Nesto se ne slaze

Poruka
19.457
Primetio sam da na temama o gubljenju nevinosti muskarci uglavnom tvrde da su to obavili sa 13-14 ili cak manje godina a zene tvrde da im to nije padalo na pamet pre 'nego stobudu spremne' 'dok ne nadju nekog u koga imaju poverenje' 'prvi put mora biti iz ljubavi' i to im bar prema postovima uglavnom nije padalo na pamet pre 17-18 godina.
Pitam se, sa kime to muskarci gube nevinost u 13-14 godina?
Nesto mi smrdi da 17-godisnjakinje nesto trce da spavaju sa balavcima od 13-14 a o starijim devojkama da ne govorim.
Pa, sa kime muskarci uglavnom gube nevinost?
Vrsanjakinje?
Starije?
Placen sex?
 
ebote dokle cesh ?
pa jesmo lepo apsolvirali da smo ovde sve gabori , da nas niko nece,i verovatno su i sve zhene ovde nevine samo shto se foliraju i shta ti josh nije jasno :?:
nevinost se gubi sa devojkama koje sa barbika prelaze odma na pishe :roll:

ove forumske zhene ti nisu bash neki pokazatelj, jer nas chak ni ti necesh :roll:
 
raindog:
ebote dokle cesh ?
pa jesmo lepo apsolvirali da smo ovde sve gabori , da nas niko nece,i verovatno su i sve zhene ovde nevine samo shto se foliraju i shta ti josh nije jasno :?:
nevinost se gubi sa devojkama koje sa barbika prelaze odma na pishe :roll:

ove forumske zhene ti nisu bash neki pokazatelj, jer nas chak ni ti necesh :roll:
spavanje sa 13-14 ??? :roll:
buahahahaha :nesrecno nasrtanje.Jadne devojke koje su spavale sa 13-ogodisnjakom.
a,da...ruzne smo...
 
Vragolasta Amfibija:
raindog:
ebote dokle cesh ?
pa jesmo lepo apsolvirali da smo ovde sve gabori , da nas niko nece,i verovatno su i sve zhene ovde nevine samo shto se foliraju i shta ti josh nije jasno :?:
nevinost se gubi sa devojkama koje sa barbika prelaze odma na pishe :roll:

ove forumske zhene ti nisu bash neki pokazatelj, jer nas chak ni ti necesh :roll:
spavanje sa 13-14 ??? :roll:
buahahahaha :nesrecno nasrtanje.Jadne devojke koje su spavale sa 13-ogodisnjakom.
a,da...ruzne smo...

Ti si kao boginja!
Svi su te prelezali!
:lol:
 
Slazem se sa raindog -om da po tebi nismo( citaj forumasice) neki pokazatelji ali i pored toga ne mogu da odolim :Odkuda ta dilema. Pa podji od sebe. Sa koliko si ti godina izgubio nevinost i sa kime ?
 
kučka:
Slazem se sa raindog -om da po tebi nismo( citaj forumasice) neki pokazatelji ali i pored toga ne mogu da odolim :Odkuda ta dilema. Pa podji od sebe. Sa koliko si ti godina izgubio nevinost i sa kime ?
Zanimljivo pitanje... :roll: hm??
Da li se računa i ono iskustvo sa drugaricama iz perioda adolescencije? 8)
 
snoshaj efendija:
Primetio sam da na temama o gubljenju nevinosti muskarci uglavnom tvrde da su to obavili sa 13-14 ili cak manje godina a zene tvrde da im to nije padalo na pamet pre 'nego stobudu spremne' 'dok ne nadju nekog u koga imaju poverenje' 'prvi put mora biti iz ljubavi' i to im bar prema postovima uglavnom nije padalo na pamet pre 17-18 godina.
Pitam se, sa kime to muskarci gube nevinost u 13-14 godina?
Nesto mi smrdi da 17-godisnjakinje nesto trce da spavaju sa balavcima od 13-14 a o starijim devojkama da ne govorim.
Pa, sa kime muskarci uglavnom gube nevinost?
Vrsanjakinje?
Starije?
Placen sex?

Dragi efendijice,
Nekad se bas i nije uskakalo u krvet s muskarcima u 13,14 godina.Koliko se secam osnovne,mozda je od cele generacije bilo nekoliko devojcica koje su skinule mrak.To je za nas bilo jooooooooj.Covece,secam se da sam sa petnaest prvi put ofarbala kosu - stavila kanu i premrla od straha sta ce mi cale reci.To je bilo drugo vreme.Zacrvenela bih se kad bi mi neki decko prisao i trazio da prosetamo.
U srednjoj skoli je vec bilo drugacije.Mislim da su devojke(neke) pocele da spavaju sa momcima otprilike u drugoj ili trecoj srednje.To vazi i za decake.
Ovo je vreme poremecenih kriterijuma,granica i osecanja.Niko nikog ne postuje,vise niko nikom ne veruje,ne voli onako kako bi trebalo.
Zato ne pitaj ono sto vec znas.Danas se klinke.......
 
TOMAX:
kučka:
Slazem se sa raindog -om da po tebi nismo( citaj forumasice) neki pokazatelji ali i pored toga ne mogu da odolim :Odkuda ta dilema. Pa podji od sebe. Sa koliko si ti godina izgubio nevinost i sa kime ?
Zanimljivo pitanje... :roll: hm??
Da li se računa i ono iskustvo sa drugaricama iz perioda adolescencije? 8)

Pa ti odgovori coveku na pitanje a mi cemo kao ne pokazatelji da procenimo da li se racuna ili ne.
 

Back
Top