesto sto ces nositi ceo svoj zivot i ako ima svoje znacenje uvek ce ti biti draga, ako ne...vremenom ce poceti da te nervira.Sto se mesta tice...samo tvoj izbor...previse vidna ili suprotno tome, nebitno...ti si ga izabrala i ti nosis tetovazu...sta drugi misle o tome... ko jos mari...
 
Hvala na super savetima! Ja sam uradila tattoo pre mesec dana. Jos uvek sam pod utiskom pa sam zato htela da cujem vasa misljena (koja su me odusevila!). Tattoo nije na vidljivom mestu (guza) i licno mislim da sam uradila pravu stvar za sebe jer sam oduvek razmisljala o tome. Jos vise mi se svidja sto retko ko (smo moje najbolje drugarice i moj decko) zna za to, jer je mesto, za tetovazu kod devojaka, najbolje!
Jos jednom, punooo hvala!
 
Bila je slicna tema ali nema veze... Mislim da je to ok i da je sexy ali sto ti kazes jos je veca fora ako je skriveno pa samo odabrani znaju... Inace znam jednu sa takvim tatuom :wink:
 
ja ću da istetoviram čika slobu, jer on dok bio ja nisam plaćala porez ,pa porez na porez ,pa porez na prekoračenje poreza ,pa porez ako uplatiš više poreza no što treba ,,,,


da da istetoviraću fiskalnu kasu ,,, kako viri iz dupeta onom ko je uveo
 
To me poceti na jedan film. Kaze devojka momku potpisi mi se na guzi, a on njoj :"Pa zasto bas tu?"
"Pa tu ce svi moci da vide tvoje ime ":D
Meni se svidja onaj tatoo iznad guze, u donjem delu kicme, iu vidu nekog leptira..ne znam tacno kako se zove ta slicica :?:
 
greeneyegirl
Ja volim tetovaze kanom,traju pet dana ali mozes da crtas po sebi sta ti je volja.Naucila sam da radim kanom i jedan moj drug to zna pa onda jedno drugo crtamo i volim velike tetovaze koje idu duz kicme ili polovine ledja.Mnogo mi se svidja a posle 5 dana nema nista pa idemo opet.
Mnogo je cool!!!
 
poznavao sam jednu devojku koja je imala tetovazu tigra na zadnjici, onako na boku. tigar je izgledao kao da se sprema za napad, a ona je volela providnu garderobu i vodku. secam se kada ju je napravila, prvi dan, zadnjica joj je bila skroz crvena - kao da ju je neko ispljeskao.

moje misljenje o tetovazama generalno je neutralno. tj. isto kao i prema grejpfrutu - neki ga vole neki ne. Live and let live.

da li tetovaze doprinose da neko izgleda lepse? opet subjektivna stvar - nekome da nekome ne. :wink:
 
Bordokosa:
Sta muskarci (a i cure) misle o tome kada devojka ima tetovazu na guzi? Zar nije sexy?


ehehehe, odmah se setim Stanislave Dimitrijević u onom Gruovom spotu PETAK.


Da se prepoznati PO RAJSKOJ TICI. :idea:


Uopšte nije loša fora, samo dokle nije na mišici ili leđima.



Pre neki mesec kod Snežane Dubajić jedna riba istetovirala Đinđića šreko plećke. :shock:
U BOJI! :shock: :!:



nemam pojma, ima i onih varijanti kad od ribice napravi Diabla. Bljak.
Ne znam, samp znam da ne bih znala kako da objasnim detetu budućem kad je i kako mami leptir sleteo na guzu, i što neće da odleti :lol:
 

Hahaha Kill Bill . Ali nema Uma! Valjda, nisam video.
Zamisli ljubim neku cicu po ledjima i odjednom tatoo, leptir, tigar, zmaja za jaja, full color "kad krečite- krečite". Mislim, kao da sam je priveo sa Pigala.
 
e, ovako, da se prisetim: moja drugarica talibanka nosi tatu na članku, dva delfina, družimo se odavno, videla - prošlog leta /dve godine zakašnjenja/

Stanislava, ajde dobro, ne moraš da je ljubiš po guzi, ne insistiram :D


jedna mala koja svratila kod lika sa istetoviranom lobanjom (Goran, tatu-majstor), balerina, istetoviran crveni zmaj na članku (ne tu, ne znam kako se taj deo zove: gornji deo stopala, ono što je na suprotnoj strani od tabana, jbg). Nij eloše, ali ona look like Ceca 2000, pa je sra.nje.

neki moj bivši na ramenu, smešno.

Mali Peternek, tirkizno plavo sa belim, uuuuu :oops: pa na grudima, mmm......
 
A to za uspomene iz JNA, ha,ha, da bas zvuci odvratno, kao da su ti ljudi pod nekom klasom... Mada sad postoje ove kratkotrajne! E na to bi vrlo rado pristala! Jos kad bi ovde neko znao kako se zove onaj znak u vidu leptira? :?:
 

Back
Top