Državni posao - RTV

Uh, jedno vreme sam bio verni fan, a sad ne znam ni da li se daje jos uvek? Ali svaka cast za toliku inspiraciju, ljudi su preinteligentni i prezabavni, naravno i prepametni, ne bi verovali sta sve znaju i na kom nivou im je opsta kultura ;) Da je vise ovakvih sadrzaja na tv.. I momci iz Dnevnjaka i ako za 2 klase ispod opet nisu losi..
 
gleda li neko drzavni posao jos uvek?
ja pogledam povremeno poneku epizodu, i dalje nisu losi, po kvalitetu bi rekao da su manje/vise isti kao i pre… jedino sto nemam bas volje, valjda sam se zasitio jer sam ih nekoliko godina za redom gledao svakog dana.

jel ima neko preporuku za neku dobru epizodi, od nrp. hiljadite pa na ovamo?
 
Ovo sam s vremena na vreme gledala, bilo mi zanimljivo kako su manje više verno prikazali birokratiju. Plus je bila jedna epizoda koja je baš ismevala nešto na čemu sam radila tada :D onda moja ex šefica (nadobudna seljanka, ali nimalo glupa) prepričavala tu epizodu na nekom sastanku :D
 
Ovo sam s vremena na vreme gledala, bilo mi zanimljivo kako su manje više verno prikazali birokratiju. Plus je bila jedna epizoda koja je baš ismevala nešto na čemu sam radila tada :D onda moja ex šefica (nadobudna seljanka, ali nimalo glupa) prepričavala tu epizodu na nekom sastanku :D

Ma nije samo birokratija, portretisali su i ismejali sve moguce osobine naroda na ovom prostoru, mentalitet Srba sazet u jednu kancelariju i tri lika...
A Zivan, Frau Silovicka, baba, Pejicevi Salasi, Boban i Deki, Smilja, i mala Milica su odavno usli u legendu i deo su opste kulture ahaha :D
 

Back
Top