Preporucite mi nesto...

$helobina

Zainteresovan član
Poruka
130
Preporucite mi nesto u stilu Ensiferuma,Wintersuna ili finntrola!Ili vec nesto sto spada u Folk(finnish)/viking/black ili sympho metal a sto vredi poslusati!
A ako znate jos nesto o ova 3 benda sto ih napisah,,,i to je dobro doslo!
 
$helobina:
Preporucite mi nesto u stilu Ensiferuma,Wintersuna ili finntrola!Ili vec nesto sto spada u Folk(finnish)/viking/black ili sympho metal a sto vredi poslusati!
A ako znate jos nesto o ova 3 benda sto ih napisah,,,i to je dobro doslo!
Te bendove nisam cuo ali u toj klasi imas Bathory, Falkenbach, Windir, Einherjer. . . Ako se setim jos kojeg recu ti. . .
 
Samo sto Bathory ima i black i death i viking faze.
Jedan od najboljih albuma, a vuce malo na viking metal od njih ti je Blood On Ice.
Mozes da poslusas i Thyrfing, mada su oni malo naivni,ali nisu toliko losi.

A ako te zanima black, pa cak i melodic i symphonic, onda je to vec druga prica.
 
. . .:
$helobina:
Preporucite mi nesto u stilu Ensiferuma,Wintersuna ili finntrola!Ili vec nesto sto spada u Folk(finnish)/viking/black ili sympho metal a sto vredi poslusati!
A ako znate jos nesto o ova 3 benda sto ih napisah,,,i to je dobro doslo!
Te bendove nisam cuo ali u toj klasi imas Bathory, Falkenbach, Windir, Einherjer. . . Ako se setim jos kojeg recu ti. . .

Bal-Saggoth,Thyrfing,Cruachan,Enslaved,
Melecesh,Temnozor itd...

ali od svih ovih bendova ,meni licno su najbolji
finntroll,thyrfing i ensiferum
 
Zombijator:
. . .:
$helobina:
Preporucite mi nesto u stilu Ensiferuma,Wintersuna ili finntrola!Ili vec nesto sto spada u Folk(finnish)/viking/black ili sympho metal a sto vredi poslusati!
A ako znate jos nesto o ova 3 benda sto ih napisah,,,i to je dobro doslo!
Te bendove nisam cuo ali u toj klasi imas Bathory, Falkenbach, Windir, Einherjer. . . Ako se setim jos kojeg recu ti. . .

Bal-Saggoth,Thyrfing,Cruachan,Enslaved,
Melecesh,Temnozor itd...

ali od svih ovih bendova ,meni licno su najbolji
finntroll,thyrfing i ensiferum
Cruachan bas i nema veze sa vikinzima. . .
 

Back
Top