PREDLAŽEM DA SE SKINU SLEDEĆE STUPIDNE TEME:

ovo je udar na jednog coveka..........
visionofdisorder1.gif


meni odgovara tema r.k.s.ch.i.v.z.
 
je l mogu ja kojote, dok one nisu tu. vidis da su te zapostavile.

aj da vidim sta ces da opalis sada mache

e bez veze, slihtam ti se, a trebalo da bude cinichno...aj ti napisi kako bi trebalo

i ovo je glupo. :( ne mogu da verujem sve zhene su tu a ja nisam. zaista sam dno

e nisi stavio jos neke. sve si ove neudate poredjao, ako. moralno

ja sam malo labilna pa cu da pocnem da trazim kojotov jmbg pa da mu smishljam zvrcke. ja se njega plasim on je jak i ova taktika je definitivno losa. kako da ga ponizim na kraju cu da odem u sobu i daplacem...
 
tomaxe ja nisam lutka. to me je sad uznemirilo i ne mogu da spavam. moram da se izivljavam na nekim naivnim decacima

shto ti ne spavash brate.

eto shto sam stedljiva sve u jednu

ja ovo nisam ladno ni citala. e da sam nedojebana vidi se na pet kilometara. nadshishale em ecure sa stilom. a stil je u kiti ***** mi sve, ko kitu nije osetio, taj nije covek. ali mislim da mi je kasno.

ljudi ja cu promeniti rezim zivota, iako navodno nije dobro, ali hocu. od sada nema krstarice, nema jedenja, nema cackanja dupeta i nema cackanja nogu takodje i ruku. ima samosazaljenja samo ponekad.
i vezbacu i ici cu peske u skolu i na fakultet. i ucicu tri predmeta. i necu kasniti, i radicu na sebi (gur.....radi li neko)

e dobro. vdimo se sutra : ))))) koga boli dupe. i ovaj tomax pobego, tako mi itreba kad sam ispalila miceta

kad smo radili vezbu prashtanja zamislila sam razne ali ne njega i on me zvao telepatija eeeeee
to je neki znak

e kojote a devilishgirl nje se plasis a mache...mjau mjau
volish ti te sado mazo igrice...a

sad ce da me zvekne on je opasan
aj cao ja sam pod uticajem tudjim

bolji su ljudi u slovima :(
 
tomaxe oces da me unishtish tim pohvalama da se uobrazim i da zablokiram svoju nenadmashnu kreativnu energiju. zapravo ja tako mozda i pisem, nekim zanimljivo, jer imam pomenutu razliku u odnosu na ostale dame. haha sto bi rekli sublimacija. ali i ovaj tekst je odraz uobrazenosti moguce da neko ovo cita... blabla ponavljam se

ali nije sve izgubljeno mogla bih da budem organizator da ugovaram tezge i tako

volim ovako da smaram komp kad nema nikog.
 

Back
Top