Dzudisti JAVITE SE

  • Začetnik teme brown-belt
  • Datum pokretanja
brown-belt:
Iz kog ste kluba,odakle ste,koji pojas nosite...

Judo klub Proleter...
Trenirala 12 god ali zbog trudnoće sam prekinula....
Do '97 za Proleter a '98 i '99 judo klub Policijac Banja Luka, pošto sam tamo studirala.....
Crni pojas....
Predivan sport, planiram i sina da upišem...
Ali verovatno ste vi na ovoj temi dosta mlađi od mene, pa se zato verovatno i ne poznajemo...ipak veeeliki pozdrav za sve judiste.....
 
ZAKUCAVAC:
KAD IMA KOD VAS NEKI TURNIR. SRBIN IZ SARAJEVA

Ja sam imala opasnu protivnicu iz Republike Srpske, ali ne sećam se tačno iz kog mesta je bila, mislim da je Doboj u pitanju, ali nisam sigurna...Zvala se Vanja Mandić i zaista je bila vrlo jak protivnik...nekad bi ona pobedila, nekad ja....ali je bila protivnik za poštovanje....
 
Jugoslovenka:
ZAKUCAVAC:
KAD IMA KOD VAS NEKI TURNIR. SRBIN IZ SARAJEVA

Ja sam imala opasnu protivnicu iz Republike Srpske, ali ne sećam se tačno iz kog mesta je bila, mislim da je Doboj u pitanju, ali nisam sigurna...Zvala se Vanja Mandić i zaista je bila vrlo jak protivnik...nekad bi ona pobedila, nekad ja....ali je bila protivnik za poštovanje....
Vanja je sad u NS,zabavlja se sa jednim mojim drugom iz kluba,jaka zenska nema sta ,sad trenira u partizanu,inace cale mi je i zr,a dugo je bio judoka,i ja i burazer smo,mozda se i poznajemo?>..
 
Anonymous:
Jugoslovenka:
ZAKUCAVAC:
KAD IMA KOD VAS NEKI TURNIR. SRBIN IZ SARAJEVA

Ja sam imala opasnu protivnicu iz Republike Srpske, ali ne sećam se tačno iz kog mesta je bila, mislim da je Doboj u pitanju, ali nisam sigurna...Zvala se Vanja Mandić i zaista je bila vrlo jak protivnik...nekad bi ona pobedila, nekad ja....ali je bila protivnik za poštovanje....
Vanja je sad u NS,zabavlja se sa jednim mojim drugom iz kluba,jaka zenska nema sta ,sad trenira u partizanu,inace cale mi je i zr,a dugo je bio judoka,i ja i burazer smo,mozda se i poznajemo?>..

Videla sam je jednom na Tv-u nekoj emisiji....
Pazi ja sam prestala da treniram za Proleter, '97 jer sam upisala višu u Banja Luci i tamo sam trenirala za "Policajac"...ako nisi previše mlad onda se verovatno i poznajemo, bar iz viđenja ili po imenu...
U vreme kada sam ja bila u Proleteru, imali smo vrlo jaku ekipu, pogotovo momke, sećaš li se koga, možda si se i borio sa nekim od njih?
Sad je u planu da ja i jedan kolega iz kluba počnemo da treniramo klince iz dve osnovne škole, pa da se to kasnije oformi u klub. Sve to pod nadzorom mog dugogodišnjeg trenera...
ŽAo mi što sada ne mogu da treniram, ali posle tolikog prekida teško da bih se vratila u onu formu koju sam imala, iako se ja rekreativno bavim i dalje sportom..ali ću zato kao trener sa klincima biti super..
'94 god je u NS, održano svetsko prvenstvo u Sambou...dve nedelje smo bili smešteni u hotelu Park...i trenirali sa Novosađanima na Spensu...onda, znamo li se?
 
Pa vidi ovako,ja sam 92ili93 tek poceo da treniram(ja sam rodjen 1982.),ali sam se iz tvog kluba borio sa Kohaimom,cini mi se Sasom??u prvoj ligi,iz vidjenja poznajem Savatovica,ovi ostali su mladji....inace sam bas dobar sa Emini Igorom,njega garant znas,sa Tijanicem,oni su me dosta naucili,Nenad Mihajlovic mi je bio i trener cak,...i tako te njuske znas garant??Simonkovic Tibora i Malesevic Nikolu,...iz Rume....oni su tu otprilike sad na zalasku....koja ti je bila specijalka??neki veci rezultati?garant sa Pajom Zeremskim otvaras klub...on je bas lud....dobar lik.,,,samo sam cuo da se propioiance prezivam se Begovic ,a zovu me Rocko...kuckamo se!!!pozzzz!
 
frizerns:
Pa vidi ovako,ja sam 92ili93 tek poceo da treniram(ja sam rodjen 1982.),ali sam se iz tvog kluba borio sa Kohaimom,cini mi se Sasom??u prvoj ligi,iz vidjenja poznajem Savatovica,ovi ostali su mladji....inace sam bas dobar sa Emini Igorom,njega garant znas,sa Tijanicem,oni su me dosta naucili,Nenad Mihajlovic mi je bio i trener cak,...i tako te njuske znas garant??Simonkovic Tibora i Malesevic Nikolu,...iz Rume....oni su tu otprilike sad na zalasku....koja ti je bila specijalka??neki veci rezultati?garant sa Pajom Zeremskim otvaras klub...on je bas lud....dobar lik.,,,samo sam cuo da se propioiance prezivam se Begovic ,a zovu me Rocko...kuckamo se!!!pozzzz!

Konačno pričamo istim jezikom...Baš si me iznenadio..Da poznajem sve te likove koje si naveo...Sa Kohajmom i Savatovićem sam treinarala ali su oni počeli da treniraju malo posle mene...
Sa nekim od tih Novosađana sam čak bila i na pripremama....
Paja je legenda, ima dobru dušu i vrlo dobro radi judo tako da su te njegove druge mane, zaista zanemarljive....
 
Upravo dolazim sa konferencije za stampu Dzudo kluba "Partizan" iz Kikinde, koji je igrom slucaja izbegao kvalifikacije za I ligu (zbog odustajanja Leskovca), pa ce uskoro nastupati u I ligi, koja se od ove godine igra po kup sistemu zbog nedostatka finansija. Kikinda inace ima izuzetno jaku dzudo skolu, jednu od najjacih kod nas.
 
Jugoslovenka:
Konačno pričamo istim jezikom...Baš si me iznenadio..Da poznajem sve te likove koje si naveo...Sa Kohajmom i Savatovićem sam treinarala ali su oni počeli da treniraju malo posle mene...
Sa nekim od tih Novosađana sam čak bila i na pripremama....
Paja je legenda, ima dobru dušu i vrlo dobro radi judo tako da su te njegove druge mane, zaista zanemarljive....


mali svet!!!od njih svih sam bas dosta naucio,najvise od tijanica i Eminija,oni su sad svi na zalasku......E mozda treba da radimo sa tvojim sad uskoro u prvoj ligi...!
 
frizerns:
Kikindjani su imali ludu srecu da nas izbegnu,ali imaju mladu ekipu koju ce nadam se imati pameti da zadrze...Kazi mi jesu li uzeli neke ispomoci??
Naravno. Nikola Milosevic (Kinezis - Nis), Milan Disovic (Carina - Smederevo), Goran Gruicic(TSK - Temerin), kao i dvojicu teskasa Golubovica i Jaksica iz somborske Backe.
 
tobabvs:
Naravno. Nikola Milosevic (Kinezis - Nis), Milan Disovic (Carina - Smederevo), Goran Gruicic(TSK - Temerin), kao i dvojicu teskasa Golubovica i Jaksica iz somborske Backe.
Sa Nikolom Milosevicem se nisam sastajao a tuko sa jednom tog Disovica(prosli put kad je radio za Ki,kao i Golubovica na zadnjem prvenstvu Vojvodine!!Jaksic je standardno dobar kao i Gruja,da li se zna u kojoj su grupi u prvoj ligi i skim rade???Da li se Ivanovic jos uvek bavi judoom??
 
frizerns:
pa nenzam jel dolazis da gledas takmicenja??Mozda se tako mozemo videti??

Ne, nažaolst ne dolazim...ali ako se realizuje ona ideja da ja sa još jednim kolegom, počnem da treniram klince onda ćemo se sigurno negde sresti.....
Ili kao u Zr bude neko takmičenje ti javi pa ćemo se onda dogovoriti...može?
 
frizerns:
Sa Nikolom Milosevicem se nisam sastajao a tuko sa jednom tog Disovica(prosli put kad je radio za Ki,kao i Golubovica na zadnjem prvenstvu Vojvodine!!Jaksic je standardno dobar kao i Gruja,da li se zna u kojoj su grupi u prvoj ligi i skim rade???Da li se Ivanovic jos uvek bavi judoom??
Jos nije bio zreb. Ako izvuku Proleter idu u cetvrtfinalu na Zandarmeriju, a ako izvuku Beocin idu na Zvezdu. Sasa Ivanovic trenira klince, a nastupice i ove sezone za kikindski "Partizan". Prosek ekipe bez Detarija (vratio se posle 12 godina iz "Zandarmerije") i Ivanovica je 19 i po godina.Ti si iz "Bezbednosti" kad kazes da smo vas izbegli.
 
tobabvs:
Jos nije bio zreb. Ako izvuku Proleter idu u cetvrtfinalu na Zandarmeriju, a ako izvuku Beocin idu na Zvezdu. Sasa Ivanovic trenira klince, a nastupice i ove sezone za kikindski "Partizan". Prosek ekipe bez Detarija (vratio se posle 12 godina iz "Zandarmerije") i Ivanovica je 19 i po godina.Ti si iz "Bezbednosti" kad kazes da smo vas izbegli.
Da iz bezbednosti,nesretne novosadske!Znaci i Jole ce raditi?Pa onda vi mozete biti i problem!!!Jel se ti bavis aktivno ili....?
 
Jugoslovenka:
Ne, nažaolst ne dolazim...ali ako se realizuje ona ideja da ja sa još jednim kolegom, počnem da treniram klince onda ćemo se sigurno negde sresti.....
Ili kao u Zr bude neko takmičenje ti javi pa ćemo se onda dogovoriti...može?
Pa tesko da ce zr imati skoro takmicenje...bar ne za nas seniore....ali ako hoces mozemo se dopisivati!!!moj mail:frizerns@yahoo.com??
 

Back
Top