Koliko debele živce imate?????????????????????

znash za one ljude za koje si chula da "ne zelish da ih vidish kad su iznervirani"?
taj sam.
dok se ljudi oko mene zivciraju i troshe svoju energiju na svaku sitnu stvar, ja sam nedodirljiv.
sve ima svoju granicu dodushe. medjutim to ima svoju cenu. nakupljati negativnu energiju godinama i baciti je samo jednom ili dvaput za godinu dana je nezdravo. ali ne mogu protiv svoje lichnosti.

ne valja biti ekstreman ni u chemu.
 
... kao sajle... Ili je to naučena samokontrola?
Nisam neosetljiva i sve registrujem. Ali obradim u mozgu pa obično zaključim
da nije vredno reakcije. :lol:

Ima doduše situacija u kojima namerno reagujem, mada me to dosta košta. :roll:
Nepravda ili maltretiranje nekog drugog recimo.
Nefer igra...

Kada reagujem, to je vrlo burno.
 
Pa sad vidi - zrelost ide sa godinama... ali i ne mora :wink: :D

Pa kako kad... Uglavnom imam visok prag tolerancije, ali i malo nestandardne kriterijume, pa se neretko ljudi iznenade kad planem (ooo da ja to umem i te kako :? )...

U svakom slucaju, sa godinama mi raste samokontrola (uveliko je na zavidnom nivou), time dobijas na vremenu, izbegavas zamke i smanjujes potencijalne kardioloske probleme... Jednostavno, sa godinama naucis da se ne nerviras tek tako... a nerviras se ipak :shock:

A kontrola osecnja... e pa to je nesto drugo, ali i to se stice.... Sve je to vise stvar stecenog iskustva i utreniranosti, a ne urodjenih osobina (mada ima i toga, ne kazem)... :roll:
 
Uuuuuuuuuuuuuuuuu...Gde me nadje...?Mnooogo se lako iznerviram,narochito kad su sitnice u pitanju.Za one krupne stvari mogu da se iskontrolishem.Desi se ponekad i da zaplachem - iz raloga shto ne mogu da ubijem osobu koja me je iznervirala (pr. keva,baba,deda,cale...)...Sve u svemu,dajem dva zuta kartona i dva puta opominjem osobu,a treci put je vec zayebano - crveni karton nije mala stvar 8)
 

Back
Top