Neverbalna komunikacija!!!

mikajo

Zainteresovan član
Poruka
118
Da li verujete u to. Ali bez dodira... Na distanci...govor ociju, tela, pokreta... meni se cini
da uvek procitam kad je riba zainteresovana... e onda pridjem...i kazem nesto i osetim da sam joj sve dalji. :-) Ne smrdi mi iz usta.Nisam glup (mnogo), mislim da sam prevoise direktan. Ali kako da ne budem direktan kad njene oci kazu po_ebi me, vodi me kuci, bilo gde, tvoja sam...
 
mikajo:
Da li verujete u to. Ali bez dodira... Na distanci...govor ociju, tela, pokreta... meni se cini
da uvek procitam kad je riba zainteresovana... e onda pridjem...i kazem nesto i osetim da sam joj sve dalji. :-) Ne smrdi mi iz usta.Nisam glup (mnogo), mislim da sam prevoise direktan. Ali kako da ne budem direktan kad njene oci kazu po_ebi me, vodi me kuci, bilo gde, tvoja sam...
znam o cemu pricas!valjda im je tesko da pridju zbog straha od odbijanja pa ti tako stave znanju.meni ne smeta kad preuzmu inicijativu,ali i pogled moze da bude izvrsna predigra
 
ne prilaze zbog straha od odbijanja? daj decko gde ti zivis? ne prilaze, zato sto ne izlaze da bi navatale nesto, isto kao sto ne dolaze na forum zato, vec da se isprazne i proseravaju malo..ima zauzetih devojaka,..a ok ove sto skacu sa jednog na drugog..druga prica.
 
Devilishgirl:
ne prilaze zbog straha od odbijanja? daj decko gde ti zivis? ne prilaze, zato sto ne izlaze da bi navatale nesto, isto kao sto ne dolaze na forum zato, vec da se isprazne i proseravaju malo..ima zauzetih devojaka,..a ok ove sto skacu sa jednog na drugog..druga prica.

Mislim da si u pravu. Ja i ne ocekujem da devojka prva pridje. Ali bar kad ja pridjem i kazem voleo bih da se upoznamo...da se ne smeje kao da sam budala onako ironicno...pa gleda drugaricu u fazonu ko je ovaj sta bre oce...
ja kad izlazim nije mi namera da po svaku cenu nesto zbarim vec da pricamo imam i ja svojih muka pa da se malo ispraznim...i tako...
a iskreno...primetio sam da ti Devil... uvek nesto dodajes sa dozom mrznje...daj opusti se malo...uvek nesto kontras kao da si besna na ceo svet. Ne shvati kao uvredu ali nisi bas ti najpametnija. :-) Mozda i jesi. Neznam!
 
Devilishgirl:
prethodni post se odnosio na mistera...

da..svoj bes iskaljujem ovde..najveca koncentracija nezadovoljenih ljudi..zato sam vrlo pozitivna cica.

E to si u pravu bogami. I ne moj ovo da shvatis kao da ti se turam u dupe nego ja to onako iskreno.
Ja sam skoro bio na chatu pa sam toliko istripovao neke ljude da sam se posle smejao tri dana...
 
mister*NO:
zar nisi ti ta koja se stalno kaci za moje komentare?pa ja da te zaobidjem. :roll: pokusavam dzentlmenski da ne odgovaram na sva tvoja trabunjanja ali ti stvarno kao besan pas.
ajde devilishboy smiri je konacno

Pa nemoj da budes dzentlmen i da pravis fin ako u sustini mislis i hoces nesto drugacije.
Ako ti se krese nesto,reci,ili pridji nekoj devojci i reci joj to otvoreno.
Nije ona kao besan pas,samo je iskrena i ne uvija sa komentarima,a i nije smirivanje uvek ona stvar,ima tu malo i pameti.
 
mikajo:
Da li verujete u to. Ali bez dodira... Na distanci...govor ociju, tela, pokreta... meni se cini
da uvek procitam kad je riba zainteresovana... e onda pridjem...i kazem nesto i osetim da sam joj sve dalji. :-) Ne smrdi mi iz usta.Nisam glup (mnogo), mislim da sam prevoise direktan. Ali kako da ne budem direktan kad njene oci kazu po_ebi me, vodi me kuci, bilo gde, tvoja sam...

Jer ti se to često dešava?Možda se nekad i istripuješ u proceni.Možda pogrešno tumačiš ženske poglede!?Jesi li razmišljao o tome.Da te je tako gledala,verovatno bi prihvatila tvoju priču,nebi te odbacila.Misli da se malo više tripuješ.
Kad žensko gleda tipa tako kao što ti pričaš,ona jedva čeka da joj priđe.Danas momci slabo prilaze devojkama,tako da me to čudi.Jedino ako nisu bile neke klinke pa su te malo zezale.
Ne želim da te nipodaštavam,naprotiv,ali mislim da pogrešno tumačiš ženske poglede.Zaključujem po tvojoj priči.Ništa ne insinuiram.
 
Pa da u pravu si... Ali to su obostrani pogledi i ona se meni recimo svidi i ja prvi krenem i skeniranje i tako to...ali sad me zanima recimo sta posle toga...znate ono kad gledas ribu ispod oka... nasmejes joj se... a ona recimo prica sa drugaricom a preko njenog ramena gleda tebe...posle takvih vrelih pogleda svaka prica u fazonu cao...sta radis kako se provodis je glupa...ispada kao korak u nazad...i zvucis smesno ...posle takvih pogleda u oci onog cao kroz zube na distanci...sledi samo ruka oko struka i poljubac u vrat...ali malo sam iskreno nesiguran na takav prilaz ...ko zna kakvu scenu moze da napravi...Sta vi devojke mislite o tome...kako bi vi reagovale...recimo tip je ok izgleda i ima taj pogled koji govori zelim te i volim te i mrzim te sto si mi daleka i volim te sto postojis i mrzim te sto mozes da se zezas jer si lepa...ali ne zelim da se zezas sa mnom jer mislim da to ne zasluzujem...taj pogled govori nesto tako...
kako bi vi reagovale...i sta bi volele da tip sledece uradi...
Pozdrav
 
mikajo:
Pa da u pravu si... Ali to su obostrani pogledi i ona se meni recimo svidi i ja prvi krenem i skeniranje i tako to...ali sad me zanima recimo sta posle toga...znate ono kad gledas ribu ispod oka... nasmejes joj se... a ona recimo prica sa drugaricom a preko njenog ramena gleda tebe...posle takvih vrelih pogleda svaka prica u fazonu cao...sta radis kako se provodis je glupa...ispada kao korak u nazad...i zvucis smesno ...posle takvih pogleda u oci onog cao kroz zube na distanci...sledi samo ruka oko struka i poljubac u vrat...ali malo sam iskreno nesiguran na takav prilaz ...ko zna kakvu scenu moze da napravi...Sta vi devojke mislite o tome...kako bi vi reagovale...recimo tip je ok izgleda i ima taj pogled koji govori zelim te i volim te i mrzim te sto si mi daleka i volim te sto postojis i mrzim te sto mozes da se zezas jer si lepa...ali ne zelim da se zezas sa mnom jer mislim da to ne zasluzujem...taj pogled govori nesto tako...
kako bi vi reagovale...i sta bi volele da tip sledece uradi...
Pozdrav

a odakle ti to ,izvini?
ne nego treba da joj pridjes,pricvrljis je uza zid i kazes joj OPLODICU TE i ona ce odma da padne !!!
znas sta bi mislila,mislila bi da si neki manijak ili u najmanju ruku tezak pacenik.
Dakle...moj zakljucak : nista bez prijatnog razgovora koji ce napraviti teren za dalje osvajanje...a posel...mozes da joj radis sta oces...kad padne na pricicu.
 
jednom sam spavao sa devojkom bez ijedne reci..posle sam dugo razmisljao: cemu to kenjanje i prica da bi dosao do neceg sto je jasno na prvi pogled...devojka je bila nemica...a mozda bi sve bilo lepshe da smo stranci i da se sporazumevamo ochima...a opet, ne bi...eh, proklete rechi
 

Back
Top