Pilsner...

zoranpetrovic84

Domaćin
Poruka
3.519
Jel'neko ima ovu flash igricu gde gajbom kupis flajke dok se teta sa strane skida...ja sam stigao do gacica..ali dalje nema sanse...jel'neko presao?!:)Ako jeste jel'moze da mi posalje screenshot...posto me stvarno nervira...
poz
p.s.meni je najbolja plava:)
 
zoranpetrovic84:
Jel'neko ima ovu flash igricu gde gajbom kupis flajke dok se teta sa strane skida...ja sam stigao do gacica..ali dalje nema sanse...jel'neko presao?!:)Ako jeste jel'moze da mi posalje screenshot...posto me stvarno nervira...
poz
p.s.meni je najbolja plava:)

:D Bratee nema šanse da je skineš ja sam stigao do 20000 ali nije se skinula :shock:
 
zoranpetrovic84:
Jel'neko ima ovu flash igricu gde gajbom kupis flajke dok se teta sa strane skida...ja sam stigao do gacica..ali dalje nema sanse...jel'neko presao?!:)Ako jeste jel'moze da mi posalje screenshot...posto me stvarno nervira...
poz
p.s.meni je najbolja plava:)
Ja sam joj skinuo samo grudnjak...
 
Kad nece da se skine Ma mu joj
k022.gif
 
Ljudi, da li znate da u toj igrici i ne postoji slika gde je bilo koja zenska potpuno gola!!!

Ja sam otvorio igricu u Flash Decompiler-u, gledao slike i video da je poslednja slika gde skida samo brus... A ostalo necete videti stigli vi i do 50 000!!!

Imam igricu, ako nekom treba dacu mu link...
 
Boki DX-11:
Ljudi, da li znate da u toj igrici i ne postoji slika gde je bilo koja zenska potpuno gola!!!

Ja sam otvorio igricu u Flash Decompiler-u, gledao slike i video da je poslednja slika gde skida samo brus... A ostalo necete videti stigli vi i do 50 000!!!

Imam igricu, ako nekom treba dacu mu link...
Ovo si rekao samo da bi se pohavlio kako znash nesto "extra" da radis na kompu :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top