Film koji ste najvise puta gledali je?

a verovatno je to Mulholland Drive, u suludim pokušajima da otkrijem suštinu, kao svako novo gledanje mi donosi novi pogled, neku novu spoznaju, bla bla bla. Onda sam shvatila- čekaj, taj Linč se sve vreme zeza na moj račun (kao dela gledalačkog auditorijuma). :D ali nije mi žao što me napravio budalom :)
 
a verovatno je to Mulholland Drive, u suludim pokušajima da otkrijem suštinu, kao svako novo gledanje mi donosi novi pogled, neku novu spoznaju, bla bla bla. Onda sam shvatila- čekaj, taj Linč se sve vreme zeza na moj račun (kao dela gledalačkog auditorijuma). :D ali nije mi žao što me napravio budalom :)

Da, vecina njegovih filmova ima tu konfuznu notu. Meni se licno najvise dopada Eraserhead, The Elephant Man i Dune. Mullholand Drive mi nikako nije legao...
 
Sve diznijeve crtace,ali to ne racunam :D
Titanic,Notebook,Prayers for Bobby,La vita e bella,The pianist,From dusk till dawn,Blade 2,The vampires,30 days of night,Stardust,Pillow talk,Some like it hot,primal fear,pleasantville ( njega jedno zilion puta ),outbreak,green mile,terminal,forest gump,definitely maybe,walk to remember,anne of green gables ( milion putaaa ),big fish,mrs doubtfire,
 
Elephant Man je kao da ga Linč nije pravio :D mulholland je komercijalniji dosta.. a i on je uz mulholland dao i uputstvo za razumevanje, to je tek vic :D

To nisam znao, ali me nimalo ne cudi, bas je onako weird Lincovski. Moracu da prostudiram taj manual.:mrgreen:
PS: Overi Inland Empire, nije na nivou pomenutih, ali ga svakako treba ispratiti. Dobro rece jedan kriticar u sali, Inland Empire je Mullholland Drive na esidu!:hahaha:
 
- Apocalypto ...jer ja sam Jaguarova Sapa ,ovo je moja suma i nije me strah !

- Black Hawk Down ...pre svega jer su me glumci ubedili da gledam stvarnu bitku ...a posle sam im gotovo poverovao da oni tu bitku nisu zeleli i naposletku zbog njihove zelje da se iz nje izvuku zivi !

- Man On Fire ...zbog Krisija i njegove pozrtvovanosti ...

- The Green Mile ...zbog optimizma koji propoveda ovaj film !

- Lock, Stock and Two Smoking Barrels ...zbog optimizma koji sam osetio a koji je drugaciji u odnosu na prethodni film !

- 1408 ...jer uvek naletim na drugaciji zavrsetak :) !

- Sve delove Shrek-a ,Ice Age-a ,Monsters Inc. itd.


I naravno ,sve nase antologijske filmove ,ali to nam je vec postalo urodjeno ...kod nas i tek rodjene bebe znaju replike iz "Maratonaca" ,"Ko to tamo peva" ili "Varljivog leta" i sl. Pored njih "Lepa sela" ,naravno i "Bracu po materi" ,jer uvek iznova cekam da vidim da li ce se sresti na kraju ...
 
15 puta i to u bioskopu :D
cat_people_ukquad.jpg


brojala sam do 10 :lol:
237168031d88451c78fd8d6d6378c0b2_500x735_t408x600.jpg
 

Back
Top