Srpske zastave

pa nemoj da im nosis zastavu,nju su sigurno videli, odnesi im kokardu ili neki seo srpske nosnje :!:

Najbolje da nadjes onaj deo zenske nosnje, sto izgleda kao neka mala jaknica.(valjda se to zove jelek)

Bas sam skoro gledao na tv kako je princeza Jelisaveta to poklonila svojoj kcerci, i ova se bas odusevila :P
 
loop:
pa nemoj da im nosis zastavu,nju su sigurno videli, odnesi im kokardu ili neki seo srpske nosnje :!:

Najbolje da nadjes onaj deo zenske nosnje, sto izgleda kao neka mala jaknica. (valjda se to zove jelek)

Bas sam skoro gledao na tv kako je princeza Jelisaveta to poklonila svojoj kcerci, i ova se bas odusevila :P


p025.gif
 
loop:
pa nemoj da im nosis zastavu,nju su sigurno videli, odnesi im kokardu ili neki seo srpske nosnje :!:

Najbolje da nadjes onaj deo zenske nosnje, sto izgleda kao neka mala jaknica.(valjda se to zove jelek)

Bas sam skoro gledao na tv kako je princeza Jelisaveta to poklonila svojoj kcerci, i ova se bas odusevila :P


Pa da si rekao prsluce, sve bi bilo u redu :wink:
 
imash na zelenjaku dole kod poslednje stanice 75 prodavnicu sa takvim stvarima...tu sam ja kupila neka mala sranjca za porodicu u londonu...odushevili su se kako je zivopisno...a najvishe ce ti se odusheviti ako im odnesesh malo rakije u nekoj chuturici onako u stilu 'domace radinosti'...
 
loop:
pa nemoj da im nosis zastavu,nju su sigurno videli, odnesi im kokardu ili neki seo srpske nosnje :!:

Najbolje da nadjes onaj deo zenske nosnje, sto izgleda kao neka mala jaknica. (valjda se to zove jelek)

Bas sam skoro gledao na tv kako je princeza Jelisaveta to poklonila svojoj kcerci, i ova se bas odusevila :P



p025.gif
 
Kokardu?!? ... Aham, to je bas onako srpska tradicija...

Ma samo im uslikaj par slicica po Srbiji, slika govori vise od 1000 reci, pa bi im slike sigurno ucvrstile misao da ne pomisljaju da dodju ovde, i uverilo ih da su ucinili pravi potez kad su klisnuli iz ovog Tamnog Vilajeta...
 
andja_stay_cool:
Jel znate gde u bg mogu da kupim nasu zastavu, raznih velicina i neke druge srpske suvenire? Idem u julu za usa pa bih da porodici kod koje cu da budem ponesem nesto i pokazem im deo nase tradicije...

zna li neko kako sada izgleda nasha zastava? :roll:
ili se srpska nije menjala? :?
pazi da ti u toj radnji ne uvale proshlogodishnji model.. :lol:
 
andja_stay_cool:
Jel znate gde u bg mogu da kupim nasu zastavu, raznih velicina i neke druge srpske suvenire? Idem u julu za usa pa bih da porodici kod koje cu da budem ponesem nesto i pokazem im deo nase tradicije...

U USA, svi naši ljudi imaju srpske zastave i sl. nacionalne simbole otadžbine. U Beogradu je najbolje da potražiš slične suvenire u prodavnici SPC, u Bulevaru, omah čim prođeš garažu i Pelivan. Moguće je da imaju i u prodavnici u Nušićevoj. Ja sam tamo našao ikonu svoje slave, koja je retka i fenomenalno je urađena, sa zlatnim listićima.
 
Incognito:
Kokardu?!? ... Aham, to je bas onako srpska tradicija...

Ma samo im uslikaj par slicica po Srbiji, slika govori vise od 1000 reci, pa bi im slike sigurno ucvrstile misao da ne pomisljaju da dodju ovde, i uverilo ih da su ucinili pravi potez kad su klisnuli iz ovog Tamnog Vilajeta...



shto mrzim ovakva mishljenja :x ...bash me iznerviraju...ujedam.... :x
 

Back
Top