CAMAC ZA PECANJE FISHERMAN 450

Izvini ali blajbi koji živi tamo u nekoj vukojebini boliviji ili venecueli hoće meni da prića šta je dobro za Dunav a šta ne.Da je bliže triputa dnevno bih ga bacao u Dunav da se opasulji šta balezga ovde .Bolje mu da ide na politiku tamo ga ne diram.

Ovo ti je camac za pecanje:

bass10_3.2.jpg


Naravno, nije za Orinoko i Amazon gde su ARSINI DRUGI, ali za normalne vode - jeste.

Ono gore na slici je camac za voznju i uzivanje, ali nikako za pecanje.
 
Poslednja izmena:
Blajbi mislim da ti Dunav još nisi video zato sam rekao da nemaš pojma.Kada budeš ovde pecao i plovio onda se ponovo javi ovako sedi 2.
Pa neću ja da radim poslovno pecanje ,ja hoću da pecam i uživam čoveče razumeš li ti to ili batali tu zajebanciju.Tvoje te crnčuge pecaju da se prehrane ja to iz zadovoljstva upecaj -pusti to je uživanje.
 
Blajbi mislim da ti Dunav još nisi video zato sam rekao da nemaš pojma.Kada budeš ovde pecao i plovio onda se ponovo javi ovako sedi 2.
Pa neću ja da radim poslovno pecanje ,ja hoću da pecam i uživam čoveče razumeš li ti to ili batali tu zajebanciju.Tvoje te crnčuge pecaju da se prehrane ja to iz zadovoljstva upecaj -pusti to je uživanje.

Pa na Dunavu covece nema nista da se peca!

I kada upecas jednu ribu u dva sata pecanja - i ona je radioaktivna!

Nisi ti brale moj video Orinoko....Reku sa najvise vrsta ribe na svetu...

I ovde se itekako uziva dok se peca...A mozes da pijes vodu direktno iz reke, bez opasnosti da ces da se otrujes...:per:
 
NAJBOLJI CAMCI ZA PECANJE!!!!!!!

STIZE LETO, A ZA SAVU, DUNAV I MORE NAJBLJI SU GLISERI www.zuul.co.yu
od 2.000,oo eura u kitu za glisere do 5 m duzine..

u SEZONI koja pocinje 01.06.2005 nema popusta,a do sezone popust 10 % )

ne, pravimo samo glisere :):)

pogledajte na www.zuul.co.yu

Možda čamac kupim od tebe kad ne kupih ona sranjaaa :lol: :rotf:

- - - - - - - - - -

...oooboške, moj prvi ulazak na ovaj pdf i odmah naletim na maricu...:lol:

I meni, pa naletim na tebe , sevaj! :evil:
 

Back
Top