Operisan od emocija

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Da li pametne glavice na ovom forumu mogu da mi kazuima li istine u tome kad se za nekog kaze da je "operisan od emocija"...kako se ponasati sa osobom koja nema masku hladnoce, jednostavno covek ne oseca nista...
 
Ziveo sam u severnoj Norveskoj i Finskoj,sasvim mi je jasno o cemu pricas.
Ne znam zasto je cudno to,meni izgleda sasvim normalno,pogotovo kada neko ko je nekada umeo da oseca a onda izvrsio pokolj,zlocin nad svojim emocijama i ugasio ih,ubio,amputirao,nazovi kako god hoces.Zaobidji ipak takve ljude ma koliko tebe bilo sta vezivalo za njih ako ti je imalo stalo do bilo kakve sopstvene srece.
 
Dont_Break_The_Oath:
Ziveo sam u severnoj Norveskoj i Finskoj,sasvim mi je jasno o cemu pricas.
Ne znam zasto je cudno to,meni izgleda sasvim normalno,pogotovo kada neko ko je nekada umeo da oseca a onda izvrsio pokolj,zlocin nad svojim emocijama i ugasio ih,ubio,amputirao,nazovi kako god hoces.Zaobidji ipak takve ljude ma koliko tebe bilo sta vezivalo za njih ako ti je imalo stalo do bilo kakve sopstvene srece.
Dragi moj dobar je i logican to odgovor, ali ti si imao razlog eto da kazem da ih zakopas, kao i mnogi povredjeni uostalom, mene je zanimala licnost osobe koja je jednostavno rodjena bez emocija...ima takvih...ne u mom slucaju, jer ja naidjem na te koji su resili da ih zakopaju...ovo je pitanje zbog coveka koji mi rece da mu se cini da je uvek zaljubljen a u stvari ne oseca nista, ni tugu ni radost ni bol, zao mi ga je ali eto ima i toga...
 
Normalno da ne postoji!!!!!!
Pa pobogu covek je bice koje ima osecanja, a EKVILIBIRIUM je inace samo film, mada zastuma jednu zanimiljivu stavku. A covek koji kaze da nema uopste osecanja onda laze i nece da prizna ILI voli sve, a kad volis sve onda u principu nevolis nista!
 
FICA_TDI:
Normalno da ne postoji!!!!!!
Pa pobogu covek je bice koje ima osecanja, a EKVILIBIRIUM je inace samo film, mada zastuma jednu zanimiljivu stavku. A covek koji kaze da nema uopste osecanja onda laze i nece da prizna ILI voli sve, a kad volis sve onda u principu nevolis nista!
Pa jeste u tome ima smisla, njemu se cini da voli sve, da mu je sve prosto receno milo i drago a to neko vezivanje je povrsno...svi pate oko njega niko se ne oseca voljenim...
 
ariela:
Dont_Break_The_Oath:
Ziveo sam u severnoj Norveskoj i Finskoj,sasvim mi je jasno o cemu pricas.
Ne znam zasto je cudno to,meni izgleda sasvim normalno,pogotovo kada neko ko je nekada umeo da oseca a onda izvrsio pokolj,zlocin nad svojim emocijama i ugasio ih,ubio,amputirao,nazovi kako god hoces.Zaobidji ipak takve ljude ma koliko tebe bilo sta vezivalo za njih ako ti je imalo stalo do bilo kakve sopstvene srece.
Dragi moj dobar je i logican to odgovor, ali ti si imao razlog eto da kazem da ih zakopas, kao i mnogi povredjeni uostalom, mene je zanimala licnost osobe koja je jednostavno rodjena bez emocija...ima takvih...ne u mom slucaju, jer ja naidjem na te koji su resili da ih zakopaju...ovo je pitanje zbog coveka koji mi rece da mu se cini da je uvek zaljubljen a u stvari ne oseca nista, ni tugu ni radost ni bol, zao mi ga je ali eto ima i toga...

Samo mala ispravka Ariela,ja nisam povredjen,u tome jeste poenta.Iako sam imao grozno iskustvo,prosto su moje emocije bezbolno umrle u proslosti u braku.
 
Dont_Break_The_Oath:
ariela:
Dont_Break_The_Oath:
Ziveo sam u severnoj Norveskoj i Finskoj,sasvim mi je jasno o cemu pricas.
Ne znam zasto je cudno to,meni izgleda sasvim normalno,pogotovo kada neko ko je nekada umeo da oseca a onda izvrsio pokolj,zlocin nad svojim emocijama i ugasio ih,ubio,amputirao,nazovi kako god hoces.Zaobidji ipak takve ljude ma koliko tebe bilo sta vezivalo za njih ako ti je imalo stalo do bilo kakve sopstvene srece.
Dragi moj dobar je i logican to odgovor, ali ti si imao razlog eto da kazem da ih zakopas, kao i mnogi povredjeni uostalom, mene je zanimala licnost osobe koja je jednostavno rodjena bez emocija...ima takvih...ne u mom slucaju, jer ja naidjem na te koji su resili da ih zakopaju...ovo je pitanje zbog coveka koji mi rece da mu se cini da je uvek zaljubljen a u stvari ne oseca nista, ni tugu ni radost ni bol, zao mi ga je ali eto ima i toga...

Samo mala ispravka Ariela,ja nisam povredjen,u tome jeste poenta.Iako sam imao grozno iskustvo,prosto su moje emocije bezbolno umrle u proslosti u braku.

ma daj, jesi povredjen, hajde priznaj i olaksaj Arieli zivot. Evo mozes i da places - budi savremen muskarac... ahahahaha

hoces fritezu....
 
Punani_huntR:
Dont_Break_The_Oath:
ariela:
Dont_Break_The_Oath:
Ziveo sam u severnoj Norveskoj i Finskoj,sasvim mi je jasno o cemu pricas.
Ne znam zasto je cudno to,meni izgleda sasvim normalno,pogotovo kada neko ko je nekada umeo da oseca a onda izvrsio pokolj,zlocin nad svojim emocijama i ugasio ih,ubio,amputirao,nazovi kako god hoces.Zaobidji ipak takve ljude ma koliko tebe bilo sta vezivalo za njih ako ti je imalo stalo do bilo kakve sopstvene srece.
Dragi moj dobar je i logican to odgovor, ali ti si imao razlog eto da kazem da ih zakopas, kao i mnogi povredjeni uostalom, mene je zanimala licnost osobe koja je jednostavno rodjena bez emocija...ima takvih...ne u mom slucaju, jer ja naidjem na te koji su resili da ih zakopaju...ovo je pitanje zbog coveka koji mi rece da mu se cini da je uvek zaljubljen a u stvari ne oseca nista, ni tugu ni radost ni bol, zao mi ga je ali eto ima i toga...

Samo mala ispravka Ariela,ja nisam povredjen,u tome jeste poenta.Iako sam imao grozno iskustvo,prosto su moje emocije bezbolno umrle u proslosti u braku.

ma daj, jesi povredjen, hajde priznaj i olaksaj Arieli zivot. Evo mozes i da places - budi savremen muskarac... ahahahaha

hoces fritezu....
Eto eto eto...coveka operisanog od emocija :D
 
ariela:
Da li pametne glavice na ovom forumu mogu da mi kazuima li istine u tome kad se za nekog kaze da je "operisan od emocija"...kako se ponasati sa osobom koja nema masku hladnoce, jednostavno covek ne oseca nista...
Moj ti je savet:bezi od njega sto pre!Ja sam imala jednog "takvog" odmah sam ga otkacila (srecom,pa mi nije nista znacio).STA CE TI DRVO? :wink:
 
ariela:
Da li pametne glavice na ovom forumu mogu da mi kazuima li istine u tome kad se za nekog kaze da je "operisan od emocija"...kako se ponasati sa osobom koja nema masku hladnoce, jednostavno covek ne oseca nista...

Covek operisan od emocija - egoista,samoziv,dvolican, proracunat
U zivotu mu je bitno zadovoljienje samog sebe.Gazice preko ljudi da bi ostvario svoj cilj i nece hajati da bilo koga povredi ili unisti.Bice sa tobom do god sluzis svrsi, i napustice te kad bez reci.
Uzasno ali istinito.
 
Mozda ce ovo zvucati surovo, ali da li si se zapitala da je mozda bio problem u vasem odnosu, tj. da mozda nisi znala sa njim, mozda nisi u njemu probudila te emocije koje si ocekivala? Nemoj se iznenaditi, ako posle cujes ili vidis njega kao sasvim drugog coveka u zagrljaju druge devojke koja je, na tvoju nesrecu, to umela!
Nemoj pogresno da me razumes, ne kazem da si ti ovakva ili onakva, ali se ocigledno niste nasli, i tu verovatno nije niko kriv! Bolje je onda ovako i za tebe i za njega, a tvoja ljubav ce vec naci put do necijeg srca i dobiti na to odgovor :D
 
E, Njevuška... Kad bi se svaki muškarac operisao od emocija, svet bi svima bio lepše mesto. Devojke zadov(o)ljene a muškarci siti. Bandit ili pesnik :?: Bandit, uvek :!: Onaj koji te kresne, preskoči ritualnu cigaretu, okrene se na drugu stranu i zahrče.
I nemoj da se folirate. Traženje emocija je igra. Igra bez prestanka. Iz dosade. Iz praznine.
Šta raditi izmedju dva kresanja :?:
Mora to nečim da se popuni...
 
Mene zanima postoji li i jedna devojka koja je operisana od osecanja.Non-stop se provlace teme kako je ceo muski rod odvratan,da samo iskoristavamo devojke,da nam je bitan samo sex...
A kako bi bilo da se malo pozabavimo temom zenskog mozga i njihovih osecanja prema nama.
Sta zene u stvari hoce,ili da se bolje izrazim,ocekuju od nas?
Za sta im mi sluzimo,i sat uopste traze sa nama kad im u vecini slucajeva ne odgovaramo.
A evo ja sam zivi dokaz da postoje i muska osecanja,i to veoma jaka,ali sam sa druge strane imao priliku da se uverim da su zene,ako nista,onda bar duplo gore od nas muskaraca.
 
Srecice,ti si sigurno naletela na nekog ko bas nema srca a ni razumevanja sto se tice odnosa "musko-zensko"!!!
Ako sam u pravu,a verovatno jesam,to nije razlog da nas toliko mrzis.Ima nas,hvala Bogu,kao i vas,i ovakvih i onakvih,mada moje misljenje je da nas je malo vise ovakvih osecajnih,samo sto vecina muskaraca ne zna da pokaze i da dokaze zenama koliko ih volimo.
Nije Djoka Balasevic bez veze napisao:"VOLEO SAM JE TAKO JAKO,A TAKO SAM SLABO TO ZNAO DA POKAZEM!!!!"
Ja ti zelim da se u najskorije vreme osvedocis da postoji i nesto vise sto muskarac moze da ti pruzi u pauzi izmedju dva sex-a!!! :wink:
 
He he, viva flegmatizam... Ja mislio da sam jedan od tih i bio ubedjen dugo godina u to... Cak sam se trudio da sebi dokazem da nije tako ali mi nikako nije polazilo za rukom... Sve do jednog trenutka kad sam se pomirio sa 'sudbinom' da ja ne mogu nekog voleti... a onda preko noci - boom... I tako, vise nisam flegma...

Pre ili kasnije se nadjes u pravo vreme, na pravom mestu, uz pravu osobu sa pravim recima, i onda shvatis u kojoj si zabludi ziveo/la da su emocije nesto strano tvojoj personi...
 
Snezna_kraljica:
Divan nick, kao sto je primetio Groucho... :wink:
Спасибо большое! :D Vidim da imamo nesto zajednicko!
Groucho, nemoj to tako crno gledati. Ne treba zaboraviti da svaka osoba ima pravo na izbor. Neko uzme ovo ili ono, vec prema svojim nahodjenjima. Naravno da to povlaci sa sobom nezadovoljstvo druge strane, ali kao sto sam rekla, svako zasluzuje svoju srecu i dobice je kad-tad! Kao sto postoje osobe koje vole "bandite", tako ima i onih koje vole "pesnike". Svaka devojka u ove dve, uslovno receno kategorije, je pronasla ono sto zeli. Jedna devojka ce uzivati u banditskim forama, a druga u romanticnim stihovima, i svi srecni, svi zadovoljni! :D
 

Back
Top