jesam,jesam

Vragolasta Amfibija:
evo jos jednog koji cisti po kuci i to krsti savremenoscu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma ja znam jednog sto sprema rucak pegla cisti i zeni kafu donosi u krevet, a odelo kravata obavezno...izadje kukavac malo ga pusti zena napolje pa on muva klinke i prica kako je biznismen...ma savremenost nema sta
 
Gazdarica:
showimg.gif
 
ariela:
Vragolasta Amfibija:
evo jos jednog koji cisti po kuci i to krsti savremenoscu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma ja znam jednog sto sprema rucak pegla cisti i zeni kafu donosi u krevet, a odelo kravata obavezno...izadje kukavac malo ga pusti zena napolje pa on muva klinke i prica kako je biznismen...ma savremenost nema sta
Buahahahahaha...cuti...umirem...od.smeeehhhahahahaaaaa......ma samo da nam Bog da puno savremenih muskaraca... :lol: :lol:
 
vidi šta sam ti uradio od kćerke, mama! :mrgreen:


coco-front1.gif



nuspojave dugog visenja po forumu postali su poznati početkom 21. veka, sporadično. Da vam se ovo ne bi dogodilo, pre nego što dođete na forum ostavite svoje partnere u outerworld-u. Pravog leka za sada nema, a narodni preparati dokazano ne pomažu.
 

Hahhahaah
Još i bolduješ slova u koloru. Jesi počela i ti da voliš masno? Ne, ova moja kaže da uživam u odsutnostima, i da samo, naravno, gubim vreme. Što je istina. A nismo se ovde ni sreli :P
 

Back
Top