Ima li momaka koji bi prcali sa simpaticnom bucom?

Ma treba ti "budala" kao ja....

Mene uopšte ne interesuje , ako dam zeleno svetlo , da li je devojka malo buca, ili nije....

E sad kod 100+ kila već proradi moje predubedjenje, da takva devojka ili ima zdravstvenih problema, najčešće šećer,jetra, ili je dobrano psihološki pukla....

A zbog čega i kome dajem zeleno, to ima veze sa drugim stvarima , i stvarno , nema nikakve veze sa estetikom....Ustvari estetika mi je samo pokazatelj koga ću da upoznam. Samo to....Znači tu kreće mojom inicijativom, ostale već moraju da krenu svojom inicijativom....

Izmedju redova ustvari ispada da devojke trebaju da ispolje svoje namere , po pitanju upoznavanja momaka, a za dalje već nisam toliko siguran....postoji opasnost , uzimanja kad je već na tacni....
 
Ako si opsednuta svojim izgledom,verovatno ti je mnogo tesko da ostavris neku vezu.Izgled je bitan,ali nije sve u tome.To znaju frajeri,a i mi zene jer sta ti vredi extra lep decko,ako je supalj,sebican...takav ti ne treba.Da bi smo bili srecni potrebno je da budemo prihvaceni i da naucimo da prihvatamo druge sa svim njihovim manama i nedostacima.
 

Back
Top