Na danasnji dan...

na današnji dan, pre godinu dana, bio je već drugi dan posle termina za porođaj..
pošto je mami rođendan za 2 dana, navijala je da se bebac tad rodi pa da slavi i ona pedeseti i dobije najlepši poklon
bebac nas je sve zahebao i čekao taman toliko da ne moraju da ga teraju van :malav:
 
ja se zaista divim vama koji imate tako ispunjene živote, kojima je svaki dan praznik za sebe...
misim prosto se zapitam kako vi to sve popamtite...jer nije to jedan dan...ni dva...ni deset...vama je kanda svaki dan kokakola malboro suzuki...
ja pantim svoj orđendan, svog deteta, svoje drage, titov rođendan i to je sve...
 
na danasnji dan je rodjen moj pok. brat...a danas idem na sahranu njegovog najboljeg prijatelja...kakva ironija zivota

Kumin sin se rodio tačno na prvu godišnjicu tatine smrti.
Pozvala me je u pola 7 ujutro i tihim brižnim glasom mi rekla da se porodila, skoro se izvinjavajući.
Ja se proderala od sreće, probudila sve moje, na kraju smo napravili omanje slavlje na tatinom pomenu u ime mog kumića koji je pristigao na svet.
Ume život nekad i prijatno da se poigra, šteta što ne radi to češće :)
 
Kumin sin se rodio tačno na prvu godišnjicu tatine smrti.
Pozvala me je u pola 7 ujutro i tihim brižnim glasom mi rekla da se porodila, skoro se izvinjavajući.
Ja se proderala od sreće, probudila sve moje, na kraju smo napravili omanje slavlje na tatinom pomenu u ime mog kumića koji je pristigao na svet.
Ume život nekad i prijatno da se poigra, šteta što ne radi to češće :)

bas tako
ja sam se porodila tri nedelje posle bratove smrti

- - - - - - - - - -

Kod nas u familiji tj s mm strane cim neko umre jedna snajka ostane trudna :)

a jel isti popa sahranjivao?:prstic:
 
Kumin sin se rodio tačno na prvu godišnjicu tatine smrti.
Pozvala me je u pola 7 ujutro i tihim brižnim glasom mi rekla da se porodila, skoro se izvinjavajući.
Ja se proderala od sreće, probudila sve moje, na kraju smo napravili omanje slavlje na tatinom pomenu u ime mog kumića koji je pristigao na svet.
Ume život nekad i prijatno da se poigra, šteta što ne radi to češće :)

...i kod mene u porodici je bilo tako...po principu gde ja stadoh ti produzi...volim da verujem da energija menja vlasnika...valjda zato imam tako blisku vezu sa sestricinom, u njoj vidim mamu...i zato volim film/knjigu Kao voda za cokoladu...baci pogled kad imas vremena ako nisi gledala...
 

Back
Top