Provodadzisanje ---- Valjda se tako pise

nisam..meni jesu...cak su se kladili mamicu im..al' bila sam suvise stidljivo dete da bih se smuvavala s bilo kim, ..sta hoces od mene..leave me alone..kao trebam da glumim ribu i da menjam debile..njih su interesovali dupe i sise, mene zasto sam dobila 4 iz istorije, a nabubala sam, ahh ok nisam slihtara..ili sto me manijak na pismenom premestio dok nisam prepisivala, a mislio je da jesam, da bih na tom drugom mestu sve prepisala..
 
ja sam jenom probala,na insistiranje,ali kad je on rekao da zeli ozbiljnu vezu sa njom...ja sam se malo,ali samo malo prevrnula od smeha...i rekla joj...Majo,jeste mi najbolji drug,ali nije za tebe (ne pere zube redovno :lol: )...i jos : OVO TI NISAM REKLA!!!
Posle prvog izlaska,on je bio sav u pitanjima zasto nije htela,a ja sam samo: :roll:
 
Ja provodzisanje mrzim...fuj..ni ja nekom ni neko meni...U prvoj ulozi to ne volim jer treba kao da ispostujem nekog kolko tolko bar pri prvom susretu a to uopste ne volim, tj to me smara.
A u drugoj ulozi takodje, jer ne volim da se mesam u tudju intimu...Mada, ajde da priznam da jesam par puta namestala neke susrte ali samo to nista vise..
 
Evo jedne zanimljive ideje.Mozda je najbolje, kad bi umesto da covek sam bira,umesto njega to radili neki ugledni clanovi familije(kao neko "vece",znalo bi se ko tu ima koju "tezinu",cija rec je koliko bitna).Elem,oni bi sami odlucivali ko ja od "kandidatkinja" bi bila prava(naravno sve bi se podrobno ispitalo,odmerilo i ocenilo),a na tu odluku se ne bi imalo pravo zalbe,nego se mora bespogovorno povinovati.Mislim svejedno je,kako god se uzme,pogibija sledi,a ovako bar se skida teret odgovornosti sa svojih ledja.Posle vazi ono-"nisam tu ja kriv,teko ste mi rekli".Nije bas provodadzisanje u "uzem smislu",ali ima tu nesto,je'l te? Mislite o tome...
 

Back
Top