Dilema....

  • Začetnik teme izbedacen!
  • Datum pokretanja
I

izbedacen!

Gost
e a jel mogu ja da pitam za vasa misljanja,ali iskrena.Ja sam sa mojoj devojkom relativno dugo,mirili smo se i raskidali dosta puta,jedan od tih puta je bio zato sto nije zelela sex.Posle izvesnog vremena(3 meseca) pomirio sam se sa njom.tad sam saznao da nije nevina,POLUDEO SAM!Kao sa nekim je likom to uradila ono cisto da predje preko toga,a znala je koliko je meni to znacilo!Sta da radim,da li da predjem preko toga?
 
Momak, nije ona tvoje vlasnistvo...
Kad je spavala s tim tipom, nije bila s tobom u vezi... Dakle, tebe se to ne tice... Odakle ti uopste pravo da joj pridikujes... Nije te prevarila, pobogu...
No, ono sto je meni u cijeloj ovoj prici najgore, jeste to sto ti kompletnu licnost svoje djevojke svodis na taj komadic koze, izmedju nogu... Ako je ona samo to za tebe, bolje joj je da sto prije bjezi iz vase veze...
Tesko tebi sa samim sobom...
Eto, htio si iskreno misljenje...
 
izbedacen!:
e a jel mogu ja da pitam za vasa misljanja,ali iskrena.Ja sam sa mojoj devojkom relativno dugo,mirili smo se i raskidali dosta puta,jedan od tih puta je bio zato sto nije zelela sex.Posle izvesnog vremena(3 meseca) pomirio sam se sa njom.tad sam saznao da nije nevina,POLUDEO SAM!Kao sa nekim je likom to uradila ono cisto da predje preko toga,a znala je koliko je meni to znacilo!Sta da radim,da li da predjem preko toga?

Nemoj da se opterecujes glupostima. Sta te briga sto je to uradila sa nekim drugim. Taj ti je samo olaksao, nista drugo. Znaj, ona je mogla i da ti ne kaze to. Volite se i uzivajte.
 
Hmmm, BBBMW ima pravo, mozda te samo lozi, mada devojke cesto 'tvrde pazar' oko tih stvari kada im je stalo do nekog decka, a kada nije samo zele da zavrse sa tim, eto zato sto im je nesto puklo u glavi! To u glavnom i nema veze sa vama muskrcima!
Mada ako sada zeli tebi da se vrati, zapitaj se dobro zasto, jer moze biti da zeli da ti vrati za sve jer je sada jel' samouverenija i puna sebe, ili zeli to da uradi sa nekim ko joj stvarno znaci!
E pa super ako me nesto razumes!
 
najbolje ti je da popricas sa njom,zasto je to uradila.A ne da lupas glavom i da se tripujes!Ako je to uradila iz nekog hira,razumi je.A ako je uradila iz osvete neke...Ma sta ti ja pricam idi kod nje neka ti kaze. P.S.Znam ko si...
 
Prijatelju ne opterecuj se, potrudi se ti da joj budes poslednji, pusti to ko joj je bio prvi!!! Pa zar mislis da je bilo kojoj zeni prvo iskustvo najlepse. To se pamti, ali iz nekih sasvim drugih razloga. Covece, nije bre ovo srednji vek!!! ...a ti se ponadao da mozda jeste, A???
 
pa nije srednji vek!!!A ti se kao ne bi izbedacio da devojka koju volis ode i uradi to sa nekim tamo majmunom koji sutra nece da se seti kako se zvala!!!
 
Ne jedi se,sto bi rekle Lale,mislim da je to nebitno,mada kontam da je los osecaj kada te neko tako malo "izvoza",tj. ti mislis da te je izvozao,a zapravo to mozda i nije bila namera!Sex je bitan,vrlo,ali skapiras i nesto drugo posle izvesnog vremena,tako da kontam da na osnovu drugih stvari skapiras da li ti je do nje stalo,zaista, i onda se ponasas u skladu sa tim!:)
Samo hrabro!
 
Ma 'ajde da govorimo srpski! Ne brines ti sto taj majmun nece znati kako se ona zvala, nego zato sto ce ona uvek znati kako se on zvao!!!? Neko je tebe ipak ubedio da je fora da ti svojoj devojci skines mrak, i da je bas bedak ako ne bude tako. Sada verovatno tripujes zasto je on bolji, da li mu je "veci", da li ce vas uporedjivati itd... Opusti se covece, to je samo prvi sex od hiljadu, i slazem se sa goscom koja ti je rekla da ti je samo "olaksao posao". Budi baja kao sto jesi, i nemoj tom liku toliko sam da dizes cenu!!!
 
izbedacen!:
e a jel mogu ja da pitam za vasa misljanja,ali iskrena.Ja sam sa mojoj devojkom relativno dugo,mirili smo se i raskidali dosta puta,jedan od tih puta je bio zato sto nije zelela sex.Posle izvesnog vremena(3 meseca) pomirio sam se sa njom.tad sam saznao da nije nevina,POLUDEO SAM!Kao sa nekim je likom to uradila ono cisto da predje preko toga,a znala je koliko je meni to znacilo!Sta da radim,da li da predjem preko toga?
..izbedacheni...shta da ti kazem....to nije smelo da se desi..u 21. veku,nikako..brate...ne znam...ne smesh da predjesh preko toga...rokni se....ili ne,rokni nju....ko je 'ebe....kako je mogla....
 
prejaki:
Ma 'ajde da govorimo srpski! Ne brines ti sto taj majmun nece znati kako se ona zvala, nego zato sto ce ona uvek znati kako se on zvao!!!? Neko je tebe ipak ubedio da je fora da ti svojoj devojci skines mrak, i da je bas bedak ako ne bude tako. Sada verovatno tripujes zasto je on bolji, da li mu je "veci", da li ce vas uporedjivati itd... Opusti se covece, to je samo prvi sex od hiljadu, i slazem se sa goscom koja ti je rekla da ti je samo "olaksao posao". Budi baja kao sto jesi, i nemoj tom liku toliko sam da dizes cenu!!!
.....aahahahhhaha...kako si lud...:))))))..pa daaaaaa...vish kako chovek zna...
 
KUCKA!!!!Otkaci je pod hitno.Sta ce ti takva devojka.Ja bih decka otkacila da je takav a muskarci su po tom pitanju gori.Ako ti je to uradila ko zna na sta je jos spremna.Nadji drugu a nju definitivno zaboravi
 
U potpunosti se slazem sa Marijom ali iz drugih razloga. Ako ti ste vi bili stalno zajedno iraskidali onda tu ensto ne stima da ne kazem da smrdi. Sta ti sluzis kao rame za plakanje?> Mislim ne zelim da te srzoam ali njen stav mi nije bas najjasniji. Ako je jos u toj pauzi spavala sa nekim levim mesto sa tobom koji je sigurno najbolje znas onda sta reci.. Oc A i treba znati da bi time i tebi ucinila jednu davnasnju zelju. Eto koliko te voli. UsAko ste an drugarskom osnovu i ako se ne cimas toliko na nju mozes slobodno da radis sta hoces ali ako je volis onda batali. Znam da je tesko ali sta zar trebas ceo zivot da slusa izvinjenja sto je njoj frka da udovolji nekoj tvojoj zelji?!
 

Back
Top