Izadjes sam u grad i sta bude!

mikajo

Zainteresovan član
Poruka
118
Neznam da li je to ok! Mislim ono odes do grada preko dana ili uvece sam, sednes u neku basticu narucis sok, cigara, neke novine procitas...onako iskuliras... mozda i upoznas neku devojku...
Ja u poslednje vreme tako radim i meni je ok...samo ortaci mi kazu da sam lud...Njima je to glupo, nikad ne bi mogli tako nesto. Inace imam 23 godine i mislim da sam normalan!
Nek odgovore devojke njihovo misljenje mi je vazno! :-) aj cao!
 
Letos sam ja tako izadjem sednem negde ili malo prosetam i OBAVEZNO naidje neko. Medjutim kako je dosla zima ja opet tako prodjem gradom niko da naidje. Ajde ja provalim zima nabili se negde u lokale i tako iskuliram zimu... ali sta se desilo dalje? Doslo prolece ja opet prodjem kroz grad par puta i nikako bar da naidjem na nekoga poznatog i pre neki dan provalim... Kako je doslo prolece ja opet (kao i zimi) prolazio kroz grad kolima :D i normalno nema sanse da vidim nekoga...
E odmakao sam se od teme... meni je to izlazenje sam potpuno normalno mada nekako ako se to stalno desava svaki dan... onda bih se zapitao sta sam ja radio ceo zivot kad nemam par stalnih drugara s kojima mogu da izadjem da se ispricam.
 
Drugo je to ako neko hoce da ode do prodavnice, prijatelja, ako hoce ponekad da proseta, sedne u neki kafic ... Ali cudno je to ako neko stalno ide sam cak i da ima drustvo sa kojim moze da izadje. Jos gore je ako mu predje u naviku, da satima besciljno obilazi razne ulice po gradu...
 
(ne pijem), ne pusim, ne drogiram se, prezirem kafu, ne pratim medije, nisam dokon, iz provincije sam i nemam zivaca da po ceo dan cekam u kaficu da mi neko pridje. dakle, nisam ljubitelj besciljnog kafenisanja po vasdan. ali opet, kome je uopste vazno moje misljenje 8)
 
(ne pijem), ne pusim, ne drogiram se, prezirem kafu, ne pratim medije, nisam dokon, iz provincije sam i nemam zivaca da po ceo dan cekam u kaficu da mi neko pridje. dakle, nisam ljubitelj besciljnog kafenisanja po vasdan. ali opet, kome je uopste vazno moje misljenje 8)

ok sad? :)
 

Back
Top