KOLIKO JE VREMENA POTREBNO DA SE 1 DVD PREBACI U DVX???

Sucur:
Ima mnogo faktora koji uticu na to od kompresije, programa koji koristis za prebacivanje, pa do karakteristika racunara, al otprilike za jedan film recimo 1 sat trajanja (to ti je otprilike 4.5GB DVD-a), trebat ce ti 1-1,5 sata za konpresiju, al ponavljam gore navedeni faktori su veoma bitni.

OK, HVALA TI.

Inace imam pentium 4 512mb rama..., jednom recju prosecan komp za danasnje stadarde, a imam Dr DVX konverotor....
 
AKHENATON:
Sucur:
Ima mnogo faktora koji uticu na to od kompresije, programa koji koristis za prebacivanje, pa do karakteristika racunara, al otprilike za jedan film recimo 1 sat trajanja (to ti je otprilike 4.5GB DVD-a), trebat ce ti 1-1,5 sata za konpresiju, al ponavljam gore navedeni faktori su veoma bitni.

OK, HVALA TI.

Inace imam pentium 4 512mb rama..., jednom recju prosecan komp za danasnje stadarde, a imam Dr DVX konverotor....
Najbolji program za prebacivanje dvd u divx je auto gordian knot i besplatan je slika je skoro ista bez vidljivih razlika.
 
mozda gresim al se ne slazem u vezi odgovora za 1 sat ,malo teze drugar,doduse nisi rekao koju masinu imas sto je jako bitno , a ovako iz iskustva ,jer decko trazi precizan odgovor ,a on kod mene ovako glasi:

amd 2200+ ,512 rama, ploca via a7v333-x(vrlo bitan deo), i jedan dvd film znaci da ga kompresujes u div x sa svim reklamama u filmu znaci kompletan treba mi 3-4 sata !!!!!!

dal se isplati ???? !!!
 
a sto bi gasio komp?meni radi vec par meseci bez gasenja
quote="AKHENATON"]Probao sam da prebacim film od 102 minuta. Trebalo mi je 3 sata i 53 min, tako da mi se bas i ne isplati to da radim. Jedina varijanta mi je da stavim film da se konvertuje nocu i da podesim komp da se sam ugasi kad sve bude gotovo.

HVALA SVIMA KOJI SU MI DALI KAKAV-TAKAV ODGOVOR!

AKHENATON[/quote]
 

Back
Top