IMA LI KO PAMETAN...

M

MISIC

Gost
Zajedno smo sest godina, ja visoko obrazovana, lepa, vedrog duha i zeljna zivota, a on stariji od mene, i potpuno drugaciji. Ja sam bila jos u srednjoj skoli kada smo se upoznali, jako sam ga zavolela i bilo nam je lepo, ali... Pocela sam da sumljam da me vara (nesmem vise da mu citam postu, na mobilnom "cudne poruke", poslovni pozivi kada im nije vreme,...) Imam utisak da nesto krije, ljubav vodimo sve redje(?umoran je?) Na pitanje ko salje te poruke odgovara mi da je on njih trazio da bi ih meni prosledio!!! Kako smo vereni, i svadba bi trebala da bude sledece godine u junu, moram prvo da proverim da li ima drugu. Pomozite mi, kako da otkrijem da li me vara, dok jos nije kasno da se sve otkaze!!!!!!!!!!!!!!
 
Veceras je otputovao do svojih, pa evo i mene. Pitala sam ga i naravno dao mi je logicna objasnjenja, ali ja ipak ne verujem u te price. Sudija, ti to ozbiljno za detektiva? Imas nekog da mi preporucis?
 
Ehej... zakasnih da ti kazem - niposto ga nemoj pitati. To je poslednja stvar koju treba da uradis. Jer, pod jedan - nikad ti nece reci istinu (sto zbog toga sto zeli da te zadrzi, sto zbog toga sto ne zeli da te povredi, a da zeli da ti kaze, vec bi to uradio), a pod dva - time otkrivas svoju ranjivost i on ce to koristiti uvek kada oseti da je ugrozen na bilo koji nacin, tj. simulirace da ima neku drugu ne bi li se ti opet tako osecala.
Poenta: ponasaj se najprirodnije sto mozes, budi vesela i uvek u drustvu. Ne razmisljaj o tome. Sumnja i ljubomora su najgori neprijatelji. Sve ce ionako kako mora da bude, zadrzi bar svoje dostojanstvo.
Poz.
 
tesko ces otkriti da li te vara, ali ono sto je bitno jesi ti i kako se u svemu tome osecas, ako se budis svako jutro sa mislima sta se desava i nije ti dobro u svemu tome mozda je vreme da razmislis o razlazu.
najbitnije je da sa samom sobom rascistis kako se osecas i da li ti je svakodnevnica sa njim dobra ili ne
 
dodi u Beograd sa 500 eura,i dogovori se sa nekim sluzbenikom u mobilnoj mrezi da snima sve poruke i razgovore na njegovom broju nedelju dana i da ti izbaci listing ko je njega zvao i koga je on zvao 8)
 
Draga moja mislim da si se previse opustila i da drzi konce u svojim rukam.Vara te to je sigurno,ali je najgore sto te ne postuje vise.Nije mu bitno toliko hoces li ga 'provaliti'!Pametan muskarac ako to vec radi pazi i na najmanji detalj da to ostane skriveno.Cak ni najboljim prijateljima to ne govori.Ne znam...tesko da ces ispraviti 'krivu drinu'.Otkaci ga ili i ti idi na 'poslovne sastanke'!
 
mozda sam previse strasno sve predstavila, ali mi zivimo zajedno, tako da smo veliki deo dana zajedno. Jedino vreme kada bi nesto mogao da uradi je odlazak na fudbal, tri puta nedeljno. zanima me da li ima smisla da ga "uhodim" tada, jer sam jako sumljicava. znam i kako se zove devojka za koju sumljam da mu je vise od poznanice, ali treba mi dokaz. mozda sam i ja prolupala nacisto, ali znate kakva je zenska intuicija.
 
A da tebe mozda nije uhvatila frka od braka, draga moja?
Mozda mislis da je jos rano, mozda nisi sigurna da li je on onaj pravi?
I sama si prvo o sebi ispricala sve najlepse i izmedju ostalog da si zeljna zivota (tako bese, ako se dobro secam?), a o njemu samo da je stariji od tebe.
 
MISIC:
mozda sam previse strasno sve predstavila, ali mi zivimo zajedno, tako da smo veliki deo dana zajedno. Jedino vreme kada bi nesto mogao da uradi je odlazak na fudbal, tri puta nedeljno. zanima me da li ima smisla da ga "uhodim" tada, jer sam jako sumljicava. znam i kako se zove devojka za koju sumljam da mu je vise od poznanice, ali treba mi dokaz. mozda sam i ja prolupala nacisto, ali znate kakva je zenska intuicija.
Ma cim se pojavila sumnja u tebi vise niste nece biti isto. Rekla si da je tu i sex u pitanju i sto je on strariji i drugaciji... Nije samo da li te vara ili ne. Mozda si tek sada primetila da se i koliko se razlikujete. I nisi prikazala strasno. Uvek je ono sto prvo kazes ili napises tacno. Jer tada govoris iz duse, a ne promisljeno. Sta ima da ga uhodis? Samo ces praviti budalu od sebe. Jednostavno... Ako ti osecas da vise nije kao nekad... To je to. Taj osecaj nikad ne moze da prevari i on je prvo alarmno zvono!
 
MISIC:
Zajedno smo sest godina, ja visoko obrazovana, lepa, vedrog duha i zeljna zivota, a on stariji od mene, i potpuno drugaciji. Ja sam bila jos u srednjoj skoli kada smo se upoznali, jako sam ga zavolela i bilo nam je lepo, ali... Pocela sam da sumljam da me vara (nesmem vise da mu citam postu, na mobilnom "cudne poruke", poslovni pozivi kada im nije vreme,...) Imam utisak da nesto krije, ljubav vodimo sve redje(?umoran je?) Na pitanje ko salje te poruke odgovara mi da je on njih trazio da bi ih meni prosledio!!! Kako smo vereni, i svadba bi trebala da bude sledece godine u junu, moram prvo da proverim da li ima drugu. Pomozite mi, kako da otkrijem da li me vara, dok jos nije kasno da se sve otkaze!!!!!!!!!!!!!!


ma jok cini ti se samo,gde bi on da te vara :P ,pa da te varapazio bi i brisao poruke iskljucivao telefon,azurirao listu poziva...e ako sve to neradi onda gabas zabole za tebe :twisted: :twisted: :P :P
 
strelac:
sunrise:
maxbax:
Svaki muskarac ima drugu (rezervu),
nije to nista strasno.. :twisted:
shto si ti vickast..... :twisted: :twisted: :twisted:

Ja nisam nikada imao drugu,zato sam sada na forumu...
a tebi Misicu preporucujem da dobro preispitas sebe pre bilo kakvog vezivanja da kasnije ne bi bilo kasno!Preporucujem otvorene karte sa argumentima s njegove strane ali i tvoje!
Zar ima i takvih muskaraca, a ja sam mislila da su izumrli. Misicu, i ja sam bila u slicnoj situaciji, bilo je bolno, ali sada je super i drago mi je sto sam proverila moje sumlje. Sada sam u braku, sa covekom koji ne daje ni najmanje povoda za sumlju. Cim nisi sigurna, poslusaj svoju intuiciju!!!!
 
MISIC:
Zajedno smo sest godina, ja visoko obrazovana, lepa, vedrog duha i zeljna zivota, a on stariji od mene, i potpuno drugaciji. Ja sam bila jos u srednjoj skoli kada smo se upoznali, jako sam ga zavolela i bilo nam je lepo, ali... Pocela sam da sumljam da me vara (nesmem vise da mu citam postu, na mobilnom "cudne poruke", poslovni pozivi kada im nije vreme,...) Imam utisak da nesto krije, ljubav vodimo sve redje(?umoran je?) Na pitanje ko salje te poruke odgovara mi da je on njih trazio da bi ih meni prosledio!!! Kako smo vereni, i svadba bi trebala da bude sledece godine u junu, moram prvo da proverim da li ima drugu. Pomozite mi, kako da otkrijem da li me vara, dok jos nije kasno da se sve otkaze!!!!!!!!!!!!!!

Otkazi...
 

Back
Top