Dodje i 1. jun

nije mi dosadno, nego sam resio da budem pakostan , i da nabijam ljudima njihove gluposti na glavu :twisted:

Sta je misevi gde ste pobegli sad.Nema Vas ni da se javite :!:
Uaaa fukse lakoverne
9.gif
 
loop:
ovaj i dalje veruje da ce biti para
p095.gif


dje si bre zapovac, dobro dosh`o :lol:
a odakle ti to da sam zapovac...

i mene interesovala tema, samo shto ne galamim ko ti. shta ako su ljudi u pravu... (shto je verovatno cijelih 1%)

al necu da pljujem po nekom ako nisam siguran da sam u pravu.
 
E da ljudi ko se logova da mi pojasni neke opcije pa da svi zajedno nabijemo u nos onima koji nisu verovali u ovo !!! Ja dobio neke pare samo neznam koliko posto ovde ima razlicitih suma novca ! To mi nista nije jasno !

Current Cash Balance: $3,388.00
Available Cash Balance: $0.0

Current WebCash Balance: $897.00
Available WebCash Balance:* $50.00

Sta mu ovo znaci nemam tri blage ??? Valjda ovo 897$ treba da dobijem kada svi ljudi verifikuju sa svojih mailova ! Uglavnom ko ima malo vise iskustva sa racunima na netu neka pomogne !
 
Inspector:
Neznam zato vas i pitam sta ovo znaci ! U svakom slucaju Green je proradio !
Pa tamo ima makar 100000 ljudi, šta misliš kako mogu svakome od njih da daju 25$ i po 5 za svakog novog kojeg dovedu!? Jedino mogu taj "web cash" da gomilaju, a "Available Cash Balance: $0.0" će zauvek biti 0.0$! Javi ako kupiš nešto preko Green-a ili ako čuješ da je neko nešto kupio.
 
Mare:
Inspector:
Neznam zato vas i pitam sta ovo znaci ! U svakom slucaju Green je proradio !
Pa tamo ima makar 100000 ljudi, šta misliš kako mogu svakome od njih da daju 25$ i po 5 za svakog novog kojeg dovedu!? Jedino mogu taj "web cash" da gomilaju, a "Available Cash Balance: $0.0" će zauvek biti 0.0$! Javi ako kupiš nešto preko Green-a ili ako čuješ da je neko nešto kupio.

pa tako niko nije verovao ni paypal-u pa platishe ljudi

sad pitash kako pa to, a jati kazem da u njihovom izveshtaju za proslu godinu je promet od 68 miliardi $

a 1% provizije je...

pa ti vidi

mozda imaju... i mozda i isplate... ni prvi ni zadnji, a vratice vremenom, ne brini.

a zamisli kolko bi chlanova imali da su se 4 meseca 100 dnevno reklamirali na cnn, bbc, sky, aol...

ja garantujem da bi dali vece pare, a manje chlana bi imali.
 

Back
Top