Почела израда плана за канал Морава-Вардар... Просрбија нема преча посла!

bagzzi

Poznat
Poruka
8.618
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/13/Ekonomija/1234708/Izrada+plana+za+novi+rečni+kanal.html

Izrada plana za novi rečni kanal

Počela priprema plana za izradu prostornog plana za plovni kanal Dunav-Morava-Vardar, rekao ministar Milan Bačević. Kanal će promeniti ekonomske i geopolitičke odnose u Evropi, u korist svih ljudi koji žive na području od Nemačke do Egejskog mora, kaže Bačević.
Ministarstvo prirodnih resursa, rudarstva i prostornog planiranja prikuplja dokumentaciju za izradu prostornog plana posebne namene za plovni kanal Beograd-Sofija, rekao je za Tanjug resorni ministar Milan Bačević.

ГЛУПОСТ ЈЕ БЕСМРТНА И НЕУНИШТИВА!
ПРЕДСЕДНИК СРБИЈЕ ТОМИСЛАВ НИКОЛИЋ И ПОТПРЕДСЕНИК ВЛАДЕ АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ ТРЕБА ПРВО ДА НАПРАВЕ КАНАЛЕ И СИСТЕМЕ ЗА НАВОДЊАВАЊЕ У ВОЈВОДИНИ,А НЕ ДА НАРОД ЗАМАЈАВАЈУ ОВАКВИМ ГЛУПОСТИМА!
ХОЋЕЛИ ТО ПОВЕЋАТИ ИЗВОЗ И ДОНЕТИ РАДНА МЕСТА!
КАКВА СЕ ПЉАЧКА ТЕК КРИЈЕ ИЗА ОВОГА!
 
To je velika razvojna šansa za Srbiju, koju nemamo pravo da ne iskoristimo", zaključio je Bačević.

:hahaha::hahaha::rotf::rotf:

Тежак случај менталне ретардације!
Војводина мора да се осамостали или ће отићи у пропаст ......и онако Србија није више Србија ,него нека Просербија на европском путу!
 
To je velika razvojna šansa za Srbiju, koju nemamo pravo da ne iskoristimo", zaključio je Bačević.

:hahaha::hahaha::rotf::rotf:

Тежак случај менталне ретардације!
Војводина мора да се осамостали или ће отићи у пропаст ......и онако Србија није више Србија ,него нека Просербија на европском путу!

Bice ti zao kad tankeri zaplove Moravom. :deda:
 
Pre će Srbija postati nuklearna sila , nego što će iskopati taj kanal .

Да га ископамо сутра за који ће нам *****? Ми ништа не производимо чију ћемо робу да ваљамо тим каналом? Одакле Србији 20 милијарди за такву глупост?
Убиће нас суша у Војводини! Хеботе не могу да узмем кредит да набавим систем за наводњавање а ови расипају на керов *****!
 
Да га ископамо сутра за који ће нам *****? Ми ништа не производимо чију ћемо робу да ваљамо тим каналом? Одакле Србији 20 милијарди за такву глупост?
Убиће нас суша у Војводини! Хеботе не могу да узмем кредит да набавим систем за наводњавање а ови расипају на керов *****!

Mozda ce uzvodno da potece?
 
Србији очајнички требају системи за наводњавање, а не да се свако лето молимо за кишу.

Кажем ја... Ови су визијонари попут Моторвеја Бориса Тадића..... :hahaha:
 
Pre će Srbija postati nuklearna sila , nego što će iskopati taj kanal .


z:D........ ма хоће, ископаће канал....... и биће радних акција, видећеш........ а упоредо наравно треба да обезбеди наводњавање Војводине.......
 
To je velika razvojna šansa za Srbiju, koju nemamo pravo da ne iskoristimo", zaključio je Bačević.

:hahaha::hahaha::rotf::rotf:

Тежак случај менталне ретардације!
Војводина мора да се осамостали или ће отићи у пропаст ......и онако Србија није више Србија ,него нека Просербија на европском путу!
odeeee bagzi u autonomaše -i to dočekasmo :(
 
z:D........ ма хоће, ископаће канал....... и биће радних акција, видећеш........ а упоредо наравно треба да обезбеди наводњавање Војводине.......

Ali uzvodno ce poteci pa ce biti i Vojvodina navodnjena
 
Србији очајнички требају системи за наводњавање, а не да се свако лето молимо за кишу.

Слажем се------ и наводњавање али и одводњавање тј. одбрана од поплава ТО ЈЕ ВАЉДА ПРИОРИТЕТ ???
 
Sto si tako skeptican?

Нисам ја скептичан,него знам да се изао овога ваља нека велика пљачка... Шта мислиш кога ће да ангажују и плате да напави план? Претпостављам Бачевића и пар људи из сваке странке да узму по који милион,а од канала неће бити ништа јер је то реално као и да код мене на њиви да садим ананас!
 

Back
Top