SMS ljubav

soba23

Zainteresovan član
Poruka
297
Sad nesto razmisljam,da l' uhvatite nekad sebe da pisete ljubavne stihove u poruci svom dragom,ali ne ona sranja neka i rime,vec prave stihove pjesama npr.kazaliste,bijelo dugme,merlin...Pitam zato sto imam vrlo romanticnog dragog koji mi salje pjesme putem sms-a,u pocetku mi je bilo presmijesno s obzirom da ima 32 god a onda sam se i ja navukla,tako da pored cujanja i gledanja svakodnevno,od njega dobijam stihove i ja mu uzvracam. I ne znam,simpaticno mi je vrlo postalo vremenom,posebno zato sto je mnogo zatvoren i ne umije mi reci normalno da me voli vec kapiram to upravo kroz te stihove...Dakle,nemam pojma sto htjedoh,sad me obradovao jos jednim stihom i pitam se okle ih vadi i kako se nikad ne ponavlja i ja zelim njega tad da obradujem al' nema tog stiha koji nije vec provalio da dobro zvuci preko sms-a i poslao.Eto sad mi to pade na pamet ,ko zna mozda jos neko pati od slicnog...
P.S.Ne zalim se,jeste da me jutros malcice razocarao sa :''Budi sa mnom i budi se sa mnom,zeljo moja zeljo moja...'',mislim u sebi ***** ti zivot dje nadje Matica jutros u zoru,al' dobro... :D
 
E da, vidis imam jednog druga koji ima kolekciju tih SMS-ova na kompu i u mobilnom. I prica mi on kako raznim devojkama salje te SMSove i kako se nenormalno primaju na njih. :wink:
 
E ljudi moji jos malo pa ce te poceti i da se
J E B E T E sa tim telefonima...
Kakve bre poruke...zar ne vidite koliko smo sami...
oko nas samo tehnika i neka sranja 8) 8) :shock:
 

Back
Top