Bildovanje,,,

Jooockey

Ističe se
Poruka
2.007
E forumas jel vi sedite samo za krstaricom ili i malo vezbate...jel vam se gu3ice razlivaju oko stolice ili??????
Ja redovno pored treninga vezbam kuci sa tegovima..imam klupu sa drzacem a teg ima oko 35kg..pored toga imam dosta onih malih,,,,raznih velicina,,,i sipku za zgibove,,,,,,,,,,,


A vi???????
 
Jooockey:
VisionOfDisorder:
ishao sam u teretanu pa me smorilo.
sad treniram boks.
boks je lep sport...ja treniram karate,,,,vec dugi niz godin,,,,nemam zvanje trenera i nemam svoj klub ali ipak drzim casove..............

i meni se svidja. trenirao sam karate kao klinac. dobio zuti pojas i zayebo'.
ovo sad mi se vishe svidja... i nemam nameru da odustanem i ne vidim kad ce me smoriti.


lepo shto te karate nije smorio. mene jeste.
 
VisionOfDisorder:
Jooockey:
VisionOfDisorder:
ishao sam u teretanu pa me smorilo.
sad treniram boks.
boks je lep sport...ja treniram karate,,,,vec dugi niz godin,,,,nemam zvanje trenera i nemam svoj klub ali ipak drzim casove..............

i meni se svidja. trenirao sam karate kao klinac. dobio zuti pojas i zayebo'.
ovo sad mi se vishe svidja... i nemam nameru da odustanem i ne vidim kad ce me smoriti.


lepo shto te karate nije smorio. mene jeste.
da znam mnogu ljudi koji su ko klinci dobili zuti,,,mislim da ipak treba da se nastavi jer se mnogo znanja stice....ne samo kako da se odbranish nego dosta i o zivotu naucis....a plus i japanska dobro naucish ,,pa kad se sve sabere,,,
 
Ja sam od malena navikao da nesto treniram,vezbam,trcim...

U srednoj sam malo vezbao po kuci sklekovi,trbusnjaci i imam sipku od 15-30 kg.

Pre 6 meseci sam ozbiljno krenuo u teretanu,stoga da je samo jedan mesec bila strogo
pravilna ishrana 3-6 obroka dnevno u zavisnosti od jacine,rano leganje i ustajanje.
I za tih mesec dana sam nabacio 6 kila na gornji deo tela-vrat,grudi,ramena malo
pojacao,bi.,tric.,ledja. ja nisam primetio neku veliku razliku ali svi koji me nisu
videli jedno vreme se nesto mnogo iscudjavaju... :) A i nije bas mnogo isplativo
jer odjednom svaka majica postane bodi majica i sve je nekako tesno.
Sad je leto vec doslo pa idu druge aktivnosti...bazen i najvaznije picigen-tretman
da se dobije na kondiciji i refleksima.
 
Ja sam karate trenirao 7 godina...od 90-97.
Dogurao do polaganja za braon,presao u takmicarsku i
onda je sve to nekako poludelo,treneri se raspali ne
znas vise ko koga trenira,stalno trebaju neke pare,
na svakom takmicenju obavezan sparing pa izivljavanja
sa po tri puta razbijanjem nosa po mecu i za svaki
samo po opomena,ma smesno.A i tu je pubertet dosao
pa sam lepo sve to napustio.
 
Jooockey:
VisionOfDisorder:
Jooockey:
VisionOfDisorder:
ishao sam u teretanu pa me smorilo.
sad treniram boks.
boks je lep sport...ja treniram karate,,,,vec dugi niz godin,,,,nemam zvanje trenera i nemam svoj klub ali ipak drzim casove..............

i meni se svidja. trenirao sam karate kao klinac. dobio zuti pojas i zayebo'.
ovo sad mi se vishe svidja... i nemam nameru da odustanem i ne vidim kad ce me smoriti.


lepo shto te karate nije smorio. mene jeste.
da znam mnogu ljudi koji su ko klinci dobili zuti,,,mislim da ipak treba da se nastavi jer se mnogo znanja stice....ne samo kako da se odbranish nego dosta i o zivotu naucis....a plus i japanska dobro naucish ,,pa kad se sve sabere,,,

Karate je vredan samo na duge staze... Toliko sam skontao.
 

Back
Top