Ostaviti nevernog partnera ili?

Rambazamba:
Dugo smo zajedno,izmedu nas je vise obaveza nego ljubavi...uz to me i vara(samo je sex u pitanju,kaze da me nikad nece ostaviti)meni se poceo gaditi i protiv toga se ne mogu boriti.Bojim se da me ne zarazi sa kojekakvim virusom...Dali ostaviti ili trpeti nevernog?

Ja mislim da ti treba sa jos vecom strascu da se bacis na spremanje kuce,kuvanje,placanje racuna,peglanje njegovog vesa....Pozrtvovanije i bice ti lepse
 
Rambazamba:
Dugo smo zajedno,izmedu nas je vise obaveza nego ljubavi...uz to me i vara(samo je sex u pitanju,kaze da me nikad nece ostaviti)meni se poceo gaditi i protiv toga se ne mogu boriti.Bojim se da me ne zarazi sa kojekakvim virusom...Dali ostaviti ili trpeti nevernog?

pa sta, a kao sledeci te nece varati. a ko da ne moze da dobije salmonelu pa da te zarazi time, to nije seksualnim putem. a to sto ti sad ne svrljas ne znaci da neces

e da ti si samo poslusala sta su ti svi rekli, to je pomoc publike, znaci povodljiva si!!
 
Rambazamba:
Dugo smo zajedno,izmedu nas je vise obaveza nego ljubavi...uz to me i vara(samo je sex u pitanju,kaze da me nikad nece ostaviti)meni se poceo gaditi i protiv toga se ne mogu boriti.Bojim se da me ne zarazi sa kojekakvim virusom...Dali ostaviti ili trpeti nevernog?
9.gif
 
mammy:
Vragolasta Amfibija:
aj sad ti nama reci,al iskreno..zasto si postavila ovu temu i sta si ocekivala da cemo da ti pisemo?li ti je cisto bilo dosadno ili stvarno ne znas sta da radis(sto mi je malo nelogicno osim ako nemas 5 godina).
Eto...opet se nerviram....dishi...dishi.....dishi...

9.gif

Ljubavi moja....nemoj da se sekiras

DAJTE JOSH MALO PODRSHKE!!!!
I LJUDI BUDITE HUMANI SA POSTAVLJANJEM POSTOVA.....UMRECE NAM NEKO OD STANARA SA FORUMA..... :P
 

Back
Top