VAZDUHOPLOVNA AKADEMIJA

Nema leba od te škole, osim ako zaista volite vazduhoplovstvo i imate strpljenja da se probijate i gulite faks. Kad kažem strpljenje mislim na to da su studije vazduhoplovstva enormno teške, podrazumevaju baratanje matematikom, fizikom i ostalim tehničkim naukama, to je stvarno ozbiljna stvar (a ne učenje iz kojih oblaka pada kiša a iz kojih sneg :D). A što se tiče licence i svih tih stvari koje obećavaju, možete odmah da zaboravite da budem iskrena. P.S. Drapšin je keva !!! :heart:
 
Zdravo Duki,


Moja sestra zeli da ove godine upise VA nije se jos opredelila za smer ali sigurno neki od civilnih.Interesuje nas sam upis koliko je tezak u smislu da li je potrebna neka veza i da li mozes da nam napises nesto o medicinskom pregledu,koliko je rigorozan?Ona trenutno ima mali problem sa ocima zbog alergije i interesuje nas da li bi joj to bila prepreka za upis na VA.Hvala


Pozzz
 
Caos svima...
O temi datoj u naslovu bih zelela da malo popricamo..Trazila sam ovu temu,nasla sam jednu,ali nema nesto mnogo informacija..
Zavrsavam osmi razred sad,tj. za 3 nedelje.Zelja mi je da upisem VA,smer tehnicar vazdusnog saobracaja,smer u kome te obucavaju za pilote(civilne ili vojne-zavisi od izbora),stjuardese i slicno..Zanima me kakav je smer? Odlican sam ucenik,imam odlicne radne navike,znam kad se uci,a kad se uziva,tako da mi to nije problem..Kakva je skola uopsteno? Kakvi su nastavnici? Koliko ima matematike i fizike? Predpostavljam mnogo..ako bi mogli da mi jos nesto ispricate o ovom smeru,neko ko ide trenutno ili ko je zavrsio...Sta posle? Cula sam za Vrsac i nekadasnju JAT-ovu agenciju(ne znam kako se zove,sad je nesto na engleskom,u Beogradu se nalazi) koji traje 2 godine,kosta oko 46.000€(kako sam ja cula) i dobije se 360h...Koliko je to istina? Da li se isplati biti pilot u Srbiji i da li u inostranstvu? Zelim sve o ovom poslu
Hvala unapred
 
Izgleda da vise forumase roditelji nego deca ( tj stariji ,nego mladji ) . :D Ne bih da otvaram novu temu,i sama sam isla u Drapsin , sad Vazduhoplovnu, ali vec znam da se situacija drasticno promenila.
I sin planira da je upise sl. godine ( sad je osmi razred ), a citam "nema leba od te skole " pa nisam sigurna na sta vi deco tacno mislite? Ja sa tom skolom evo, radim u avijaciji :D
Da li je neko tokom skolovanja od bivsih i sadasnjih ucenika uporedo zavrsavao i module ? Cujem da ta opcija postoji ?
Naravno dobrodosli su i odgovori roditelja, odnosno svakog ko ima vremena. Hvala :)
 

Back
Top