URBANO (?????) ulepsavanje tela

Yguana

Primećen član
Poruka
523
svi znamo da su se jos i indijanci tetovirali i mnooogi pre njih...zasto pirsing i tetoviranje smatraju novom modom? :?:
vase misljenje o mindjusicama i slikama na telu je...?
ako je pozitivno,i sa smislom , sa nekim dubljim znacenjem, svaka cast ali...sta kazete na one devojcice sto se izbuse da bi ih videli? :evil:
porucite im nesto lose slobodno... :twisted:
sooorryyy takvim ljudima ali BUDITE MALO SVOJI!!!!!
kopija je i tako previse!!!!!
pozz svim unikatnim, originalnim likovima... :D
 
Yguana:
svi znamo da su se jos i indijanci tetovirali i mnooogi pre njih...zasto pirsing i tetoviranje smatraju novom modom? :?:
vase misljenje o mindjusicama i slikama na telu je...?
ako je pozitivno,i sa smislom , sa nekim dubljim znacenjem, svaka cast ali...sta kazete na one devojcice sto se izbuse da bi ih videli? :evil:
porucite im nesto lose slobodno... :twisted:
sooorryyy takvim ljudima ali BUDITE MALO SVOJI!!!!!
kopija je i tako previse!!!!!
pozz svim unikatnim, originalnim likovima... :D


:twisted: vec su busne :roll:
 
elfy:
Yguana:
svi znamo da su se jos i indijanci tetovirali i mnooogi pre njih...zasto pirsing i tetoviranje smatraju novom modom? :?:
vase misljenje o mindjusicama i slikama na telu je...?
ako je pozitivno,i sa smislom , sa nekim dubljim znacenjem, svaka cast ali...sta kazete na one devojcice sto se izbuse da bi ih videli? :evil:
porucite im nesto lose slobodno... :twisted:
sooorryyy takvim ljudima ali BUDITE MALO SVOJI!!!!!
kopija je i tako previse!!!!!
pozz svim unikatnim, originalnim likovima... :D


:twisted: vec su busne :roll:

Moram da priznam grozan sam ... devojcice izvinite :) :wink:
 
posto je tema vec bila,ja cu da se ponovim...
ako ne racunamo busne usi,nije bitan broj rupica,
meni je picing odvratan.
osobe koje su pircovane :lol: mi deluju prljavo.
za tetovazu,hm,zavisi od slike,mesta itd,
steta je sto klinci danas stavljaju neke glupe slike,pa ispadaju smesni,kao sa kineskim znakovima npr :roll:
ali ako osoba zna da nosi svoj tatoo,aaaa to pozdravljam!
 
ma skarifikacija je najbolja...to će možda biti nova moda,a? lepo napravite ranice na telu...mogu da se naprave baš leeepe šare i u te rane se stavi zemlja ili kamenčići da ne zarastu i eto šare na telu...
mislim to još nema niko a jedan je od tradic. načina ukrašavanja tela...
 
xpajamacax:
posto je tema vec bila,ja cu da se ponovim...
ako ne racunamo busne usi,nije bitan broj rupica,
meni je picing odvratan.
osobe koje su pircovane :lol: mi deluju prljavo.
za tetovazu,hm,zavisi od slike,mesta itd,
steta je sto klinci danas stavljaju neke glupe slike,pa ispadaju smesni,kao sa kineskim znakovima npr :roll:
ali ako osoba zna da nosi svoj tatoo,aaaa to pozdravljam!

:lol:

Gledam ih u teretani kod mene.Ima ih nekoliko.
 
gigule:
ma skarifikacija je najbolja...to će možda biti nova moda,a? lepo napravite ranice na telu...mogu da se naprave baš leeepe šare i u te rane se stavi zemlja ili kamenčići da ne zarastu i eto šare na telu...
mislim to još nema niko a jedan je od tradic. načina ukrašavanja tela...

OOOOOO....!!!!!veeeliki pozz za nove, interesantne i originalne ideje!!!!!!!!!
samo nastavi :D
mozda jednom budes zacetnik nekih novih vidova ulepsavanja...ko zna!!!!!
daj nesto novo pa da probamo.....ja cu biti pokusni kunic..... :D
 
Prije dvije godine sam stavila pirsing na stomak,tad mi je to bilo simpaticno,ali i vrlo bolno... :( Nekoliko puta mi je ispadala mindjusa
tako da ga vise necu raditi,a i sada je tako
mnOOOOOOOOgo djevojaka sa pirsingom pa mi i nije interesantno...
Al' sam onda napravila veliku promjenu,velikuuuu!
Prije dva mjeseca sam ugradila silikone u grudi...I tako,zeljela sam to dugo,nisam imala neki komlex al' mi doslo...I sad uzivam u svojim grudima i nailazim na zgrazanje okoline,pocev od roditelja,prijatelja itd.
Ne znam sto je toliko to strasno?
Cak sam i otvorila bila temu dje je najbolja u BG plasticna hirgurgija itd. i cekalo me :arrow:
pljuvanje!
Svejedno...
I dalje ne kapiram u cemu je stos al' dobro... :D
 
Imam drugaricu koja se pre nekoliko dana udala i trudna je, a pre godinu i nekoliko emseci je isto stavila silikone u grudi i od velikih napravila malo veće (od četvorke peticu, što po meni ipak nije nenormalno veliko). Ja mesecima, inače, nisam primećivala da je povećala grudi i pošto su je svi ogovarali (bukvalno olajavali što je 2.000 evra "bacila" u grudi, što smatram da je čisto njena stvar), ja sam je zdušno branila, a onda mi je ona sama rekla da je istina to što pričaju i da ona to ne krije.

Sada je, kao što rekoh, trudna, sve je u redu, grudi su joj se povećale zbog trudnoće itd.

Eto, ona je to uradila da bi se bolje osećala, nije se ništa uobrazila u odnosu na period kad nije imala silikonske grudi. Ostala je sasvim ista, samo što nosi grudnjak za broj veći.

Ja protiv, uslovno govoreći, ukrašavanja tela nemam ništa. Imam bušne uši, ali se ne bih dalje bušila :roll: Jedino što bih jednog dana uradila neku tetovažicu, ali o tome sam već pisala.
 
gigule:
ma skarifikacija je najbolja...to će možda biti nova moda,a? lepo napravite ranice na telu...mogu da se naprave baš leeepe šare i u te rane se stavi zemlja ili kamenčići da ne zarastu i eto šare na telu...
mislim to još nema niko a jedan je od tradic. načina ukrašavanja tela...
Nisi čula za glavni fazon - prženje tela vrelim gvožđem? Ne znam tačno kako se to zove, ali na grudima su neobično efektne šare.
 
ja sve sto sam izbusila pre nekoliko god..ok ne kajem se naravno..nekoliko na usima ako se to racuna, jedan pupak,..to je znaci jedan pirsing..da racunam i nevinost kao busenje, ne razumem..i ako je profesionalac radio tattoo onda mora lepo da izgleda..i ako nije prefise izakano tj.vise slike od pameti..onda ok..razmisljam koji lak da namazem :? ..nervira me kad neko pravi klovna od sebe..mrzim kad mi se vidi tattoo:x mrzim sto volim niske farmerke..i mrzim sto je skoro ponoc, a nisam namazala notke
:shock:
 
inspirion:
xpajamacax:
posto je tema vec bila,ja cu da se ponovim...
ako ne racunamo busne usi,nije bitan broj rupica,
meni je picing odvratan.
osobe koje su pircovane :lol: mi deluju prljavo.
za tetovazu,hm,zavisi od slike,mesta itd,
steta je sto klinci danas stavljaju neke glupe slike,pa ispadaju smesni,kao sa kineskim znakovima npr :roll:
ali ako osoba zna da nosi svoj tatoo,aaaa to pozdravljam!

:lol:

Gledam ih u teretani kod mene.Ima ih nekoliko.
ne propusta priliku da naglasi kako je zgodan
 

Back
Top