Priče iz Srebrenice, BiH.

Abdurrahman

Primećen član
Banovan
Poruka
953
KOLIKO


Koliko
Koliko jos zivota me ceka
Koliko jos istancanih kolkosjeka
Koliko starih vozova
I koliko modrih rijeka
Koliko jos ljepote zivljenja
Koliko jos ocajnih pokreta
Koliko umiranja
I koliko neocekivanih okreta
Koliko??
Koliko jos boli
Koliko bjeline slobode
Koliko ljudi sto me voli
Koliko ce jos da nas ode
Tamo medju one
Tamo u tisine
U vjecne snove
Gdje se ne gine

Djecak iz Srebrenice
 
ZELIM DA SANJAM

U san mi dolaziš ti klasje rumeno
klatiš se dugo umiveno rosom
sjetim se mladosti svoje
po žitnim poljima dugo sam gazio nogom bosom


Najbolje rosa da im bjelinu
osuši vjetar u trci kraj rijeka
još uvijek sanjam dolazak kući
majku i zdjelu prepunu mlijeka

Sve mi te snove neko ukrade
tuđinac mrski gniječi mi tijelo
želim da sanjam rumeno klasje
jer ja sam gladan, jer ja bih jeo

Napisao elviss83-a otac 93 u Srebrenici
 
Bilo je rano proljece 1993 godine. Kopneni konvoji sa pomoci za Srebrenicu u to vrijeme jos uvijek nisu poceli stizati. Bilo je to najgore vrijeme u Srebrenici. Glad se mogla primjetiti svugdje. Pri tome Srebrenica je bila izlozena granatiranju i stalnom bombardovanju malih poljoprivrednih aviona koji su bacali i improvizovane bombe. Te bombe su bile gore od ostalih.Imale su jaku detonaciju,a krateri koji su ostajali iza njih bili su ogromni.Kao svi u gradu ni moja porodica tada nije imala hrane.Jeli smo jednom na dan.Onako sredinom dana oko pola dva. Bilo mi je tesko sjediti u stanu,gladan. Mama je tog dana otisla na selo kod nekih rodjaka. Pomoci ce im u obradjivanju zemlje da bi joj dali hranu.A ponijela je i svoj nakit.Mozda se sta proda.Meni je konacno otac dozvolio da izadjem sa starijom sestrom malo na ulicu. Sestra je tada bila tinejdzerka a ja kao dijete samo sam joj smetao.Ipak nije mi dala da se odvojim od nje.U jednom momentu vidio sam mamu na nekih 150 metera kako ide prema nama i nasem stanu. Bilo mi je neopisivo drago.Ne znam da li zato sto sam pozelio mamu,zato sto je ona prezivjela kisu granata ili zato sto mozda nosi hranu pa cemo konacno imati barem dva obroka dnevno.Kao i svako dijete potrcao sam prema mami.Nije me primjecivala i bilo mi je drago.Iznenadit cu je.Medjutim vidio sam kako ljudi bjeze u haostore.Cuo se zvuk aviona.Okrenuo sam se iza mene nije bilo nikog,pogledao sam opet u pravcu mame,ni nje nije bilo.Instiktivno a nepromisljeno sam poceo trcati prema mom haustoru i nasem podrumu.Dakle trcao sam nazad.Nije bilo traga ni sestri koja je malocas tu bila se velikom grupom svojih vrsnjaka.(Kasnije mi je ona pricala de me je dozivala iz jedne zgrade i da je pokusala da potrci prema meni,ali joj prijatelji nisu dali izaci na ulicu.)Trcao sam prema svom haustoru.Avion je letio jako nisko i isao prema meni.Nadlijetao je glavnu ulicu.Koliko je nisko letio,znam da sam mu jasno vidio zice koje su spjale po dva krila na bokovima aviona.Nikog nije bilo na ulici osim mene.Ja sam trcao i bio sam jako blizu svoje zgrade.Odjednom oko mene se pocela dizati prasina.Avion je pucao na mene.Ne znam sta sam tada mislio,kako sam se osjecao,samo sam htio doci do haustora.Rahmetli otac je bio na balkonu i govorio mi nesto.Nisam ga razumio,ali sam zelio jos vise stici do naseg sklonista,radi oca.Da se ne bi ljutio.Uspio sam,u sklonistu su me svi sa nevjericom gledali.Sjecam se otac me zagrlio i poceo plakati.Nije ga bilo stid plakati pred svim susjedima iz komsiluka koji su bili u sklonistu.
Mama je tog dana donijela 15-tak kilograma zobi.(zob-hrana za konje slicna psenici).
Svaki naredni put kada se zacuo zvuk aviona ja sam se gubio,padao u nesvjest.Groznica me tresla.Pri svakom narednom bombardovanju imao sam temperaturu.Bila je to neka fobija.Nekoliko puta sam zbog toga isao i u bolnicu.
Ni danas mi nije bas ugodno cuti zvuk aviona.Nije to strah.Jednostavno neugodnost.
Znam da nikada necu otici u Australiju ili na Americki kontinent,osim brodom.


Djecak iz Srebrenice
 
10 JULI-MOJ RODJENDAN

Zadnji rodjendan sam «slavio» 94 godine. Nije to bilo rodjendansko slavlje,nego neko je mi dao do znanja da mi je rodjendan. Za taj rodjendan sam od jednog vojnika UN-a dobio Coca-Colu u limenci i dvije Snickers cokolade. To je posljednji moj rodjendan. U svim narednim godinama bilo moga rodjendana,zbog datuma.Poslije rata sam se kajao sto sam rodjen bas u julu. Bilo je to prvih godina poslije rata,dok sam jos dijete bio.


10 Juli 95 moj 12-ti rodjendan.Ujutro je mama nasla vojnika ARBiH kako lezi u nasem hodniku. Prije bi se reklo da je to bio civil sa puskom. Nije imao uniformu,kao ni jedan vojnik ARBIH u Srebrenici. Covjek se uljudno mami izvinio,rekao je da je iscrpljen i da vise nije mogao izdrzati te je «upao» u nas hodnik. Niko mi nije cestitao rodjendan a i ja sam ga sam zaboravio. Htio sam samo da se sva zbrka zavrsi. Svi moji rodjaci iz juznog dijela grada dosli su kod nas. Oko zgrade je bilo mnogo ljudi. Svi su bili spakovani i kretali se u krug cas tamo cas ovamo. Kao pcele u kosnici. Svi su bili uplaseni. Niko se nije smijao. Moj stan je postao prolazna stanica. Rodjaci i znani i neznani su bili tu, plus ljudi koje i nismo poznavali a ulazili su da daju djeci oduska, da zatraze casu vode. U stanu su se cula pucanja u blizini.

Bilo mi je prvi put u zivotu da cujem takvo sto. Granate nisu padale,samo pucnjevi u blizini. Dosao je dedo i rekao da su srbi vec usli u grad sa juzne strane. Pobjegao sam iz kuce vani jer mi je to dosadilo. Cuo sam jednog covjeka kako vecoj grupi ljudi govori kako on zna da su autobusi UN-a na putu prema Srebrenici i da ce nas sve evakuisati u Tuzlu. Vratio sam se kuci i ispricao to ocu i mami. Otac me pazljivo slusao i raspitivao se za svaki detalj. Bio je to tracak nade. Zamislite kada neko stariji i iskusniji pronalazi nadu u djecijoj prici. Agonija. Poslijepodne su prestali pucnjevi,ali su pocele granate padati. Krenuli smo u podrum,ali to je bilo nemoguce. Ogromna masa ljudi bila je u nasem haustoru i podrumu. Ostali smo u stanu. Nema se gdje drugo otici. Meni su otac i mama dali instrukcije da ja i dvojica malih rodjaka ne izlazimo iz kupatila. Tamo je bilo najsigurnije,jer je kupatilo bilo okruzeno sa nekoliko zidova a nije bilo prozora. U kupatilu je bio mrak. Nije bilo svijeca. Tako sam veci dio svog 12-og rodjendana proveo u mracnom kupatilu, zabavljajuci mladje rodjake.


Sjecam se pricao sam im bajku BAS-CELIK,cini mi se sto puta taj dan. Danas tu bajku ne znam, i ne zelim da je znam. Pred vecer se sve smirilo,ali nama nisu dali izaci vani iz kupatila.

Doslo je vrijeme za spavanje. Legao sam u jakni i cipelama.Kao na pocetku rata,kada se bjezalo. Nisam mogao spavati jer sam dijelio krevet sa rodjacima. Cuo sam razgovor mame i oca.Dogovarali su se da odma krenemo kroz sume prema Drini i u Srbiju.Nema se sta cekati.

Molio sam Boga da ne idemo u Srbiju.Z nao sam bio bi to naporan put kroz sume, a i gdje cu u Srbiju. Rijeci Srbin, Srbija, Cetnik su tada u meni izazivale strah. Zaspao sam, ne znam kako je propao dogovor mame i oca. Ujutro u pet su nas probudili. Trebali smo sici u podrum. U podrumi nas je bilo hiljada cini mi se. Jedni na drugima. Pitao sam oca zasto nismo ostali u stanu kao i jucer. Objasnio mi je da Srebrenicu trebaju bombaridirati Amerikanci, sa mocnim avionima, mocnijim od migova, od kojih sam ja strahovao. Opet avioni i to mocni americki.


Odmah sam se pomirio sa cinjenicom da je ipak bolje u podrumu. Zamisljao sam kako ce detonacije biti jake. Kako se nista nece cuti od buke, kako ce biti vani sve unisteno i razvaljeno kada izadjemo. Zamisljao sam da nece ostati niko ziv osim nas, ljudi iz naseg podruma. Bombardovanje se trebalo desiti u 6 ujutro. Svi su sutjeli i moglo se cuti zujanje muhe u podrumu. Bilo je to neobicno. Toliki ljudi a svi sute. Svi su u daljini culi ili zamisljali da cuju zvuk dolazecih aviona. Neko bi nekad rekao evo ih,onda bi svi bili u nekom grcevitom jos vecem iscekivanju,ali nista se nije desilo.Neko ih je opet samo cuo u svojoj glavi. Kao i ja.

Sve je bilo tiho tog jutra.Kao da je mir. Oko osam sati ljudi su poceli paniciti i napustat podrum.I mi smo se vratili u stan. Nebo je bilo blistavo plavo. Bio je divan dan. Osvanuo je 11 juli 1995 godine.(nastavice se....)


15.jpg


Djecak iz Srebrenice ( da se NE zaboraví ! )
 
Taj muslimanski decak iz Srebrenice bar moze danas da sanja, pita, prica...jednostavno da zivi i pored svih tih dogadjaja iz proslosti....."genocidni" vojnici VRS su zene, decu i starce prevezli na sigurno, na muslimansku teritoriju.

A srpska deca iz okoline Srebrenice nista od toga ne mogu jer nisu vise medju zivima, tvoj heroj Naser i njegovi pajtosi su poubijali i poklali sve sto im dodje pod ruku, ni nevinu srpsku decu nisu stedeli...

Treba da te bude sramota da postiras takve stvari ovde...ali s obzirom da ste nebrojeno puta do sada pokazali da nemate ni stida, ni morala, ni obraza, od vas nista vise ne cudi...
 
urospo:
Taj muslimanski decak iz Srebrenice bar moze danas da sanja, pita, prica...jednostavno da zivi i pored svih tih dogadjaja iz proslosti....."genocidni" vojnici VRS su zene, decu i starce prevezli na sigurno, na muslimansku teritoriju.

A srpska deca iz okoline Srebrenice nista od toga ne mogu jer nisu vise medju zivima, tvoj heroj Naser i njegovi pajtosi su poubijali i poklali sve sto im dodje pod ruku, ni nevinu srpsku decu nisu stedeli...

Treba da te bude sramota da postiras takve stvari ovde...ali s obzirom da ste nebrojeno puta do sada pokazali da nemate ni stida, ni morala, ni obraza, od vas nista vise ne cudi...

Treba da se stidis ti sto pripadas genocidnom narodu i povrh toga osudjujes se i dan danas da pises ovdje lazi ?!

Sram neka tebe bude, kad proglasajes svoje vojnike sa puskom u ruci djecom. Gdje kog je koji vojnik vas poginuo vi ga nazivate civilom ili pak djetetom. Koja glupost.

Osim toga, vidi se koliko ima procusuirani zlocina nad Srbima a koliko nad Bosnjacima - samo u Srebrenici i okolini, a da ne govorim o BiH.
 
MOJ HEROJ-DA JE BIO LOS COVJEK, PREZIVIO BI

2529.23922.jpg


Bio je najmladji medju starijima u porodici.Uvijek je imao vremena za nas djecu.Prema mojim sestrama koje su bile tada tinejdzerke ophodio se kao stariji brat.Mene je posebno volio,jer sam bio najmladji.Volio sam i ja njega na neki poseban nacin,rodbinsko-prijateljski, rekao bih.Moj amidza.Prije rata se ozenio.Sredinom 92 godine dobio je sina, Anela.Bio je sjajan otac.Mnogo vremena je sa Anelom provodio kod nas,jer tada su rijetko granate padale na moj dio grada.Bilo je sigurnije.Anel je bio svijetlo u nasoj velikoj porodici.Bio je najmladji.Njemu se najvise udovoljavalo.Krajem 92 godine,amidza je morao sa strinom krenuti prema selima.Radi Anela.Litar mlijeka je bio 10 maraka.Na selu je to jeftinije bilo,a i bilo je strinih rodjaka, koji su obecali davati mlijeko za Anela.Bila je zima.Put je bio dug.
Nekoliko dana kasnije,amidza je dosao kod nas,sjeo pored mene i zaplakao.
-«Nema vise moga Anela».Moja kuca se pretvorila u hram tuge.Nevino dijete od nekoliko mjeseci postalo je zrtva glupog rata.Htio sam tada i ja plakati, ali nisam mogao.Nekoliko dana kasnije kada je mama pakovala neke Anelove stvari koje su ostale kod nas, zaplakao sam.
Nije bilo tog malog ljupkog bica, koje nas je u uzasniom vremenu cinilo tako sretnim.Anel je bio mali cudotvorac.Gdje god je dosao,srecu je sa sobom donosio i dijelio je ljudima oko njega.Samo nije imao dovoljno srece za sebe.Ne znam ni danas od cega je umro Anel.Od gladi, ili od dugog i za njega prehladnog puta.Anel je pokopan u tom nekom selu, ni danas ne znam gdje je to.Amidzu smrt djeteta nije slomila.Ostao je isti kao prije.Uvijek veseo i nasmijan sa nama djecom.Pocetkom 94 godine amidza je dobio djevojcicu A.Ona je zauzela Anelovo mjesto.Vratila je u porodicu srecu koja je otisla sa Anelom.Kada je Srebrenica pala, amidza je otisao gdje i svi sposobni muskarci, prema sumi.Mojoj mami je rekao da mu cuva suprugu i kcerku.Strina je tada bila mlada i nije jos uvijek posjedovala onu cvrstinu zrele zene.Mama je tada znala da je strina ponovo trudna.Znao je to i amidza kada je otisao 11 jula.
Strina i A su bile sa nama u Potocarima.I sreto i nesretno smo presli do Zivinica.(pisat cu o tome).Nakon dva mjeseca boravka u Zivinicama, cuo sam vijest na radiju da se desilo granatiranje izbjeglickog naselja Srebrenicana i da je tom prilikom ranjena jedna trdunica i njeno dijete.Ispostavilo se da je tacno ono u sta sam sumnjao.Bila je to moja strina i njena kcerkica A ,koja tada nije imala pune dvije godine.Strina je cula fijuk granate i bacila se na A.Zastitila je svojim tijelom.Strini je otkinut list na nozi, a moja mala rodica A je ostala bez velikog prsta na desnoj nozi.Ljudi su za amidzu pricali da su ga vidjali svuda po sumi.Uvijek sa svojim prijateljem.Jednom je jedan covjek dosao i trazio mog amidzu.Rekao je da ga je on licno vidio na «slobodnoj teritoriji».Kasnije se ispostavilo da je to bilo tacno.Medjutim moj amidza se vratio nazad po svog prijatelja.Nije htio ostaviti prijetalja.Da je bio los covjek i da je ostavio svog prijatelja prezivio bi.Dobrota ga je kostala zivota.
Cesto odem kod strine i rodica A i S (poslije ranjavanja strina je rodila kcerkicu S na svu srecu bez ikakvih problema).S nikada nije vidjela svoga oca, moga amidzu.A ima mnogo kopija slike gdje je moj amidza drzi u narucju.Svima ih dijeli.Obje su odlicne ucenice u skoli.
A danas ima 11 a S 9 godina.Jednom cu im ispricati, da su imale brata Anela koji bi sada pazio na njih.Ispricat cu im i objasniti zasto sam ponosan na njihovog oca.

Djecak iz Srebrenice.
 
DRUMOVI CE POZELET TURAKA,
AL TURAKA NIGDE BITI NECE :!: :!: :!:

DOSTA STE NAS NABIJALI NA KOLAC, DOSTA JE SRBSKA ZEMLJA MIRISALA NA LOJ DOSTA NAM JE BILO VASEG ALAKANJA SA MINARETA, DOSTA NAM JE ODVODJENJA SRBSKE DECE DECE U TURSKU.

SRBIJA SRBIMA NAPOLJE SA TURCIMA

NEVOLIM TE ALIJA ZATO STO SI BALIJA
NOSILA TI DRINA 100 MUDZAHEDINA
SVAKI DAN
 
Auuu efendija Abdurahmane,opet diras mrtvu decu,opet ih dizes iz groba…Pa vec ti rekoh ne radi to covece,pa to je greh I kod tvog I kod mog Boga.Pusti vise leseve I grobove.Neka zlocinci odgovaraju za svoje zlocine.Abdurahmane,kada ti dodje cas da okajes svoje grehe,koji ces biti u redu zbog ovoga sto se igras sa patnjom nevinih,sto ti nije sveta njihova smrt,nego kao vestac svoju djavolju supu muckas reci,tipkas po tastaturi I pravis zombije od svih nevinih o kojima pises?Neka ti Bog oprosti na ovome,ja bih se plasio da cu sanjati sve te zrtve o kojima pises da sam na tvom mestu,I da me nece gledati kao prijatelja.
Motive ti ne znam,ali bi mogao da se zamislis nad velicinom svoga greha kada iznova I iznova ubijas nevine…
U stvari poznat mi je tvoj motiv,a ako sam ga dobro protumacio,racunaj kao da sam ti ovo SVE duplo napisao.
Puno te pozdravlja
KAURIN DJORDJE
:oops:
 
Abdurrahman:
urospo:
Taj muslimanski decak iz Srebrenice bar moze danas da sanja, pita, prica...jednostavno da zivi i pored svih tih dogadjaja iz proslosti....."genocidni" vojnici VRS su zene, decu i starce prevezli na sigurno, na muslimansku teritoriju.

A srpska deca iz okoline Srebrenice nista od toga ne mogu jer nisu vise medju zivima, tvoj heroj Naser i njegovi pajtosi su poubijali i poklali sve sto im dodje pod ruku, ni nevinu srpsku decu nisu stedeli...

Treba da te bude sramota da postiras takve stvari ovde...ali s obzirom da ste nebrojeno puta do sada pokazali da nemate ni stida, ni morala, ni obraza, od vas nista vise ne cudi...

Treba da se stidis ti sto pripadas genocidnom narodu i povrh toga osudjujes se i dan danas da pises ovdje lazi ?!

Sram neka tebe bude, kad proglasajes svoje vojnike sa puskom u ruci djecom. Gdje kog je koji vojnik vas poginuo vi ga nazivate civilom ili pak djetetom. Koja glupost.

Osim toga, vidi se koliko ima procusuirani zlocina nad Srbima a koliko nad Bosnjacima - samo u Srebrenici i okolini, a da ne govorim o BiH.
Potpuno se slazem
 
Abdurrahman:
urospo:
Taj muslimanski decak iz Srebrenice bar moze danas da sanja, pita, prica...jednostavno da zivi i pored svih tih dogadjaja iz proslosti....."genocidni" vojnici VRS su zene, decu i starce prevezli na sigurno, na muslimansku teritoriju.

A srpska deca iz okoline Srebrenice nista od toga ne mogu jer nisu vise medju zivima, tvoj heroj Naser i njegovi pajtosi su poubijali i poklali sve sto im dodje pod ruku, ni nevinu srpsku decu nisu stedeli...

Treba da te bude sramota da postiras takve stvari ovde...ali s obzirom da ste nebrojeno puta do sada pokazali da nemate ni stida, ni morala, ni obraza, od vas nista vise ne cudi...

Treba da se stidis ti sto pripadas genocidnom narodu i povrh toga osudjujes se i dan danas da pises ovdje lazi ?!

Sram neka tebe bude, kad proglasajes svoje vojnike sa puskom u ruci djecom. Gdje kog je koji vojnik vas poginuo vi ga nazivate civilom ili pak djetetom. Koja glupost.

Osim toga, vidi se koliko ima procusuirani zlocina nad Srbima a koliko nad Bosnjacima - samo u Srebrenici i okolini, a da ne govorim o BiH.
E pa ovde maske padaju.Kako narod moze biti genocidan?Odao si se Abdurahmane.Srbi su uvek postovali svaciju veru,ali Islamski fundamentalizam je agresivno zlo koje nazalost jede savremenu civilizaciju.Sto malo ne maltretiras Spance,Italijane,Engleze zbog krstaskih ratova?Sta si se okomio na Srpski narod i mlataras kostima ko neki vudu vrac...Tvoje kumove Amere sto pobise onoliko ljudi u Iraku i u Avganistanu?Ne smes jer ce te odmah povezati sa al kaidom i proglasiti za teroristu.Ovako ,kada blatis Srbe,samo si jadan mali nesretni"bosnjak"kome treba pomoc i razumevanje.
Stidi se :roll:
 
crni djordje:
Abdurrahman:
urospo:
Taj muslimanski decak iz Srebrenice bar moze danas da sanja, pita, prica...jednostavno da zivi i pored svih tih dogadjaja iz proslosti....."genocidni" vojnici VRS su zene, decu i starce prevezli na sigurno, na muslimansku teritoriju.

A srpska deca iz okoline Srebrenice nista od toga ne mogu jer nisu vise medju zivima, tvoj heroj Naser i njegovi pajtosi su poubijali i poklali sve sto im dodje pod ruku, ni nevinu srpsku decu nisu stedeli...

Treba da te bude sramota da postiras takve stvari ovde...ali s obzirom da ste nebrojeno puta do sada pokazali da nemate ni stida, ni morala, ni obraza, od vas nista vise ne cudi...

Treba da se stidis ti sto pripadas genocidnom narodu i povrh toga osudjujes se i dan danas da pises ovdje lazi ?!

Sram neka tebe bude, kad proglasajes svoje vojnike sa puskom u ruci djecom. Gdje kog je koji vojnik vas poginuo vi ga nazivate civilom ili pak djetetom. Koja glupost.

Osim toga, vidi se koliko ima procusuirani zlocina nad Srbima a koliko nad Bosnjacima - samo u Srebrenici i okolini, a da ne govorim o BiH.
E pa ovde maske padaju.Kako narod moze biti genocidan?Odao si se Abdurahmane.Srbi su uvek postovali svaciju veru,ali Islamski fundamentalizam je agresivno zlo koje nazalost jede savremenu civilizaciju.Sto malo ne maltretiras Spance,Italijane,Engleze zbog krstaskih ratova?Sta si se okomio na Srpski narod i mlataras kostima ko neki vudu vrac...Tvoje kumove Amere sto pobise onoliko ljudi u Iraku i u Avganistanu?Ne smes jer ce te odmah povezati sa al kaidom i proglasiti za teroristu.Ovako ,kada blatis Srbe,samo si jadan mali nesretni"bosnjak"kome treba pomoc i razumevanje.
Stidi se :roll:
alo bre katadjordje balija te cima
 
Abdurrahman:
urospo:
Taj muslimanski decak iz Srebrenice bar moze danas da sanja, pita, prica...jednostavno da zivi i pored svih tih dogadjaja iz proslosti....."genocidni" vojnici VRS su zene, decu i starce prevezli na sigurno, na muslimansku teritoriju.

A srpska deca iz okoline Srebrenice nista od toga ne mogu jer nisu vise medju zivima, tvoj heroj Naser i njegovi pajtosi su poubijali i poklali sve sto im dodje pod ruku, ni nevinu srpsku decu nisu stedeli...

Treba da te bude sramota da postiras takve stvari ovde...ali s obzirom da ste nebrojeno puta do sada pokazali da nemate ni stida, ni morala, ni obraza, od vas nista vise ne cudi...

Treba da se stidis ti sto pripadas genocidnom narodu i povrh toga osudjujes se i dan danas da pises ovdje lazi ?!

Sram neka tebe bude, kad proglasajes svoje vojnike sa puskom u ruci djecom. Gdje kog je koji vojnik vas poginuo vi ga nazivate civilom ili pak djetetom. Koja glupost.

Osim toga, vidi se koliko ima procusuirani zlocina nad Srbima a koliko nad Bosnjacima - samo u Srebrenici i okolini, a da ne govorim o BiH.


Ovaj tvoj post govori kakav si ti necovek.
Pa tvoj heroj Rasim Delic je optuzen pre Haskim tribunalom za zlocine nad srpskim civilima po selima u okolini Srebrenice, a ti nam ovde negiras zlocine nad Srbima ili ih pravdas sramnim nebulozama, a u isto vreme nam postiras ovde po 5 stranica o zrtvama muslimanima.
A drugo u Srebrenici su se dogodili zlocini nad civilima i ratnim zarobljenicima, ali u Srebrenici nije bilo nikakvog genocida i to vi vrlo dobro znate.

Jadan si i ti, a i ovaj sto se "slaze" sa tobom....
 
urospo:
Abdurrahman:
urospo:
Taj muslimanski decak iz Srebrenice bar moze danas da sanja, pita, prica...jednostavno da zivi i pored svih tih dogadjaja iz proslosti....."genocidni" vojnici VRS su zene, decu i starce prevezli na sigurno, na muslimansku teritoriju.

A srpska deca iz okoline Srebrenice nista od toga ne mogu jer nisu vise medju zivima, tvoj heroj Naser i njegovi pajtosi su poubijali i poklali sve sto im dodje pod ruku, ni nevinu srpsku decu nisu stedeli...

Treba da te bude sramota da postiras takve stvari ovde...ali s obzirom da ste nebrojeno puta do sada pokazali da nemate ni stida, ni morala, ni obraza, od vas nista vise ne cudi...

Treba da se stidis ti sto pripadas genocidnom narodu i povrh toga osudjujes se i dan danas da pises ovdje lazi ?!

Sram neka tebe bude, kad proglasajes svoje vojnike sa puskom u ruci djecom. Gdje kog je koji vojnik vas poginuo vi ga nazivate civilom ili pak djetetom. Koja glupost.

Osim toga, vidi se koliko ima procusuirani zlocina nad Srbima a koliko nad Bosnjacima - samo u Srebrenici i okolini, a da ne govorim o BiH.


Ovaj tvoj post govori kakav si ti necovek.
Pa tvoj heroj Rasim Delic je optuzen pre Haskim tribunalom za zlocine nad srpskim civilima po selima u okolini Srebrenice, a ti nam ovde negiras zlocine nad Srbima ili ih pravdas sramnim nebulozama, a u isto vreme nam postiras ovde po 5 stranica o zrtvama muslimanima.
A drugo u Srebrenici su se dogodili zlocini nad civilima i ratnim zarobljenicima, ali u Srebrenici nije bilo nikakvog genocida i to vi vrlo dobro znate.

Jadan si i ti, a i ovaj sto se "slaze" sa tobom....
pa decak totalno si me razocarao kada dozvolis da te balije cimaju
 
urospo:
Abdurrahman:
urospo:
Taj muslimanski decak iz Srebrenice bar moze danas da sanja, pita, prica...jednostavno da zivi i pored svih tih dogadjaja iz proslosti....."genocidni" vojnici VRS su zene, decu i starce prevezli na sigurno, na muslimansku teritoriju.

A srpska deca iz okoline Srebrenice nista od toga ne mogu jer nisu vise medju zivima, tvoj heroj Naser i njegovi pajtosi su poubijali i poklali sve sto im dodje pod ruku, ni nevinu srpsku decu nisu stedeli...

Treba da te bude sramota da postiras takve stvari ovde...ali s obzirom da ste nebrojeno puta do sada pokazali da nemate ni stida, ni morala, ni obraza, od vas nista vise ne cudi...

Treba da se stidis ti sto pripadas genocidnom narodu i povrh toga osudjujes se i dan danas da pises ovdje lazi ?!

Sram neka tebe bude, kad proglasajes svoje vojnike sa puskom u ruci djecom. Gdje kog je koji vojnik vas poginuo vi ga nazivate civilom ili pak djetetom. Koja glupost.

Osim toga, vidi se koliko ima procusuirani zlocina nad Srbima a koliko nad Bosnjacima - samo u Srebrenici i okolini, a da ne govorim o BiH.


Ovaj tvoj post govori kakav si ti necovek.
Pa tvoj heroj Rasim Delic je optuzen pre Haskim tribunalom za zlocine nad srpskim civilima po selima u okolini Srebrenice, a ti nam ovde negiras zlocine nad Srbima ili ih pravdas sramnim nebulozama, a u isto vreme nam postiras ovde po 5 stranica o zrtvama muslimanima.
A drugo u Srebrenici su se dogodili zlocini nad civilima i ratnim zarobljenicima, ali u Srebrenici nije bilo nikakvog genocida i to vi vrlo dobro znate.

Jadan si i ti, a i ovaj sto se "slaze" sa tobom....

Rasim Delic osudjen za Srebrenicu ?

Ti doista si nepismen i gluh kao i slijep. Nemas ti pojma o pojmo sta pricas.

Bujrum: http://www.un.org/icty/

A to sto kazes za Srebrenicu da nije bio genocid, pa to samo jedno pasce moze da izvali. Oh, izvinjajem se, uvrijedio sam psa, jer ni on takvo nesto ne bi rekao da moze i da umije/zna.

http://www.srebrenica-zepa.ba/news.php

Imas tu lijevo spiskove ubijenih ljudi koji su vec pokopani, dakle identificirani i vecini njih bio sam na dzenazi u Srebrenici.

Spisak ukopani, I faza:

I faza 30.03.2003.godina


RB. PREZIME (IME OCA) IME ICRC BROJ OZNAKA
1 Ademović (Bekto) Ibro BAZ 905378-02 PLC-31
2 Ademović (Fajko) Fadil BAZ 914091-02 RAH-27
3 Ademović (Omer) Bekto BAZ 911748-02 PLC-118
4 Ademović (Šaban) Edin BAZ 910462-01 LZ 2-50
5 Ademović (Ševal) Jusuf BAZ 914059-02 R.VOD-1
6 Ademović (Taib) Asim BAZ 906032-02 K-1
7 Ahmetagić (Husein) Elvir BAZ 900903-01 RV2-031B
8 Ahmetagić (Mušan) Husein BAZ 900903-02 CSK-89
9 Ahmetović (Arif) Ahmet BAZ 903915-01 HZ-4B-289
10 Ahmetović (Avdo) Zahid KK3-181B
11 Ahmetović (Husein) Islam BAZ 905974-02 ZJ-5B-237
12 Ahmetović (Karo) Huso BAZ 906154-01 CR-3B-359
13 Ahmetović (Mujo) Mustafa BAZ 903071-01 PM-2
14 Ahmetović (Omer) Elmedin BAZ 901303-01 NK8-069B
15 Ahmetović (Suljo) Idriz BAZ 914064-01 GL 1 142 B
16 Ahmetović (Suljo) Šahin BAZ 914063-01 GL 1 581 B
17 Ahmetović (Šahin) Himzo BAZ 910869-04 LZ 2-B-33
18 Ahmetović (Šahin) Omer BAZ 105657-01 V.SUŠ 3-18
19 Ahmetović (Šećo) Ramadan BAZ 900755-02 PLC-35
20 Ahmić (Omer) Rifet BAZ 967236-02 NK4-017B
21 Ahmić (Rifet) Hasib BAZ 967236-01 NK4-035B
22 Ajšić (Ćamil) Mujo BAZ 105170-01 LZ 2-64
23 Akagić (Alija) Sabahudin BAZ 914092-01 KRA-253
24 Akšamović (Jusuf) Raif BAZ 902226-02 GL5-099B
25 Alić (Alaga) Abaz BAZ 905117-02 KRA-239
26 Alić (Alija) Šukrija BAZ 902924-01 LZ1-686B
27 Alić (Atif) Ismet BAZ 902878-01 GL1-731B
28 Alić (Bekto) Nijazija BAZ 105006-01 CSK-100
29 Alić (Dulan) Enez BAZ 906367-01 KRA-216-220E
30 Alić (Hirkija) Azem BAZ 913113-02 F-171
31 Alić (Ibrahim) Hajro BAZ 902463-03 GL5-034B
32 Alić (Ibrahim) Vahdet BAZ 902463-02 GLO-1 481-B
33 Alić (Mehmed) Fadil BAZ 901550-01 P.KAM-13
34 Alić (Mehmed) Mujo BAZ 901659-01 M-12
35 Alić (Mehmed) Nedžad BAZ 906867-01 BALJ-8
36 Alić (Muharem) Mujo BAZ 911793-01 ZJ-5B-327
37 Alić (Mujo) Junuz BAZ 906156-01 LZ 2-12
38 Alić (Mujo) Ševko BAZ 904819-01 LZ 2-92
39 Alić (Ramo) Ohran BAZ 105246-01 LZ 2-14
40 Alić (Sabrija) Zajko BAZ 906708-02 BALJ-9
41 Alić (Sejdalija) Sejdin BAZ 912045-01 KRA-228
42 Alić (Šahin) Hidajet BAZ 906419-01 NK4-042B
43 Alić (Šahin) Šahzet BAZ 906412-02 LZ 2-91
44 Alić (Ševko) Ševal BAZ 904819-02 CSK-125
45 Aliefendić (Hakija) Muhamed BAZ 912064-01 LZ 2-71
46 Alihodžić (Ćamil) Ramadan BAZ 902034-01 KK3-653B
47 Alihodžić (Šaćir) Husein BAZ 912937-01 LZ 2-55
48 Alivuković (Ismet) Izet BAZ 901383-02 RV2-235B
49 Aljić (Avdulah) Zijad BAZ 913022-01 CSK-87
50 Aljkanović (Aljo) Salčin BAZ 910245-01 PLC-17
51 Aljkanović (Huso) Haso BAZ 917117-01 KK3-481B
52 Atanović (Bekto) Bajro BAZ 903625-01 VRT-9
53 Atić (Abdulah) Avdo BAZ 902305-02 HZ-4B-251
54 Atić (Atan) Šahman BAZ 912475-02 RV2-374B
55 Atić (Hašim) Nezir BAZ 910121-01 KRA-227
56 Atić (Mujo) Idriz BAZ 910351-04 KRA-291
57 Atić (Omer) Mujo BAZ 910351-02 PLC-52
58 Atić (Safet) Ibro BAZ 910703-01 GL1-130B
59 Avdić (Abdurahman) Abdulah BAZ 910542-01 HZ-S-3B-003
60 Avdić (Esed) Sead BAZ 905754-01 CSK-1
61 Avdić (Hasan) Mehan BAZ 105003-01 CSK-108
62 Avdić (Husein) Abdulkadir BAZ 913206-01 HZ-4B-193
63 Avdić (Ismet) Nusret BAZ 912736-01 RV2-274B
64 Avdić (Juso) Dževad PHR 000047-01 F-168
65 Avdić (Mašo) Alija BAZ 906679-01 KK3-432B
66 Avdić (Omer) Mehmed BAZ 910040-01 NK4-036B
67 Avdić (Omer) Ramo BAZ 906884-01 SVI-9
68 Avdić (Osman) Selmo BAZ 914343-01 LZ 2-07
69 Avdić (Selim) Abdurahman BAZ 910874-01 LIP-1(1999)
70 Avdić (Smajo) Suljo BAZ 911551-01 LZ1-631B
71 Avdić (Suljo) Salko BAZ 912756-01 HZ-4B-311
72 Avdić (Ševko) Hajrudin BAZ 913347-01 HZ-3B-065
73 Babajić (Ramo) Dževad BAZ 901199-01 LZ1-661B
74 Babić (Redžo) Ibro BAZ 910724-01 CR-3B-480
75 Bajraktarević (Bego) Pašad BAZ 906801-03 LZ1-450B
76 Bajraktarević (Ibrahim) Bego BAZ 906801-01 ZJ-5B-095
77 Bajraktarević (Junuz) Ćazim BAZ 902301-02 BALJ-12
78 Bašić (Sinan) Hamdija BAZ 906133-01 CSK-76
79 Bećirović (Hurem) Fadil BAZ 102881-01 KRA-280
80 Bećirović (Ismet) Halim BAZ 911473-03 KRA-295
81 Bećirović (Memiš) Mehmed BAZ 914450-01 LZ 2-B-49
82 Bećirović (Osman) Ismet BAZ 911473-01 LZ1-501B
83 Beganović (Mujo) Kasim BAZ 903226-01 NK4-031B
84 Beganović (Nurif) Munib BAZ 902821-01 KRA-278
85 Beganović (Nurif) Ramo BAZ 911601-02 GL1-771B
86 Begić (Bego) Medo BAZ 912829-03 CSK-40
87 Begić (Hakija) Semko BAZ 903634-02 GL3-014B
88 Begić (Ibro) Bego BAZ 905313-01 KK3-756B
89 Begić (Medo) Mehmedalija BAZ 912838-03 RV2-257B
90 Begić (Nezir) Vekaz BAZ 102814-02 D-4
91 Begić (Salih) Halid BAZ 903204-01 PLC-126
92 Begović (Hurem) Ismet BAZ 910477-01 KK3-276B
93 Begović (Ismet) Rifet BAZ 910477-02 KRA-230
94 Begzadić (Zuhdija) Šaban BAZ 905540-03 KRA-231
95 Bekrić (Jusuf) Suvad BAZ 901075-01 LZ 2-106
96 Bektić (Hakija) Hamdija BAZ 911579-02 B-82-3
97 Bektić (Ibrahim) Sead BAZ 904446-01 ZJ-5B-128
98 Bešić (Sinan) Salih BAZ 105008-01 LZ1-496B
99 Bešlija (Alija) Jusuf BAZ 912711-01 HZ-5B-147
100 Borić (Hasan) Hasib BAZ 911497-01 HZ-5B-136
101 Borić (Husein) Suljo BAZ 913228-01 LZ1-639B
102 Bošnjaković (Mehmed) Meho BAZ 901750-01 LZ 2-52
103 Brgulja (Mujo) Enver BAZ 903919-01 LZ1-629B
104 Budić (Velija) Ohran BAZ 905101-03 GL1-215B
105 Budović (Ibro) Alija BAZ 901873-01 LZ1-605B
106 Bumbulović (Alija) Zuhdo BAZ 900857-03 LZ1-471B
107 Bumbulović (Zuhdo) Nijaz BAZ 900857-02 LZ1-515B
108 Burić (Meho) Nurija BAZ 105533-01 HZ-5B-154
109 Cvrk (Hasan) Ramiz BAZ 910432-02 RV2-018B
110 Čamdžić (Huso) Nijaz BAZ 901674-02 GL 1 545 B
111 Čamdžić (Mehmed) Bekto BAZ 901674-01 LZ1-490B
112 Čivić (Sado) Ibrahim BAZ 102809-02 LZ 2-35
113 Čomić (Salih) Bajro BAZ 105014-04 NK8-064B
114 Dautbašić (Daut) Sead BAZ 906046-01 PLC-113
115 Dautbašić (Daut) Senad BAZ 906046-02 NK8-074B
116 Dautbašić (Šaćir) Muriz BAZ 912370-01 GL5-094B
117 Dautović (Huso) Beriz BAZ 901513-01 LZ1-509B
118 Dautović (Meho) Mehmed BAZ 906069-01 LZ1-487B
119 Dautović (Mustafa) Juso BAZ 914051-01 PLC-37
120 Dedajić (Nazif) Galib BAZ 906512-01 KRA-293
121 Dedić (Mujo) Selim BAZ 906177-01 VRT-8
122 Delić (Jusuf) Began BAZ 904806-02 M-197
123 Delić (Mujo) Safet BAZ 906780-01 LZ1-545B
124 Delić (Nezir) Ćamil BAZ 915200-01 LZ 2-76
125 Delić (Nurija) Ahmet BAZ 904811-02 KK3-133B
126 Delić (Nurija) Safet BAZ 903337-01 RV2-258B
127 Delić (Nurija) Safet BAZ 900551-03 KRK-6
128 Delić (Osmo) Ibrahim BAZ 905405-01 HZ-5B-130
129 Delić (Selman) Ibrahim BAZ 912789-01 LZ1-527B
130 Dervišević (Ahmed) Ahmedin BAZ 102591-03 ČEL-01
131 Divović (Ramo) Hakija BAZ 102629-02 KK 3 901 B
132 Divović (Ramo) Salko BAZ 903311-01 NKS 4-1
133 Dudić (Halil) Šemso BAZ 105057-01 CR-3B-348
134 Duraković (Mehmed) Mujo BAZ 903444-01 LZ 2-6
135 Džanić (Suljo) Ešef BAZ 901517-01 D-8
136 Džekić (Huso) Mehmedalija BAZ 901069-01 CR-3B-365
137 Đogaz (Hasan) Nusret BAZ 914129-01 GL1-497B
138 Đogaz (Suljo) Sulejman BAZ 912703-01 LZ 2-10
139 Efendić (Junuz) Hamed BAZ 902068-02 ZJ-5B-240
140 Efendić (Šemso) Edhem BAZ 903588-01 PLC-73
141 Ejubović (Ibro) Azem BAZ 916885-01 LZ1-511B
142 Ejubović (Ibro) Mehmedalija BAZ 905045-02 KRA-273
143 Fejzić (Ahmet) Sakib BAZ 901529-03 CSK-50
144 Fejzić (Smajo) Smail BAZ 105058-01 LZ 2-25
145 Gabeljić (Atif) Omer BAZ 906235-01 HZ-5B-135
146 Gabeljić (Huso) Ohran BAZ 914105-01 RV2-417B
147 Gabeljić (Osman) Osmo BAZ 946942-02 NKS 2-10
148 Gabeljić (Zejnil) Safet BAZ 912789-03 CSK-148
149 Gabeljić (Zejnil) Šerif BAZ 911306-02 KRA-233
150 Begzadić (Nurif) Mirsad BAZ 903294-04 GL-1632-B
151 Gerović (Nurija) Nurif BAZ 902478-01 LZ 2-87
152 Gojčinović (Ahmet) Mahmut BAZ 915024-03 GL1-745B
153 Gojčinović (Mujo) Munib BAZ 915100-01 LZ 2-36
154 Gušo (Salko) Nezir BAZ 902910-02 LZ1-582B
155 Habibović (Abid) Nedžib BAZ 900514-05 CSK-83
156 Habibović (Abid) Vahid BAZ 911545-03 CSK-51
157 Habibović (Munib) Mirsad BAZ 915559-01 LZ1-534B
158 Hadžić (Abdulah) Bajazit BAZ 102866-02 KRA-270
159 Hafizović (Muhamed) Kasim BAZ 912659-01 KK3-627B
160 Hafizović (Rašid) Avdo BAZ 904765-01 RV 1 313 B
161 Hajdarević (Ćamil) Sead BAZ 900884-04 LZ 2-66
162 Hajdarević (Edhem) Mehmed BAZ 105336-01 ŠEH-3/1
163 Hajdarević (Husein) Hamid BAZ 914932-01 KK3-436B
164 Hajdarević (Ševko) Kemal BAZ 912966-02 PLC-108
165 Hakić (Ramiz) Vejsil BAZ 912546-02 CSK-07
166 Hakić (Vejsil) Elvir BAZ 912546-01 CSK-38
167 Halilović (Abid) Halid BAZ 910907-01 LZ 2-B-9
168 Halilović (Asim) Edhem BAZ 906857-02 ZJ-6B-567
169 Halilović (Hamid) Hamed BAZ 901830-02 LZ 2-B-29
170 Halilović (Hasan) Hasib BAZ 900859-01 HZ-5B-134
171 Halilović (Hasan) Salko BAZ 904547-01 CR-3B-581
172 Halilović (Hasib) Šaban BAZ 105075-01 LZ1-666B
173 Halilović (Ibrahim) Asim BAZ 103022-02 LZ 2-24
174 Halilović (Ibro) Rašid BAZ 906581-01 LZ 2-80
175 Halilović (Juso) Asim BAZ 906857-01 LZ1-486B
176 Halilović (Munib) Hakija BAZ 901560-01 RV2-068B
177 Halilović (Munib) Zulfo BAZ 901556-02 RV2-576B
178 Halilović (Osman) Esed BAZ 901920-03 CR-3B-439
179 Halilović (Osman) Nurdin BAZ 101466-02 KK3-316B
180 Halilović (Ramo) Huso BAZ 910752-01 CR-3B-561
181 Hamzić (Nazif) Reuf BAZ 916772-01 RAH-23
182 Harbaš (Bajro) Hazim BAZ 912655-02 GL5-086B
183 Harbaš (Idriz) Enes BAZ 103019-05 GL1-204B
184 Harbaš (Omer) Asim BAZ 104909-02 PLC-109
185 Hasanović (Abid) Adem BAZ 904435-02 HZ-4B-290
186 Hasanović (Alija) Mehmedalija BAZ 912372-01 C.TUR-1
187 Hasanović (Atif) Mustafa BAZ 903315-01 I-117
188 Hasanović (Avdo) Mustafa BAZ 916080-02 KK3-980B
189 Hasanović (Bajro) Šefik BAZ 967097-01 CR-3B-395
190 Hasanović (Emin) Rasim BAZ 911531-01 LZ 2C-424B
191 Hasanović (Husein) Ibrahim BAZ 910969-01 CSK-94
192 Hasanović (Husein) Ševko BAZ 900980-02 KK3-168B
193 Hasanović (Ibiš) Benjamin BAZ 904002-02 ZJ-6B-542
194 Hasanović (Mehan) Hasan BAZ 108974-01 BUR-4
195 Hasanović (Meho) Hajro BAZ 902160-01 KK3-755B
196 Hasanović (Mešan) Hasan BAZ 911532-01 HZ-4B-261
197 Hasanović (Mustafa) Senahid BAZ 913301-01 F-173
198 Hasanović (Mušan) Bajro BAZ 911184-01 TUR-9
199 Hasanović (Nurija) Nusret BAZ 106511-01 C-124
200 Hasanović (Omer) Teufik BAZ 906879-01 B.SND-5
201 Hasanović (Sejfo) Abdulah BAZ 912017-02 LZ 2-B-12
202 Hasanović (Smajo) Alija BAZ 381961-03 LZ1-492B
203 Hasanović (Vehbija) Fikret BAZ 900671-01 GL2-120BP
204 Hasanović (Zahir) Fikret BAZ 905475-01 NK8-046B
205 Hasić (Husein) Hasan BAZ 912217-01 SVI-7
206 Hasić (Husejin) Asim BAZ 903765-01 D-50
207 Hasić (Idriz) Esed BAZ 912216-01 VRT-3
208 Hasić (Jusuf) Muhamed BAZ 901677-01 RV2-220B
209 Hasić (Zaim) Nurija BAZ 902075-01 RV2-338B
210 Haskić (Ibrahim) Adem BAZ 103008-02 LZ1-682B
211 Haskić (Ismail) Samir BAZ 911109-01 KK3-447B
212 Hidić (Husein) Sulejman BAZ 910838-02 LZ 2-63
213 Hirkić (Ahmo) Maho BAZ 915945-01 LZ1-454B
214 Hirkić (Daut) Enis BAZ 914119-01 ZJ-5B-242
215 Hodžić (Abdulkadir) Adil PHR 000612-01 KRA-290
216 Hodžić (Alija) Uzeir BAZ 906491-01 KK3-268B
217 Hodžić (Fehim) Fuad BAZ 911439-01 LZ 2-20
218 Hodžić (Hamid) Dževahid BAZ 901150-02 CR-12B-068
219 Hodžić (Husein) Nezir BAZ 902831-01 M-14
220 Hodžić (Jusuf) Sabahudin BAZ 904658-01 NK4-022B
221 Hodžić (Sajit) Ismet BAZ 911344-01 KK3-817B
222 Hodžić (Salih) Sulejman BAZ 913006-01 LZ 2-67
223 Hodžić (Sejfo) Salčin BAZ 105110-01 D-12
224 Hotić (Hasan) Sead BAZ 901177-01 HZ-4B-296
225 Hrnjić (Salih) Safet PLC-41
226 Hrustić (Nezir) Besim BAZ 906284-01 PLC-05
227 Hrustić (Šahin) Aziz BAZ 912046-01 D-4b
228 Hukić (Behadil) Besim BAZ 901256-01 CSK-80
229 Hukić (Huko) Ajvaz BAZ 965238-04 PM-22
230 Hukić (Idriz) Ibrahim BAZ 903550-01 CSK-68
231 Huremović (Alija) Ramo BAZ 102936-02 HZ-4B-233
232 Huremović (Mujo) Rasim BAZ 914049-01 LZ 2-97
233 Huremović (Osman) Asim BAZ 901301-01 LZ 2-29
234 Huseinović (Alija) Meho BAZ 905886-02 M-1
235 Huseinović (Alija) Osman BAZ 905887-01 LZ 2-41
236 Huseinović (Aljo) Alija BAZ 905886-01 LZ 2-102
237 Huseinović (Ibrahim) Osman BAZ 903527-02 GL 1 459 B
238 Husejnović (Ahmo) Munib BAZ 905044-01 LZ 2-101
239 Husejnović (Aljo) Izet BAZ 901060-01 LZ 2-54
240 Husejnović (Mustafa) Sejdin BAZ 901790-01 GL5-116B
241 Husejnović (Sado) Kemal BAZ 104993-01 KK3-178B
242 Husejnović (Zaim) Ramo BAZ 965208-02 LZ 2-84
243 Husić (Bahrija) Kadrija BAZ 902288-01 MEM-3
244 Husić (Osman) Ramo BAZ 900847-01 HZ-4B-237
245 Husić (Ramo) Fadil BAZ 901846-01 NKS 3-4
246 Husić (Salko) Edhem HRZ 019698-01 I-114
247 Husić (Šemso) Azem BAS 001553-01 I-125
248 Husić (Šemso) Mustafa BAZ 905677-02 ŠEH 2/2
249 Ibišević (Ibrahim) Hasib BAZ 906810-01 PLC-121
250 Ibišević (Ibrahim) Ismail BAZ 914451-01 CSK-112
251 Ibišević (Meša) Meho BAZ 903890-05 B-95
252 Ibišević (Selmo) Ibiš BAZ 906082-01 LZ1-510B
253 Ibišević (Selmo) Selman BAZ 104975-01 LZ1-644B
254 Ibišević (Šemso) Jahija BAZ 912767-01 NK8-053B
255 Ibrahimović (Hamed) Enver BAZ 914547-03 CSK-71
256 Ibrahimović (Ibrahim) Hasan BAZ 912575-01 I-116
257 Ibrahimović (Mehmed) Asim BAZ 905255-03 CR-12B-177
258 Ibrahimović (Nurija) Nedžad BAZ 912273-02 RV2-259B
259 Ibrahimović (Nurija) Nurdin BAZ 912273-01 GL5-091B
260 Ibrahimović (Salih) Safet BAZ 905830-01 KK3-906B
261 Ibrahimović (Smajil) Juso BAZ 915551-02 HZ-5B-172
262 Ibrahimović (Zuhdo) Hasib BAZ 901938-01 D-80
263 Ibrić (Hajro) Hamdija BAZ 916841-01 KRK-1
264 Ibrić (Mehan) Hamed BAZ 903300-04 GL1-333B
265 Ibrić (Sejfo) Mehan BAZ 903300-01 KK3-423B
266 Ikanović (Muharem) Ahmo BAZ 912676-01 CR-12B-295
267 Ikanović (Mustafa) Zuhdija BAZ 902368-01 CR-3B-485
268 Ikanović (Nazif) Hedim KK3-536B
269 Ikanović (Zuhdija) Omer BAZ 903368-01 LZ1-636B
270 Imamović (Muhamed) Omer BAZ 903412-02 LZ 2-96
271 Imširović (Muharem) Ramo BAZ 905453-01 LZ1-670B
272 Imširović (Mujo) Mirsad BAZ 911913-01 CSK-149
273 Imširović (Ramo) Džemal BAZ 905453-02 D-11
274 Imširović (Ramo) Mensur BAZ 905453-03 KRA-275
275 Isaković (Nezir) Nihad BAZ 903019-01 GL5-037B
276 Isaković (Zulfo) Hasib BAZ 903416-01 KK3-820B
277 Jahić (Hasan) Azem BAZ 903260-01 GL1-667B
278 Jahić (Huso) Ejub BAZ 906776-01 LZ1-573B
279 Jahić (Redžo) Rešid BAZ 913174-01 B - 58
280 Jahić (Salih) Esed BAZ 903131-03 LZ 2-B-18
281 Jakubović (Atif) Ismet BAZ 911538-01 KK3-523B
282 Jakubović (Hakija) Abid BAZ 905899-01 LZ 2-110
283 Jakubović (Husein) Ekrem BAZ 910931-01 KK3-833B
284 Jašarević (Adem) Avdo BAZ 107748-01 KRŽ-3
285 Jašarević (Mujo) Halil BAZ 906429-01 CR-3B-402
286 Jašić (Šaban) Šefik BAZ 911420-01 P.KAM-12
287 Jugović (Ćamil) Šemsudin BAZ 904726-01 KRA-223
288 Junuzagić (Zahir) Mirza BAZ 906310-01 CSK-147
289 Jusić (Hasib) Sadik BAZ 911096-03 D-46
290 Jusić (Juso) Jusuf BAZ 901960-01 PLC-60
291 Jusić (Jusuf) Senad BAZ 901965-01 PLC 49
292 Jusić (Mustafa) Zahir BAZ 104940-01 KK3-883B
293 Jusić (Nusret) Azmir BAZ 906736-01 HZ-3B-060
294 Jusufović (Huso) Himzo BAZ 915901-01 CR-12B-268
295 Jusufović (Sado) Sadik BAZ 902282-03 I-110
296 Jusufović (Smajo) Salčin BAZ 904622-01 LZ1-589B
297 Jusupović (Alija) Ibrahim BAZ 905584-01 ZUL-7
298 Jusupović (Ramo) Avdo BAZ 905314-02 BRŽ-1/4
299 Kadrić (Adem) Adil BAZ 912502-01 CSK- 73
300 Kadrić (Medo) Hakija BAZ 105086-01 PM-6
301 Kahrić (Juso) Huso BAZ 910179-01 KK3-422B
302 Kajić (Ibrahim) Nusret BAZ 905075-02 CSK-113
303 Kalić (Bego) Hamid BAZ 901591-01 KK3-725B
304 Kalić (Hamid) Mehmedalija BAZ 914124-01 B.GLO-4
305 Kalić (Omer) Salko BAZ 905132-02 NKS 1-6
306 Kandžetović (Abdulah) Atif BAZ 105096-01 LZ 2C-432B
307 Kandžetović (Ahmet) Omer BAZ 104971-02 F-167
308 Kapidžić (Idriz) Bajro BAZ 967256-01 LZ 2-49
309 Kapidžić (Idriz) Hajrudin BAZ 967258-01 PLC-85
310 Kardaševič (Ramo) Hajrudin BAZ 905722-01 B-67
311 Karić (Idriz) Reuf BAZ 914632-01 CSK-115
312 Karić (Idriz) Šaban BAZ 903596-01 CSK-12
313 Kasumović (Fejzo) Hasib BAZ 902124-01 LZ1-518B
314 Kiverić (Šerif) Ismet BAZ 912326-01 CSK-8
315 Klempić (Edhem) Alija BAZ 901989-02 KRA-274
316 Klempić (Edhem) Kadrija BAZ 914144-01 RV2-227B
317 Klempić (Hasan) Rasim BAZ 381030-01 LZ1-650B
318 Krdžić (Hamid) Munib BAZ 901939-03 GL1-630B
319 Krdžić (Redžo) Senahid BAZ 904825-01 KRK-2
320 Krlić (Ibro) Munib BAZ 905128-01 LZ 2-4
321 Lenjinac (Huso) Hazim BAZ 912528-01 ZJ-5B-268
322 Lolić (Omer) Ramiz BAZ 905412-04 GL1-650B
323 Lolić (Ramiz) Azem BAZ 905412-05 GL5-011B
324 Lolić (Ramiz) Omer BAZ 905412-03 GL5-126B
325 Lolić (Salih) Mustafa BAZ 913113-03 KK2-040B
326 Ljeskovica (Durmo) Ohran BAZ 911253-01 KK3-679B
327 Mahmutović (Behaija) Hajrudin BAZ 904527-01 TUR-18
328 Mahmutović (Omer) Husejin BAZ 903681-01 M-141
329 Malagić (Hamed) Hadžo BAZ 903599-02 RV2-275B
330 Malagić (Salih) Hajrudin BAZ 915951-01 LZ 2C-391B
331 Malatić (Smajo) Salko BAZ 911498-01 HZ-4B-226
332 Malić (Fazlija) Teufik BAZ 902079-02 PLC-53
333 Malić (Meša) Mujo BAZ 912482-01 B.ČOV-1
334 Malić (Suljo) Mehmed BAZ 911001-01 BUR-3
335 Malkić (Behaija) Rešid BAZ 903670-01 RV2-133B
336 Malkić (Selmo) Hilmo BAZ 911212-01 GL5-080B
337 Mašić (Mujo) Dževad BAZ 104930-01 NEZ-1/5
338 Mehanović (Hakija) Nazif BAZ 900805-01 KK3-989B
339 Mehić (Alija) Sejdalija BAZ 911448-01 CSK-85
340 Mehić (Ibrahim) Mustafa BAZ 911161-01 CR-12B-161
341 Mehić (Mehmed) Edhem BAZ 966527-01 PLC-13
342 Mehić (Meho) Tahir BAZ 965208-03 HZ-5B-170
343 Mehić (Šemso) Hamed BAZ 914347-01 LZ1-580B
344 Mehinović (Mehmed) Mevludin BAZ 904801-02 LZ1-520B
345 Mehinović (Nezir) Azmir BAZ 904830-01 RV2-574B
346 Mehmedović (Abid) Mehmedalija BAZ 901671-01 KK3-892B
347 Mehmedović (Alija) Adem BAZ 905620-01 KK3-713B
348 Mehmedović (Halil) Ramiz BAZ 911024-01 HZ-4B-228
349 Mehmedović (Himzo) Ibrahim BAZ 905482-01 LZ 2-03
350 Mehmedović (Husejin) Ahmo BAZ 911233-02 CR-12B-303
351 Mehmedović (Huso) Fikret BAZ 912581-01 I-113
352 Mehmedović (Ibrahim) Rašid BAZ 910152-01 CSK-15
353 Mehmedović (Ibrahim) Sidik BAZ 904394-01 KP1-015B
354 Mehmedović (Ibro) Abdurahman BAZ 915911-01 KRŽ-1
355 Mehmedović (Ibro) Fahrudin BAZ 913187-01 RV2-337B
356 Mehmedović (Ibro) Husein BAZ 902325-01 CR-3B-553
357 Mehmedović (Idriz) Osman BAZ 904369-01 LZ1-433B
358 Mehmedović (Mehmedalija) Sabahudin BAZ 946899-01 KK3-035B
359 Mehmedović (Mujo) Abid BAZ 906791-03 LZ 2-39
360 Mehmedović (Ramiz) Mevludin BAZ 911024-02 BALJ 1
361 Mehmedović (Rizvo) Karo BAZ 912777-01 KK3-732B
362 Mehmedović (Ševko) Huso BAZ 904605-01 LZ 2-68
363 Mekanić (Osman) Jakub BAZ 910004-01 LZ 2-17
364 Mekanić (Suljo) Kadro BAZ 109780-02 F-158
365 Memić (Alija) Jusuf BAZ 917118-01 CR-12B-237
366 Memišević (Alija) Mehmed BAZ 900629-01 CSK- 65
367 Memišević (Alija) Šaban BAZ 912553-01 D-70/D-73
368 Memišević (Ramo) Munib BAZ 105158-01 GL1-760B
369 Memišević (Šaban) Alija BAZ 905146-01 LZ 2-22
370 Merdžić (Omer) Enver BAZ 906240-01 GL2-116B
371 Mešanović ( Salih) Azmir BAZ 910755-02 CSK-120
372 Mešanović (Huso) Salih BAZ 910755-03 M-206
373 Mešanović (Osman) Nazif BAZ 911288-01 KRA-254
374 Mešić (Salčin) Salem BAZ 902301-01 LZ 2-B-39
375 Mešić (Selim) Hasan BAZ 903154-01 KRŽ-2
376 Muharemović (Lutvo) Ismet BAZ 915916-01 CSK-62
377 Muharemović (Lutvo) Mujo BAZ 915916-02 CSK-111
378 Muharemović (Šaban) Reuf BAZ 906253-01 RV2-372B
379 Muhić (Juso) Husejin BAZ 905741-01 LZ1-505B
380 Muhić (Meho) Mehmedalija BAZ 901088-01 KRA-257
381 Muhić (Mujo) Hajrudin BAZ 917177-02 KRA-225
382 Mujčić (Ibrahim) Idriz BAZ 102576-02 KK3-717B
383 Mujčić (Juso) Zuhdo BAZ 912634-02 D-78
384 Mujčić (Omer) Rešid BAZ 901364-01 HZ-5B-167
385 Mujčić (Zuhdo) Halil BAZ 912634-01 NK8-067B
386 Mujčinović (Avdo) Mujo BAZ 911864-03 CR-12B-265
387 Mujčinović (Mujčin) Nezir BAZ 906506-05 PLC 103
388 Mujić (Edhem) Sakib BAZ 902399-01 GL5-147B
389 Mujić (Haso) Adil BAZ 902164-01 M-193
390 Mujić (Haso) Mujo BAZ 910789-01 KRA 267
391 Mujić (Haso) Nezir BAZ 946946-01 LZ 2-47
392 Mujić (Jusuf) Edin BAZ 903448-02 KK3-244B
393 Mujić (Muharem) Mehmed BAZ 901442-01 HZ-4B-217
394 Mujić (Nazif) Muhidin BAZ 915572-01 BALJ-10
395 Mujić (Ramo) Jusuf BAZ 903448-01 KK3-263B
396 Mujić (Ramo) Ramiz BAZ 913051-04 KK3-322B
397 Mujić (Senahid) Nedžad BAZ 905310-01 CSK-25
398 Mujkić (Ramo) Enez BAZ 905309-01 GL5-124B
399 Mujkić (Ramo) Idriz BAZ 912834-01 HZ-5B-126
400 Mujkić (Ramo) Mehmed BAZ 104926-02 GL1 804 B
401 Mujkić (Zuhdija) Osman BAZ 914612-04 GL5-023B
402 Muminović (Aljo) Osmo BAZ 964981-01 CSK-142
403 Muminović (Bekto) Medo BAZ 913006-02 CSK- 82
404 Muminović (Ibro) Nedžad BAZ 901613-01 GL5-035B
405 Muminović (Mehmed) Muhamed BAZ 906164-01 ZJ-5B-044
406 Muminović (Nurija) Fadil BAZ 900595-01 B 181
407 Muminović (Salko) Šaban BAZ 105066-03 CR-12B-163
408 Musić (Hakija) Redžo BAZ 912056-01 KK3-621B
409 Musić (Mehmed) Musa BAZ 910464-01 LZ1-507B
410 Mustafić (Asim) Rifet BAZ 904917-02 HZ-4B-256
411 Mustafić (Enez) Mustafa BAZ 905717-02 D23
412 Mustafić (Enez) Ramo BAZ 912077-01 I-136
413 Mustafić (Hakija) Rizvo BAZ 911582-02 E-137
414 Mustafić (Mujo) Munir BAZ 905258-01 KK3-729B
415 Mustafić (Nijazija) Fakir BAZ 967239-01 CSK-153
416 Mustafić (Ohran) Mehmedalija BAZ 913333-01 GL1-350B
417 Muškić (Mujo) Nezir BAZ 916090-02 KK1-005B
418 Mustafić (Mujo) Mujedin BAZ 905258-02 KRA-261
419 Nalić (Ćamil) Safet BAZ 911103-01 LZ1-678B
420 Nalić (Kemal) Ibro BAZ 901696-02 LZ1-658B
421 Nukić (Aziz) Azmir BAZ 900717-02 A-190
422 Nukić (Hakija) Ibrahim BAZ 914427-01 HZ-3B-048
423 Nukić (Jusuf) Mehmed BAZ 912901-01 CR-3B-563
424 Nukić (Nezir) Ibro BAZ 907029-01 NK8-041B
425 Nukić (Omer) Arif BAZ 910797-02 CSK-144
426 Nukić (Ramo) Hasib BAZ 910699-01 CSK- 69
427 Nukić (Šukrija) Eniz BAZ 916515-01 LZ 2-B-06
428 Numanović (Hamid) Vahid BAZ 912800-01 GL 1 575 B
429 Omerović (Abid) Ibro BAZ 910882-01 HZ-5B-116
430 Omerović (Avdo) Ahmet HZ-4B-284
431 Omerović (Habib) Azmir BAZ 914743-01 ZJ-5B-328
432 Omerović (Hamid) Alija BAZ 914005-01 PLC-100
433 Omerović (Hasan) Himzo BAZ 914896-01 PLC-19
434 Omerović (Hasan) Mevludin BAZ 105014-02 PLC-70
435 Omerović (Ibro) Hamza BAZ 911496-02 KK3-686B
436 Omerović (Ismet) Bajro BAZ 967114-01 B-94
437 Omerović (Junuz) Ibrahim BAZ 914842-01 RV2-314B
438 Omerović (Mehmed) Ekrija BAZ 105283-01 RV2-427B
439 Omerović (Mujo) Mustafa BAZ 102836-03 HZ-3B-059
440 Omerović (Nazif) Ramiz BAZ 107650-01 GL2-058B
441 Omerović (Omer) Sulejman BAZ 102989-02 KRA-286
442 Omerović (Osman) Husein BAZ 903811-02 TIS-5
443 Omerović (Rahman) Džemal BAZ 912521-01 KP1-023B
444 Omerović (Salko) Šaban BAZ 910994-02 LZ1-592B
445 Omerović (Selim) Rahman BAZ 914369-02 LZ1-567B
446 Omerović (Sinan) Omer BAZ 905072-01 LZ1-594B
447 Omerović (Sulejman) Sead BAZ 902872-01 KRI.Nj-4
448 Omerović (Šaban) Mujo BAZ 910994-01 GL 5 038 B
449 Omerović (Zahir) Tahir BAZ 902520-01 HZ-5B-151
450 Omić (Junuz) Fahrudin BAZ 902812-01 ZUL-08
451 Orić (Ćazim) Sejdalija BAZ 904867-01 CSK-36
452 Orić (Jusuf) Nermin BAZ 905902-01 HZ-3B-045
453 Orić (Mehmed) Mehemed BAZ 903958-01 HZ-4B-272
454 Orić (Suljo) Haso BAZ 905900-01 G-196
455 Osmanović (Alaga) Abdulah BAZ 901891-01 KK2-113B
456 Osmanović (Hakija) Osman BAZ 104935-01 HZ-5B-115
457 Osmanović (Hasib) Remzija BAZ 901293-02 GL 1 605 B
458 Osmanović (Ibrahim) Hasib BAZ 911786-01 D-17
459 Osmanović (Mahmut) Meho BAZ 904911-01 GL1-452B
460 Osmanović (Meho) Ibrahim BAZ 105119-01 LZ1-643B
461 Osmanović (Munib) Nedžad BAZ 914705-01 M-213
462 Osmanović (Nazif) Hasib BAZ 901293-01 PLC-102
463 Osmanović (Nurija) Hajrudin BAZ 910108-01 PLC-105
464 Osmanović (Ramiz) Hariz PHR 000558-01 BALJ-07
465 Pašić (Omer) Mesud BAZ 902083-01 LZ 2-B-10
466 Peimanović (Ahmet) Kadrija BAZ 912110-01 PLC-10
467 Petinić (Uzeir) Nurif BAZ 103025-02 ZJ-5B-289
468 Pilav (Edhem) Hamid BAZ 901379-01 KK3-571B
469 Pirić (Hasan) Mustafa BAZ 901165-01 HZ-5B-141
470 Planić (Ibro) Sabahudin BAZ 905120-01 NK6-002B
471 Popić (Rasim) Ramo BAZ 108979-01 KK3-772B
472 Rahmanović (Mehmed) Muhamed BAZ 905964-01 LZ1-642B
473 Rahmić (Jusuf) Habib BAZ 912054-01 LZ 2-05
474 Ramić (Hamed) Ramo BAZ 900617-02 LZ 2-B-25
475 Ramić (Husein) Osman BAZ 901428-01 NK8-051B
476 Ramić (Ibrahim) Šaban BAZ 901462-01 LZ 2-86
477 Ramić (Šaban) Salko BAZ 914113-01 CR-12B-060
478 Redžić (Nazif) Hakija BAZ 912662-01 KK3-308B
479 Ridžić (Musa) Hajrudin BAZ 911244-01 GL5-145B
480 Riđić (Adem) Ševko BAZ 903182-01 KK3-098B
481 Riđić (Đemal) Islam BAZ 109462-01 CSK-41
482 Riđić (Ismail) Nurdin BAZ 104965-01 KK3-499B
483 Riđić (Jahija) Zajko BAZ 105000-01 LZ 2-98
484 Rizvanović (Alija) Mirzet BAZ 901607-02 KRA-221
485 Rizvanović (Maho) Amir BAZ 105395-01 TUR-06
486 Rizvanović (Mehmed) Midhat BAZ 912240-01 TUR-05
487 Salčinović (Avdurahman) Smajo BAZ 902063-05 CSK-109
488 Salčinović (Omer) Turabija BAZ 902027-03 B-86
489 Salihović (Ahmet) Ramo BAZ 905650-04 RV2-014B
490 Salihović (Ahmo) Nurif BAZ 901494-01 DOL-01
491 Salihović (Asim) Nurija BAZ 902036-01 CR-3B-507
492 Salihović (Bešir) Esmir BAZ 914891-01 LZ 2C-709B
493 Salihović (Esed) Ahmo BAZ 902308-01 LZ1-655B
494 Salihović (Fadil) Bajro BAZ 910476-01 HZ-4B-281
495 Salihović (Hamed) Hamdija BAZ 904099-01 LZ1-588B
496 Salihović (Haso) Mevludin BAZ 901234-01 VRT-12
497 Salihović (Ibrahim) Alija BAZ 910002-01 LZ1-633B
498 Salihović (Lutvo) Esad BAZ 381081-01 NK4-044B
499 Salihović (Mehan) Sadet BAZ 910620-01 K-213
500 Salihović (Mehmed) Avdo BAZ 965219-01 ZJ-5B-022
501 Salihović (Mehmed) Safet BAZ 914382-02 CSK-70
502 Salihović (Muharem) Nijaz BAZ 105037-01 RV2-375B
503 Salihović (Mujo) Suljo BAZ 912387-01 LZ1-677B
504 Salihović (Mulo) Damir BAZ 903490-02 M-194
505 Salihović (Murat) Mujo BAZ 904135-01 RV2-544B
506 Salihović (Mustafa) Mehmed BAZ 912099-01 LZ1-652B
507 Salihović (Nezir) Nedžib BAZ 912112-01 KK3-900B
508 Salihović (Ramo) Hamed BAZ 904100-01 HZ-5B-128
509 Salihović (Ramo) Sinan BAZ 105080-04 KRA-269
510 Salihović (Rašo) Rešid BAZ 904346-01 KK3-724B
511 Salihović (Safet) Zaim BAZ 914318-03 CSK-119
512 Salihović (Salko) Nusret BAZ 965185-01 M-170
513 Salihović (Šahim) Sakib BAZ 902008-01 F-165
514 Salkić (Alija) Husein BAZ 900603-01 ZJ-5B-139
515 Salkić (Hakija) Nezir BAZ 906172-01 GL1 541 B
516 Salkić (Idriz) Izet BAZ 900766-01 E-154
517 Salkić (Redžo) Džemail BAZ 901588-01 NK8-056B
518 Salkić (Šaban) Sejdalija BAZ 902194-03 RAH-30
519 Sandžić (Lutvo) Huso BAZ 902494-01 NKS 1-5
520 Sejdinović (Ahmo) Senaid BAZ 946926-01 LZ 2-13
521 Sejdinović (Ahmo) Šaban BAZ 946927-01 LZ 2-11
522 Selimović (Alija) Hasan BAZ 904138-01 M-13
523 Selimović (Bajro) Hajrudin BAZ 901733-01 D-4a
524 Selimović (Bajro) Sejfulah BAZ 900556-01 KK3-224B
525 Selimović (Ćamil) Hašim BAZ 904303-01 LZ1-664B
526 Selimović (Hasan) Bajro BAZ 903925-02 PLC-97
527 Selimović (Hašim) Ramiz BAZ 102491-02 B-72
528 Selimović (Ismet) Junuz BAZ 910470-02 KK3-673B
529 Selimović (Nezir) Mehmed BAZ 905880-01 KRA-241
530 Sinanović (Rahman) Muriz BAZ 911790-02 ZJ-5B-165
531 Sinanović (Ramo) Ibrahim BAZ 912114-01 CR-3B-355
532 Sinanović (Safet) Sead BAZ 902370-02 PLC-04
533 Sinanović (Suljo) Hašim BAZ 102138-03 LZ 2-B-24
534 Skeledžić (Nezir) Enis BAZ 105004-03 CR-3B-420
535 Smailović (Osman) Sabahudin BAZ 912030-01 KRA-256
536 Smajić (Emin) Šaban BAZ 903104-01 CSK-128
537 Smajić (Hamid) Ćamil BAZ 914600-01 GL 1 634 B
538 Smajić (Ibrahim) Kemal BAZ 105046-01 E-151
539 Smajić (Meho) Alija BAZ 906026-01 LZ 2-46
540 Smajić (Mustafa) Ahmo BAZ 903955-01 CR-3B-699
541 Smajić (Nurif) Nurija BAZ910947-01 PLC-112
542 Smajić (Suljo) Fajko BAZ 906992-01 G-202
543 Smajić (Suljo) Rašid BAZ 906982-04 G-199
544 Smajlović (Bekto) Mujo BAZ 914086-01 PLC-33
545 Smajlović (Hamed) Omo BAZ 915740-01 CR-12B-008
546 Smajlović (Salko) Ismet BAZ 903047-01 GL1-494B
547 Smajlović (Šaban) Ibrahim BAZ 904454-01 GL5-078B
548 Sokolić (Salčin) Mehan BAZ 906417-01 HZ-5B-166
549 Stočević (Zulfo) Mustafa BAZ 914896-02 BALJ-06
550 Subašić (Ohran) Rašid BAZ 903869-02 HZ-5B-105
551 Subašić (Sefer) Đulan BAZ 906479-01 KK3-677B
552 Sulejmanović (Nezir) Nehrudin BAZ 910007-01 PLC-40
553 Sulejmanović (Ramo) Sadik BAZ 916847-01 NK8-072B
554 Sulejmanović (Suljo) Ibrahim BAZ 104982-02 KK3-361B
555 Suljić (Avdo) Ismet BAZ 902197-01 PM - 36
556 Suljić (Bekir) Šaban BAZ 911621-03 LZ 2-B-05
557 Suljić (Bekto) Bekir BAZ 911621-01 HZ-4B-268
558 Suljić (Hasan) Hajrudin BAZ 905140-02 ZJ-5B-017
559 Suljić (Huzeir) Hasan BAZ 916884-01 LZ 2-23
560 Suljić (Idriz) Senahid BAZ 905108-01 CSK-24
561 Suljić (Jakub) Jasmin BAZ 904610-01 TUR-16
562 Suljić (Juso) Vahid BAZ 910370-01 CSK-78
563 Suljić (Ramo) Munib BAZ 903319-01 LZ1-470B
564 Suljić (Ramo) Salko BAZ 903321-01 LZ1-669B
565 Suljić (Salko) Nazif BAZ 910687-01 HZ-4B-273
566 Šabanović (Ibro) Sejfo BAZ 905090-01 KRA-262
567 Šabić (Derviš) Senad BAZ 966812-02 CSK-130
568 Šabić (Mešan) Derviš BAZ 966812-03 CSK-95
569 Šahmanović (Nezir) Izet BAZ 904176-01 KK3-544B
570 Šečić (Alija) Sabahudin BAZ 901529-01 PLC-38
571 Šehić (Ramo) Šaćir BAZ 905866-01 LZ1-603B
572 Šehić (Šaćir) Ševket BAZ 905866-02 I-129
573 Špiodić (Bego) Hasima BAZ 905505-01 KRA-222
574 Špiodić (Hasib) Džemal BAZ 906709-01 CSK 20
575 Špiodić (Hasib) Nedžad BAZ 906920-01 CSK-17
576 Špiodić (Kemal) Samir BAZ 902013-01 CSK-60
577 Špiodić (Salko) Hasan BAZ 917120-02 PLC-18
578 Tabaković (Ramiz) Hariz BAZ 911487-01 GL5-092B
579 Tihić (Hamed) Mustafa BAZ 106235-01 ZUL-5
580 Tihić (Rifet) Esed BAZ 914714-01 CSK-103
581 Turković (Bekto) Alija BAZ 903052-01 M-221
582 Turković (Meho) Ibiš BAZ 911632-01 C-133
583 Tursunović (Meho) Adil BAZ 912387-02 LZ 2C-641B
584 Tutundžić (Bego) Hajrudin BAZ 914393-01 PM-39
585 Tuzlić (Avdo) Amir BAZ 103621-01 V.SUŠ 3-33
586 Tuzlić (Avdo) Fadil BAZ 106649-01 JEL-11
587 Varnica ( Šećo) Ibro BAZ 912151-02 I-126
588 Vejzović (Hasan) Zejnil BAZ 901236-02 LZ1-477B
589 Vejzović (Mehmed) Hajro BAZ 900566-03 LZ 2-427B
590 Vejzović (Salko) Mersed BAZ 910958-01 PLC-111
591 Velić (Avdo) Zejnil BAZ 904595-01 GL5-020B
592 Vranjkovina (Salih) Fehim BAZ 912156-01 KK3-951B
593 Zimić (Azem) Salih BAZ 901098-01 KK3-983B
594 Zimić (Azem) Sejdalija BAZ 105281-01 RV2-575B
595 Zimić (Ramo) Nusret BAZ 901707-01 LZ1-523B
596 Zukanović (Alija) Avdija BAZ 911472-01 HZ-5B-168
597 Zukanović (Mujo) Amir BAZ 902355-01 CSK-37
598 Zukanović (Salko) Salčin BAZ 901072-01 KK3-513B
599 Zukanović (Ajko) Fadil BAZ 105211-01 F-149
600 Zukić (Huso) Mustafa BAZ 910461-01 PLC-101
 
II faza 11.07.2003.godina.

RB. PREZIME (IME OCA) IME ICRC BROJ Broj vreće
1. Abidović (Šaban) Ragib BAZ 906752-01 KK3-084B
2. Ademović (Osmo) Adem BAZ 911570-02 RAH-29
3. Ademović (Osmo) Bajro BAZ 911570-01 CSK-45
4. Ahmetović (Mehmed) Meho BAZ 916036-01 M-5
5. Ahmetović (Mehmed) Mevlid BAZ 916036-03 GL1-396B
6. Ahmetović (Mujo) Mirsad BAZ 902353-01 CSK-92
7. Ajšić (Ćamil) Ismet BAZ 905490-01 GL1-603B
8. Ajšić (Sinan) Bešir BAZ 905516-01 RV1-069B
9. Alić (Abdurahman) Avdulah BAZ 914137-02 KRA-251
10. Alić (Abdurahman) Hamdija BAZ 914137-01 CSK-122
11. Alić (Esed) Zahid BAZ 946935-02 HZ-4B-225
12. Alić (Hajdar) Omer BAZ 911578-01 GL1-546B
13. Alić (Hasan) Kemal BAZ 904024-01 NKS 2-2
14. Alić (Hurem) Jusuf BAZ 912610-02 HZ-5B-173
15. Alić (Salčin) Nirsan BAZ 106676-01 CSK-127
16. Alić (Šaban) Huso BAZ 912877-01 JEL-10
17. Alić (Ševko) Nehrudin BAZ 904819-04 HZ-3B-077
18. Alihodžić (Ahmet) Šaban BAZ 106995-01 G-198
19. Avdić (Ahmo) Mehmedalija BAZ 911545-01 RV2-186B
20. Avdić (Hašid) Hajrudin BAZ 911146-01 PLC-68
21. Avdić (Ibro) Omer BAZ 910281-02 LZ 2-B-26
22. Avdić (Ibro) Omer BAZ 906863-01 CR02-045B
23. Bajramović (Ramo) Nedžad BAZ 901806-03 VRT-6
24. Baltić (Rašid) Hašim BAZ 102272-02 GL1-772B
25. Bećirović (Bego) Habib BAZ 916082-01 KK3-777B
26. Beganović (Kadrija) Mujo BAZ 105244-01 Z.KRŽ-1/7
27. Beganović (Mujo) Hasan BAZ 905397-02 ZUL-1/1
28. Beganović (Rasim) Bego BAZ 900805-02 G-193
29. Begić (Ismet) Medin BAZ 905403-01 GL1-689B
30. Begić (Mehmedalija) Bego BAZ 912838-02 RV1-173B
31. Bektić (Jusuf) Ejub BAZ 906319-01 HZ-4B-204
32. Bektić (Munib) Bajro BAZ 911769-02 GL5-039B
33. Bektić (Redžo) Kadrija BAZ 964973-01 GL5-153B
34. Bošnjak (Ramo) Alija BAZ 915614-01 CR-3B-421 CR-3B-358
35. Čamdžić (Juho) Eniz BAZ 102214-04 CSK-118
36. Čavkušić (Ramiz) Sabit BAZ 911589-01 CSK-52
37. Čivić (Miralem) Suljo BAZ 901699-01 KK3-143B
38. Dautović (Alaga) Šefik BAZ 910248-01 GL1-372B
39. Dautović (Hilmo) Alaga BAZ 910249-01 KK3-526B
40. Delić (Ćamil) Avdulah BAZ 906613-01 LP02-B-650 LP02-B-434
41. Delić (Mehmed) Mevlad BAZ 911808-02 K-211
42. Dudić (Mehan) Junuz BAZ 905426-01 KK3-327B
43. Duraković (Jahija) Huso BAZ 915738-01 RV2-080B
44. Duraković (Mušan) Bajro BAZ 901623-01 GL1-623B
45. Džananović (Mustafa) Mujo BAZ 911780-01 GL1-625B
46. Džananović (Nezir) Rasim BAZ 381024-01 HZ-4B-210
47. Džananović (Zekir) Sevlet BAZ 107514-01 GL1-633B
48. Đozić (Alija) Hedib BAZ 903774-01 C-131 C-132-1
49. Efendić (Edhem) Mevludin BAZ 903588-02 CSK-27
50. Ejubović (Hasib) Hasan BAZ 905145-01 CR-12B-142
51. Ejubović (Osman) Suljo BAZ 904466-02 LZ 2-8
52. Fejzić (Nezir) Nesib BAZ 903877-02 GL1-729B
53. Gojčinović (Mujo) Ahmet BAZ 915024-01 KK3-508B
54. Hadžić (Nesib) Junuz BAZ 910349-01 ZUL-1
55. Hajdarević (Alaga) Kadrija BAZ 966811-01 KK3-390B
56. Halilović (Alija) Ferid PHR-000709-01 GL1-353B
57. Halilović (Alija) Sabahet BAZ 915164-01 KRA-263
58. Halilović (Hajro) Hajrudin BAZ 912491-01 HZ-3B-009
59. Halilović (Hasib) Munib BAZ 104889-01 PLC-12
60. Halilović (Nazif) Sabrija BAZ 910245-02 KK3-500B
61. Halilović (Osman) Salko BAZ 900563-02 RV1-171B
62. Hasanović (Ahmo) Šaban BAZ 102529-02 GL1-631B
63. Hasanović (Edhem) Muhamed BAZ 915744-04 NK4-030B
64. Hasanović (Hasan) Asim BAZ 105248-01 P.KAM-4
65. Hasanović (Huso) Edhem BAZ 910843-01 HZ-4B-186
66. Hasanović (Ibrahim) Abdulah BAZ 965181-02 TUR-13
67. Hasanović (Meho) Hasan BAZ 912853-01 GL1-487B
68. Hasanović (Meho) Senahid BAZ 912852-01 GL1-520B
69. Hasanović (Meho) Smajil BAZ 912851-01 RV2-580B
70. Hasanović (Nezir) Hakija BAS 001465-01 LZ 2-78
71. Hasanović (Šećan) Adil P.KAM-2
72. Hasić (Ahmo) Ahmedin BAZ 911332-01 NKS 2-5
73. Hasić (Ahmo) Sadik BAZ 914126-02 CSK-11
74. Hasić (Šaban) Mehmed BAZ 905429-01 GL1-664B
75. Hodžić (Aljo) Hidajet BAZ 906491-03 I-105/I-103-6
76. Hodžić (Himzo) Safet BAZ 910517-01 VRT-7
77. Hodžić (Mešan) Vahidin BAZ 900577-02 GL1-560B
78. Hrnjić (Ibro) Meho BAZ 914747-01 RAH-6
79. Hrustanović (Huso) Ahmo BAZ 911034-02 NKS 2-17
80. Hrustanović (Huso) Ešef BAZ 903242-01 GL1-186B
81. Hrvačić (Dervo) Avdulah BAZ 902064-01 KK3-754B
82. Hukić (Huso) Husejin BAZ 105237-01 LZ1-591B
83. Hukić (Remzija) Mirzet BAZ 911647-01 RV2-569B
84. Hukić (Šabanija) Mevludin BAZ 912847-01 GL1-205B
85. Huremović (Fahrudin) Ševal BAZ 104962-01 GL1-642B
86. Husejnović (Hajrudin) Nermin BAZ 905974-03 KRA-265
87. Husejnović (Šahim) Ismet BAZ 900758-02 NK8-025B
88. Husejnović (Vejsil) Mehmedalija HZ-5B-143
89. Husić (Muharem) Husein BAZ 915598-01 ZJ-5B-277
90. Ibišević (Hasan) Zulfo BAZ 910414-02 CSK-96
91. Ibišević (Omer) Ibrahim BAZ 914452-01 PLC-98
92. Ibišević (Salko) Ramiz BAZ 901212-01 GL1-580B
93. Ibrahimović (Abid) Nazif BAZ 906997-03 KP2-004B
94. Ibrahimović (Osman) Safet BAZ 904109-01 KK3-330B
95. Ibrahimović (Salko) Abid BAZ 914152-01 KK3-674B
96. Ibrahimović (Šaban) Jusuf KK3-365B
97. Ibrić (Hamid) Ramiz BAZ 914070-01 KK3-933B
98. Imamović (Omer) Amer BAZ 903421-01 LZ 2-48
99. Jahić (Adem) Refik BAZ 904322-01 GL1-216B
100. Jahić (Ramo) Hasib BAZ 905783-01 HZ-5B-119
101. Jahić (Šaban) Vehbija BAZ 913420-01 KK3-531B
102. Jakubović (Hakija) Edhem BAZ 903222-01 ZJ-5B-153
103. Jašarević (Alija) Bekir BAZ 913031-01 GL1-514B
104. Jašarević (Mujo) Ibro BAZ 910962-01 GL1-432B
105. Jusić (Mehmed) Hajrudin BAZ 910924-01 RAH-4
106. Jusić (Mustafa) Habib BAZ 104960-03 GL1-332B
107. Jusić (Salko) Avdo BAZ 910751-01 GL1-462B
108. Jusupović (Salko) Avdo BAZ 914808-01 CR02-078B
109. Kadrić (Medo) Ibiš BAZ 913087-01 RAH-32
110. Kajić (Osman) Mehmed BAZ 904679-02 NKS 3-2
111. Karamujić (Osman) Zekir BAZ 900998-01 KK3-695B
112. Karić (Avdo) Rahman BAZ 911192-01 SEF-1
113. Kovačević (Husein) Admir BAZ 906189-01 GL5-036B
114. Krdžić (Avdo) Redžo BAZ 904825-03 GL1-179B
115. Krdžić (Bekto) Sadik BAZ 904314-01 CR02-285B
116. Kremić (Ibrahim) Ibrišim BAZ 901451-01 LZ1-660B
117. Kremić (Ibrišim) Rizvo BAZ 901451-04 F-166
118. Krkić (Alija) Muhamed BAZ 900610-02 LZ 2-107
119. Ljeskovica (Hilmo) Adem BAZ 105019-01 HZ-4B-279 HZ-4B-194
120. Malagić (Šaban) Mujo BAZ 904998-01 PLC-91
121. Malkić (Behaija) Behudin BAZ 903672-01 GL3-005B
122. Mašić (Edhem) Fehim BAZ 381090-01 KK3-834B
123. Mašić (Mustafa) Sejfo BAZ 916823-02 HZ-5B-110
124. Mehanović (Meho) Kadrija BAZ 902883-01 KK3-926B
125. Mehić (Alija) Ibrahim BAZ 912755-01 HZ-5B-171
126. Mehić (Junuz) Amir BAZ 905929-01 PLC-88
127. Mehić (Ramo) Nermin BAZ 916825-01 F-177
128. Mehmedović (Ćamil) Bajro PHR-000680-01 KRA-250
129. Mehmedović (Hadžo) Arif BAZ 901489-01 LZ1-430B
130. Mehmedović (Izet) Azem BAZ 905930-02 GL1-072B
131. Mehmedović (Meho) Hasan BAZ 905684-01 KK3-722B
132. Mehmedović (Mumin) Hajrulah BAZ 904172-01 LZ 2-B-40
133. Mehmedović (Šaćir) Mustafa BAZ 905629-01 RV2-056B
134. Mekanić (Hamdija) Ćamil BAZ 904800-01 RAH-2
135. Mekanić (Mujo) Šećan BAZ 905890-02 BALJ-5
136. Mekanić (Salih) Salim BAZ 916506-01 GL1-712B
137. Memić (Šahin) Redžo BAZ 900824-03 CSK-16
138. Memišević (Meho) Mustafa BAZ 915605-02 PLC-1
139. Merdžić (Ibrahim) Salih BAZ 906516-01 RV2-002B
140. Mešanović (Nezir) Nazif BAZ 901518-01 ZJ-5B-222
141. Muhić (Jahija) Resko BAZ 110503-01 LZ1-671B
142. Mujić (Bajro) Azem BAZ 912470-02 KK3-757B
143. Mujić (Bajro) Senahid BAZ 911834-01 CSK-59
144. Mujić (Bego) Bećir BAZ 901258-01 LP02-B-744 LP02-B-047
145. Mujić (Ibrahim) Mirsad BAZ 903431-01 CSK-30
146. Mujić (Ikan) Bajro BAZ 911834-02 CSK-86
147. Mujkić (Osman) Muhamed BAZ 914612-03 GL5-053B
148. Mujkić (Ramo) Hajrudin BAZ914614-02 NK8-063B
149. Mujkić (Uzeir) Ohran BAZ 914846-01 CSK-29
150. Muminović (Ahmo) Aziz BAZ 902969-01 RV2-327B
151. Muminović (Redžo) Zajim BAZ 914501-01 GL1-607B
152. Muratović (Esad) Ramo BAZ 910112-02 B.ŠEK-1
153. Musić (Huso) Hamdija BAZ 916775-01 VRT-10
154. Musić (Ibrahim) Ibro BAZ 901824-01 GL5-056B
155. Musić (Osmo) Mujo BAZ 902824-01 NK4-043B
156. Mustafić (Ibro) Abdulah BAZ 916882-01 LZ1-590B
157. Mustafić (Mensur) Muaviz BAZ 910643-02 CSK-143
158. Mustafić (Mujo) Asim BAZ 904917-01 CSK - 84
159. Mustafić (Mujo) Ćazim BAZ 904915-01 KK3-818B
160. Mustafić (Omer) Senad BAZ 913156-01 GL1-750B
161. Mustafić (Ragib) Besim BAZ 904810-01 PAN-2
162. Mustafić (Salih) Šefket BAZ 914819-01 RV2-362B
163. Nukić (Husein) Seid BAZ 901704-01 PLC-36
164. Nukić (Huso) Aziz BAZ 900717-01 NKS 3-5
165. Omerović (Ibrahim) Behadil BAZ 901353-02 KRA-279
166. Omerović (Ismet) Rifet BAZ 903042-01 M-140
167. Omerović (Mehmed) Alija BAZ 916038-01 GL1-728B
168. Omerović (Mehmed) Mehmedalija BAZ 107121-01 SULJ-9
169. Omerović (Omer) Husein BAZ 912873-01 V.J.ČES-9
170. Omerović (Suljo) Sead BAZ 913066-01 NK8-040B
171. Omić (Junuz) Abdulah BAZ 902814-02 ZUL-2
172. Orić (Abid) Sezan BAZ 902943-01 GL1-213B
173. Osmanović (Hamdija) Benjamin BAZ 901167-01 RAH-3
174. Osmanović (Rašid) Bekaz CSK-63
175. Osmanović (Smajl) Ibrahim BAZ 904788-01 GL1-796B
176. Osmić (Mušan) Ibrahim BAZ 916531-01 SULJ-1
177. Palić (Hajrudin) Suno BAZ 906054-01 GL1-801B
178. Pitarević (Husejin) Adnan BAZ 105120-01 KK3-293B
179. Rahmić (Jusuf) Fahro BAZ 914507-01 M-138
180. Rahmić (Mustafa) Safet BAZ 912544-02 Z.KRŽ-1/9
181. Rahmić (Safet) Zirafet BAZ 900809-01 Z.KRŽ-1/3
182. Rahmić (Sejdin) Šaban BAZ 911465-01 LZ1-512B
183. Rahmić (Šaban) Behadil BAZ 911456-02 KRA-260
184. Rizvanović (Mehmed) Mirsad BAZ 912239-01 PLC-93
185. Salčinović (Jusuf) Vekaz BAZ 912758-01 RV2-126B
186. Salihović (Daut) Salih BAZ 105080-02 HZ-4B-236
187. Salihović (Hamdija) Mevlid BAZ 915203-01 BAČ - 3
188. Salihović (Husein) Almedin BAZ 914396-01 D-47
189. Salihović (Jusuf) Mujo BAZ 903490-01 KK3-394B
190. Salihović (Kemal) Dževad BAZ 910238-02 D-65
191. Salihović (Mujo) Aziz BAZ 912606-02 GL1-568B
192. Salihović (Nezir) Safet BAZ 966816-02 GL1-301B
193. Salihović (Salih) Ramo BAZ 105080-03 GL1-402B
194. Salihović (Salko) Bekir BAZ 105113-01 LZ1-651B
195. Salkić (Durmo) Hajrudin BAZ 911527-01 CR-12B-157
196. Salkić (Ramo) Hašid BAZ 105282-01 HZ-4B-231
197. Salkić (Suljo) Asim BAZ 901591-03 KK3-384B
198. Salkić (Šaban) Dževad BAZ 914316-04 GL1-435B
199. Sejdinović (Mujo) Esed BAZ 914313-01 KK3-416B
200. Selimović (Ahmo) Ismet BAZ 910470-03 KK3-675B
201. Selimović (Rizvo) Idriz BAZ 913124-01 RV1-169B
202. Selimović (Rizvo) Izet BAZ 105058-02 GL1-715B
203. Sinanović (Muhamed) Sabit BAZ 964966-01 CSK-135
204. Skeledžić (Šahbaz) Mirsad BAZ 901859-05 GL5-008B
205. Skeledžić (Šahbaz) Suad BAZ 901859-04 GL5-068B
206. Smajić (Husein) Dževdet BAZ 903959-01 GL1-613B
207. Subašić (Huso) Kemal BAZ 906048-01 NKS 2-16
208. Sulejmanović (Hasan) Uzeir BAZ 913323-02 HZ-5B-169
209. Sulejmanović (Izet) Mirzet BAZ 104948-01 RV2-089B
210. Suljičić (Sulejman) Esad BAZ 104921-01 RAH-5
211. Suljić (Avdo) Redžo BAZ 905136-01 GL1-518B
212. Suljić (Hajrudin) Mirsad BAZ 905140-01 GL5-016B
213. Suljić (Juso) Edhem BAZ 912826-01 HZ-3B-034
214. Suljić (Omer) Hasan BAZ 911067-02 P.KAM-19
215. Suljić (Redžo) Ešef BAZ 905137-01 GL5-042B
216. Šečić (Atif) Rašid BAZ 104969-02 KK3-681B
217. Šehić (Alija) Meho BAZ 912011-02 GL1-641B
218. Šehić (Salih) Salim BAZ 901272-01 CR02-157B
219. Špiodić (Džemal) Senad BAZ 906709-02 CSK-13
220. Tabaković (Alija) Hamed BAZ 109790-01 PLC-43
221. Tihić (Mujo) Ahmo BAZ 965240-01 ZJ-5B-144
222. Tihić (Reif) Džemil BAZ 905631-01 KK3-977B
223. Vranjkovina (Munib) Emir BAZ 105088-01 KK2-081B
224. Zukanović (Sabrija) Sefer BAZ 913260-01 KK3-563B KK3-672B
225. Zukanović (Salko) Hajrudin BAZ 902358-01 M-144
226. Osmanović (Ibrahim) Ibro BAZ 906648-02 KRA-266
227. Osmanović (Ibro) Edin BAZ 906648-01 GL5-061B
228. Mašić (Džemal) Šećo BAZ 910225-05 B.GRA-1
229. Ahmetović (Omer) Ismet BAZ 901601-01 CR02-202B
230. Ahmetović (Sejfo) Bahrija BAZ 916780-01 F-204
231. Bumbulović (Zuhdo) Dževad BAZ 900857-01 CR11-202B
232. Delalić (Ismet) Suljo BAZ 906886-01 GL5-017B
233. Džanić (Lutvo) Halid BAZ 912661-01 CR-12B-017
234. Fejzić (Nurif) Nurija BAZ 902010-01 RV2-203B
235. Hasanović (Abid) Alija BAZ 910329-01 CR02-082B
236. Hasanović (Azem) Aziz BAZ 913144-01 CR02-084B
237. Hrustanović (Mustafa) Edin BAZ 912169-01 ZJ-5B-313
238. Hrustić (Ibrahim) Sead BAZ 900777-02 RV1-066B
239. Ibrahimović (Meho) Mevludin BAZ 903818-01 ZUL-3
240. Karić (Suljo) Smajo BAZ 904579-01 LZ 2-93
241. Malić (Hakija) Esad BAZ 914736-01 HZ-3B-079
242. Mehmedović (Rasim) Ragib BAS 001433-01 GL1-501B
243. Musić (Mušan) Ibrahim BAZ 108283-02 D-9
244. Omanović (Osman) Ahmet BAZ 905953-01 D-10
245. Petinić (Asim) Mehmed BAZ 912862-01 KK3-383B
246. Ramčević (Husein) Alija BAZ 913401-01 KK3-367B
247. Ramić (Rahmo) Abdulah BAZ 967228-01 NKS 3-1
248. Salkić (Avdo) Abdulah BAZ 914875-02 ZJ-5B-130 ZJ-5B-045
249. Alić (Ibrahim) Adil BAZ 901585-01 KK3-719B
250. Bajramović (Ramo) Senad BAZ 901806-03 ZJ-5B-351
251. Čizmić (Asim) Mersad BAZ 906841-01 RV2-572B
252. Duraković (Jahija) Emin BAZ 910970-01 RV1-142B
253. Hasić (Sejfo) Junuz BAZ 912870-02 CR02-068B
254. Hrnjić (Džemail) Senad BAZ 910132-01 NKS 2-18
255. Hrnjić (Nezir) Isad BAZ 906850-02 GL5-089B
256. Hublić (Hamza) Meho BAZ 904325-01 LZ1-483B HZ-5B-174
257. Hukić (Hajrudin) Bajazit BAZ 902281-02 GL1-440B
258. Jašarević (Džemil) Damir BAZ 906229-02 GL5-010B
259. Kabilović (Bego) Nesib BAZ 914448-01 CSK-99
260. Mehmedović (Smail) Ćamil BAZ 105069-02 LZ 2-B-45
261. Mujičić (Mujo) Ibrahim BAZ 902534-01 LZ1-561B
262. Muminović (Azem) Mirsad BAZ 901457-01 RV1-135B
263. Osmanović (Ibrahim) Mevludin BAZ 900850-01 KK3-635B
264. Osmanović (Mujo) Abdulah BAZ 906355-01 CR02-219B
265. Salihović (Nezir) Vahdet BAZ 966816-01 GL1-302B
266. Selimović (Dedo) Bajro BAZ 900535-01 RV1-125B
267. Smajlović (Omer) Bajro BAZ 901289-01 B-88 I-139B
268. Smajlović (Osman) Jusuf BAZ 904295-04 HEM-2/3
269. Smajlović (Osman) Omer BAZ 904298-01 JEL-9
270. Šakić (Huso) Husein BAZ 903375-01 ZJ-5B-197 ZJ-5B-254
271. Šehić (Ramo) Abid BAZ 906666-01 NK8-049B
272. Šehić (Zeid) Alija BAZ 106678-02 HZ-5B-106 HZ-5B-092
273. Špijodić (Alija) Hajrudin BAZ 913170-03 LZ 2-B-1
274. Tahić (Mustafa) Hamed BAZ 901112-01 611/95
275. Hasanović (Meho) Alija BAZ 902159-01 589/95
276. Hodžić (Meho) Mehemed BAZ 911123-01 570/95
277. Salkić (Šahin) Sejfo BAZ 905412-01 581/95
278. Husić (Nurija) Muhamed BAZ 910105-01 560/95
279. Alispahić (Alija) Azmir BAZ 905531-01 NN/39
280. Malkić (Zulfo) Fahrudin BAZ 101448-01 V.PEČ 2
281. Mekanić (Mujo) Ramiz BAZ 102491-01 V.PEČ 3
282. Korkutović (Šaban) Safet BAZ 901276-01 595/95
 
III faza 20.09.2003.godine

RB. PREZIME (IME OCA) IME ICRC BROJ OZNAKA
1. Ahmetović (Kiram) Senad BAZ 903366-01 RV2-579B
2. Ahmetović (Osman) Sead BAZ 906759-01 Z.KRŽ-1/8
3. Alić (Abid) Hasan BAZ 901997-01 CR13-101B
4. Alić (Jusuf) Sabit BAZ 906123-01 HZ-4B-179
5. Alić (Muharem) Hidajet BAZ 902230-01 Z.KRŽ-1/2
6. Alihodžić (Šaban) Amir BAZ 106995-03 KK3-487B
7. Alispahić (Hamed) Hamdija BAZ 915949-01 ZJ-5B-125
ZJ-5B-168
8. Avdić (Šaban) Salko BAZ 905709-01 RV1-160B
9. Bećirović (Mešan) Muriz BAZ 101838-03 KRA-255
10. Bumbulović (Asim) Adem BAZ 916073-04 BAČ-2
11. Cvrk (Hasan) Munib BAZ 903909-01 CSK-116
12. Cvrk (Munib) Musemir BAZ 903909-02 CSK-101
13. Čakanović (Mehmedalija) Irfan BAZ 901859-03 KK3-760B
14. Čamdžić (Hasan) Hamed BAZ 914437-01 D-22
15. Čomić (Meho) Šaban BAZ 105130-01 CR11-302B
16. Ćemo (Salih) Aljo BAZ 904472-01 KK1-004B
KK1-003BP
17. Dedić (Ćamil) Adem BAZ 906483-03 ZUL-4
18. Delić (Alaga) Selim BAZ 905127-02 PLC-62
19. Delić (Nezir) Sabahudin BAZ 904861-01 KK3-671B
20. Delić (Selim) Azem BAZ 905127-04 KK3-470B
21. Delić (Selim) Aziz BAZ 900895-01 RV1-137B
22. Delić (Selim) Eniz BAZ 905127-03 PLC-116
23. Dervišević (Rifet) Fahro BAZ 906706-01 GL7-038B
24. Dizdarević (Hedib) Husejin BAZ 901730-01 HZ-3B-011
25. Dubičić (Mehmedalija) Hajrudin BAZ 104992-01 GL1-651B
26. Ejubović (Alija) Ejub BAZ 904874-03 ZJ06-396B
27. Ejubović (Mehmedalija) Mehmed BAZ 905045-03 GL7-021B
28. Emkić (Ramo) Nesib BAZ 906246-01 GL5-040B
29. Halilović (Meho) Mustafa BAZ 914055-01 KK3-391BP
30. Hamzabegović (Haso) Fadil BAZ 904230-02 KK3-861B
31. Handžić (Hasan) Fadil BAZ 902330-02 HZ-4B-240
32. Harbaš (Daut) Husein BAZ 913273-01 B-54
33. Harbaš (Kadrija) Hajrudin BAZ 105250-02 CSK-54
34. Hasanković (Zaim) Aziz BAZ 916519-01 GL07-040B
35. Hasanović (Abdulah) Mušan BAZ 903386-02 LZ 2-62
36. Hasanović (Alija) Ismet BAZ 910896-01 M-142
37. Hasanović (Hakija) Senad BAZ 911368-02 M-3
38. Hasić (Hamed) Mujo BAZ 905420-01 NKS 2-19
39. Hreljić (Salih) Ibrahim BAZ 915555-01 CR07-085B
40. Ibišević (Hasan) Maho BAZ 916700-01 RV2-001B
41. Ibrahimović (Avdo) Muharem BAZ 913019-01 HZ-4B-300
42. Jahić (Hakija) Ramo BAS 001464-01 M-148
43. Jusić (Avdo) Abdurahman BAZ 900555-01 KK3-198B
44. Jusić (Hasan) Hasib BAZ 901458-01 LZ1-551B
45. Jusupović (Mujo) Nurija BAZ 105094-02 ZJ06-323B
46. Jusupović (Nurija) Jasmin BAZ 105094-01 GL1-543B
47. Kabilović (Juso) Huso BAZ 904774-02 CSK-133
48. Kadrić (Juso) Jusuf BAZ 901191-02 GL07-036B
49. Klempić (Avdo) Mujo BAZ 914142-02 ZJ06-643B
50. Klempić (Mustafa) Mehmed BAZ 965224-02 GL1-525B
51. Kurtić (Mustafa) Ramo BAZ 914903-01 GL07-026B
52. Malić (Hakija) Izet BAZ 901138-01 CR13-098B
53. Mašić (Omer) Muharem BAZ 105022-01 KK3-877B
54. Mehić (Ahmet) Husein BAZ 901157-01 GL1-376B
55. Mehić (Meho) Ibrahim BAZ 901497-01 ZJ-5B-314
56. Mehmedović (Ćamil) Mirsad BAZ 906009-01 RV2-437B
57. Merajić (Ibrahim) Šaban BAZ 902851-01 GL1-599B
58. Mitić (Ševko) Suad BAZ 103009-01 GL07-031B
59. Mujić (Avdo) Smajo BAZ 902380-01 CR07-421B
60. Mujić (Hakija) Manjo BAZ 901714-01 CR02-212B
61. Mujić (Ramo) Mešan BAZ 902151-02 GL1-620B
62. Mujić (Salko) Šaban BAZ 911125-01 LZ 2-44
63. Mujkić (Hajrudin) Fahrudin BAZ 914614-01 CR13-080B
64. Mustafić (Ševko) Mensur BAZ 901004-01 KRA-245
65. Mustafić (Ševko) Munib BAZ 901344-01 KK3-847B
66. Omerović (Ahmet) Ramo BAZ 904205-01 RV2-276B
67. Omerović (Hasan) Šahman BAZ 001548-01 GL1-779B
68. Omerović (Sinan) Suljo BAZ 905484-01 CR-3B-591
69. Osmanović (Alaga) Idriz BAZ 905129-02 KK3-433B
70. Osmanović (Hamed) Hamid BAZ 105347-01 GL1-703B
71. Osmanović (Salko) Rašid BAZ 901247-01 RV2-223B
72. Pehratović (Jusuf) Mirzet BAZ 914085-01 RV2-208B
73. Pehratović (Jusuf) Safet BAZ 914085-02 LZ1-560B
74. Pudilović (Meho) Ahmo BAZ 913154-01 CR13-041B
75. Rahmić (Šaban) Nedžib BAZ 903451-02 GL1-370B
76. Ramić (Ramiz) Midhat BAZ 946930-02 CSK-134
77. Riđić (Raif) Husein BAZ 912786-02 ZJ06-444B
78. Salčinović (Ćamil) Salih BAZ 104936-03 HZ-5B-155
79. Salkić (Bego) Bekto BAZ 907030-01 NKS 2-6
80. Salkić (Ibrahim) Munib BAZ 905569-02 MEM-1
81. Sejdinović (Junuz) Nesib BAZ 917102-01 ZJ06-616B
82. Selimović (Atif) Ramo BAZ 910558-01 HZ-5B-113
83. Skeledžić (Meho) Ibrahim BAZ 903724-01 CR02-070B
84. Suljić (Kasim) Dževad BAZ 901539-01 CR13-074B
85. Suljić (Mustafa) Mevludin BAZ 904642-01 RV1-105B
86. Špiodić (Himzo) Mehmedalija BAZ 913170-02 TIS-2
87. Talović (Ibrahim) Ismail BAZ 901636-02 LZ 2-B-03
88. Talović (Muharem) Ibrahim BAZ 901636-01 LZ1-601B
89. Džafić (Meho) Samir MRV-1/11
90. Suljić (Suljo) Šahin BAZ 102619-02 MRV-1/8
91. Husejinović (Hasib) Azem MRV-1/15
92. Salihović (Idriz) Ismet MRV-1/16
93. Džafić (Senahid) Fahrudin MRV-1/13
94. Džafić (Vehbija) Huso BAZ 102590-01 MRV-1/9
95. Džafić (Ramiz) Fejzo MRV-1/14
96. Džafić (Ramiz) Mirsad BAZ 103271-01 MRV-1/4
97. Džafić (Ibro) Mehmed BAZ 103268-02 MRV-1/3
98. Mujčić (Azem) Aziz BAZ 103104-01 MRV-1/1
99. Mujčić (Azem) Halid BAZ 103104-02 MRV-1/2
100. Džafić (Džafer) Osman MRV-1/7
101. Omerović (Halil) Salih MRV 5/1
102. Musić (Mustafa) Avdo B-GLO-2/1
103. Omerović (Omer) Mevludin
GLO 1/1
104. Mujić (Muharem) Mehmed BAZ 901614-02 KRI 379/02
NN-1
105. Habibović (Jusuf) Selver KRI 446/01
NN-2
106. Fejzić (Sakib) Safet BAZ 901529-02 KRI 83/98
NN-2
107. Burić (Ibrahim) Aziz
 
IV faza 11.07.2004.godine

Rb. Prezime (Očevo ime) Ime Dob Pol Oznaka tijela ICRC ID
1 Ademović (Džemal) Đemo 1975 M KK2-083B BAZ 906774-01
2 Ademović (Džemal) Fatmir 1980 M KK2-082B BAZ 906774-02
3 Ademović (Mehmedalija) Osman 1961 M CR02-098B BAZ 904797-01
4 Ademović (Šećan) Abid 1935 M LZ 2-38 BAZ 913189-01
5 Ahmetović (Hasan) Hakija 1949 M CR07-095BP BAZ 105236-01
6 Ahmetović (Ibro) Fehim 1960 M Z.KRŽ-1/6 BAZ 913210-01
7 Ahmetović (Maho) Ibrahim 1941 M KRA-289 BAZ 946901-01
8 Ahmić (Hamid) Safet 1942 M KK3-461B BAZ 903803-02
9 Ahmić (Jusuf) Sabit 1959 M GL7-039B BAZ 916790-02
10 Alić (Alija) Alaga 1933 M CR-3B-568 BAZ 905117-01
11 Alić (Alija) Fahrudin 1973 M ZJ-5B-199 BAZ 901949-02
12 Alić (Hamed) Hamid 1963 M CR13-067B BAZ 911440-01
13 Alić (Hasib) Sakib 1969 M M-145 M-144 A-2 BAZ 914930-04
14 Alić (Haso) Nijaz 1961 M F-163 BAZ 906471-01
15 Alić (Ibrahim) Kadmir 1975 M CR05-611B BAZ 903263-01
16 Alić (Osman) Husein 1934 M CR11-427B BAZ 911291-01
17 Alić (Suljo) Ramiz 1942 M CR02-189B BAZ 900594-01
18 Alić (Šefik) Refik 1977 M GL9-016B GL5-085BP BAZ 102889-03
19 Aljkanović (Haso) Hasib 1951 M LP02-B-196 BAZ 904189-01
20 Aljkanović (Ibran) Đemo 1970 M CR05-107B BAZ 906654-01
21 Atić (Abdurahman) Suljo 1946 M CR05-017B BAZ 902865-02
22 Atić (Ibro) Smajo 1946 M LZ1-457B BAZ 906309-01
23 Avdić (Alija) Abdulah 1945 M ZJ06-530B BAZ 912076-01
24 Avdić (Alija) Dulan 1965 M GL1-491B BAZ 900931-01
25 Avdić (Avdo) Meho 1945 M CR-12B-248 BAZ 903130-01
26 Avdić (Hasan) Husein 1939 M LZ1-675B BAZ 903544-01
27 Avdić (Hurem) Ahmo 1938 M CR02-056B BAZ 911545-02
28 Avdić (Ibrahim) Kadrija 1965 M ZJ06-628B BAZ 901152-02
29 Avdić (Mehmed) Mirzet 1976 M Z.KRŽ-1/4 BAZ 902087-01
30 Avdić (Nazif) Sado 1953 M CSK-74 BAZ 903216-02
31 Avdić (Nurija) Alija 1955 M NK8-071B BAZ 903054-01
32 Avdić (Rahman) Akif 1960 M KK3-969B BAZ 910188-01
33 Avdić (Redžo) Adem 1945 M CSK-106 BAZ 916850-01
34 Avdić (Salih) Ibrahim 1941 M PLC-23 BAZ 901151-01
35 Avdić (Salko) Sadik 1974 M GL5-090BP GL5-150BP BAZ 901702-01
36 Avdić (Smail) Zulfo 1980 M CR05-589B BAZ 911414-01
37 Badžić (Avdo) Mujo 1937 M KK3-287B BAZ 912529-01
38 Bajraktarević (Abdurahman) Husein 1927 M KK3-353B BAZ 903436-01
39 Bajramović (Adil) Nezir 1943 M CR05-347B BAZ 911096-02
40 Bajramović (Ramo) Šemso 1947 M RV2-284B BAZ 911300-01
41 Bećirović (Mustafa) Abdulah 1945 M LZ 2-85 BAZ 902256-01
42 Bećirović (Mušan) Kahriman 1942 M KK3-238B BAZ 902914-01
43 Beganović (Dedo) Sead 1963 M NK8-057B BAZ 914885-01
44 Begović (Ahmo) Huso 1929 M GL3-002BPsur GL3-001BP BAZ 912206-01
45 Begović (Mehmed) Muharem 1940 M LZ 2-51 BAZ 905688-01
46 Begović (Muharem) Sead 1960 M RV1-136B BAZ 905688-02
47 Begzadić (Azem) Alen 1978 M ZJ06-536B BAZ 910184-01
48 Begzadić (Šaban) Šahman 1923 M CR-3B-436 KK3-439BP
49 Bekrić (Sulejman) Rasim 1950 M NK8-052B BAZ 911725-01
50 Bektić (Emin) Hakija 1955 M B-83-1 B-84 BAZ 911579-03
51 Bektić (Enez) Dželil 1969 M GL1-414B BAZ 906358-02
52 Bektić (Hamed) Džemal 1976 M ZJ06-499B BAZ 913104-06
53 Bektić (Husejin) Sejdalija 1959 M RV2-025B BAZ 915577-02
54 Bektić (Mujo) Munib 1950 M CR13-064B BAZ 915962-01
55 Čehajić (Abid) Ćazim 1957 M NKS 2-13 BAZ 911501-02
56 Čeliković (Šaban) Mirsad 1974 M CR13-028B BAZ 906437-02
57 Čivić (Ibrahim) Nazif 1954 M CSK-90 BAZ 903867-01
58 Čivić (Idriz) Hidin 1960 M CR05-381B BAZ 906268-01
59 Čivić (Mustafa) Omer 1962 M SP-625/95 BAZ 902285-02
60 Čivić (Šukrija) Ahmedin 1976 M RV2-180B BAZ 904923-01
61 Ćemo (Aljo) Remzija 1956 M CR07-206B BAZ 904472-02
62 Dautbašić (Bajro) Muhamed 1969 M CR05-504B BAZ 911656-01
63 Dautović (Alaga) Azem 1959 M KRA-243-2 BAZ 910249-02
64 Dedajić (Salko) Ćamil 1939 M CR13-116B BAZ 902431-01
65 Dedić (Alija) Husein 1926 M KK3-663B PHR 000546-01
66 Delić (Ahmo) Senaid 1975 M CSK-123 BAZ 910454-01
67 Delić (Dahmo) Abdurahman 1932 M CR13-123B BAZ 912144-02
68 Demirović (Meho) Mefail 1970 M SP-614/92 BAZ 109781-01
69 Dervišević (Huso) Ibrahim 1959 M CR05-657B BAZ 916752-01
70 Dizdarević (Avdo) Haso 1948 M PM-4 M-192 BAZ 916702-01
71 Dudić (Alija) Zijad 1974 M CR13-026B BAZ 904245-01
72 Dudić (Husein) Sadik 1964 M KK3-539B BAZ 910830-02
73 Dudić (Jusuf) Smail 1959 M GL7-015B BAZ 901885-01
74 Dudić (Omer) Azem 1962 M GL1-763B BAZ 904903-02
75 Džananović (Nezir) Nedžad 1973 M NK8-065B BAZ 907051-02
76 Džananović (Nurija) Beriz 1958 M HZ-4B-304 HZ-4B-294 BAZ 913329-01
77 Džanić (Ramo) Ramiz 1952 M GL1-522B BAZ 905552-01
78 Đelić (Omer) Ramo 1944 M RV2-540B BAZ 917076-01
79 Đikanović (Omer) Mustafa 1955 M HZ-5B-131 BAZ 105027-01
80 Đogaz (Salčin) Salko 1962 M HZ-3B-032 BAZ 912662-02
81 Efendić (Zekir) Bekir 1973 M GL9-019B BAZ 903888-01
82 Emkić (Suljo) Nezir 1938 M CR02-324B BAZ 911059-01
83 Ferhatović (Rahman) Ahmo 1970 M M-143 BAZ 905579-01
84 Ferić (Hasib) Eniz 1940 M LZ1-524B BAZ 904698-01
85 Gabeljić (Atif) Mustafa 1938 M LZ 2-26 BAZ 911290-01
86 Gabeljić (Husejn) Ramiz 1962 M NK4-033B BAZ 914438-01
87 Gagulić (Abdulah) Alija 1931 M KK3-445B BAZ 914605-01
88 Garaljević (Juso) Mehmed 1946 M GL1-770B BAZ 910079-02
89 Gerović (Mujo) Emin 1932 M PLC-80 BAZ 103069-02
90 Gobeljić (Hašim) Jakub 1937 M KK3-1013B BAZ 105437-01
91 Gušić (Sarija) Meho 1948 M ZJ06-224B BAZ 901827-02
92 Hafizović (Džemail) Dževad 1977 M ZJ06-491B BAZ 901133-02
93 Hafizović (Taib) Džemail 1954 M ZJ06-585B BAZ 901133-03
94 Halilović (Esad) Emir 1959 M KP01-031B BAZ 901920-02
95 Halilović (Fejzo) Ragib 1940 M CR13-054B BAZ 915930-01
96 Halilović (Husein) Huso 1951 M KK3-437B BAZ 903726-01
97 Halilović (Ibro) Osman 1933 M ŠABAC-37 BAZ 914453-01
98 Hamidović (Selmo) Jusuf 1948 M CSK-121 BAZ 906185-01
99 Hamzabegović (Salko) Meho 1923 M KK2-039B BAZ 904221-01
100 Hamzić (Bego) Ramo 1929 M CR07-073B BAZ 102506-02
101 Handžić (Avdo) Hasan 1932 M CR-3B-381 BAZ 902330-03
102 Hasanović (Abid) Husein 1927 M CR07-196B BAZ 905706-01
103 Hasanović (Ahmet) Hamdija 1959 M GL7-018B BAZ 105064-02
104 Hasanović (Enez) Hasan 1974 M JEL-3 BAZ 906678-03
105 Hasanović (Hasan) Hamdija 1959 M M-214 BAZ 905638-01
106 Hasanović (Hurem) Šaćir 1929 M CR13-033B BAZ 905757-01
107 Hasanović (Husein) Ševko 1939 M NK8-043B BAZ 906865-02
108 Hasanović (Mujo) Mustafa 1965 M CR05-668B BAZ 915159-01
109 Hasanović (Mujo) Salih 1958 M LP02-B-371 GL5-139BP BAZ 915152-01
110 Hasanović (Ramo) Hasan 1924 M CR07-292B KK2-028BP PHR 000551-01
111 Hasanović (Rešo) Adil 1956 M NK8-062B BAZ 904308-01
112 Hasanović (Rešo) Nedžib 1953 M KK3-864B BAZ 904307-02
113 Hasanović (Salih) Sabit 1970 M HZ-4B-221 HZ-4B-207 HZ-4B-297 BAZ 906990-01
114 Hasanović (Selim) Ibro 1925 M CR02-063B PHR 000535-01
115 Hasanović (Šaban) Džemal 1939 M CR07-164B BAZ 912219-01
116 Hasanović (Zejnil) Enver 1963 M GL5-047BP GL5-074BP BAZ 906194-01
117 Hasić (Asim) Samir 1975 M KP1-020B BAZ 903765-02
118 Hasić (Husejn) Ismet 1958 M NKS 2-11 BAZ 903766-01
119 Hasić (Redžo) Hasan 1968 M NKS 2-7 BAZ 900968-01
120 Hasić (Šaban) Hamed 1944 M NKS 2-15 BAZ 905419-01
121 Hirkić (Osman) Rešid 1953 M BUR-1 BAZ 904659-01
122 Hodžić (Huso) Malaga 1930 M ZJ06-565B BAZ 905110-01
123 Hodžić (Mujo) Himzo 1946 M CSK-26 BAZ 900960-01
124 Hodžić (Munib) Sabit 1958 M KRA-224 BAZ 906217-01
125 Hodžić (Osman) Beriz 1958 M CSK-53 BAZ 102962-06
126 Hodžić (Suljo) Fikret 1956 M GL1-461B BAZ 965194-01
127 Hotić (Hasan) Naser 1956 M GL1-460B BAZ 105112-01
128 Hrnjić (Alija) Hasib 1956 M KRA-258 BAZ 915733-01
129 Hrnjić (Hasan) Abdulah 1963 M LZ 2C-643B BAZ 906524-01
130 Hrnjić (Mehmed) Adem 1954 M NK8-055B BAZ 910296-01
131 Hrnjić (Rahman) Hasan 1924 M CR02-279B BAZ 906523-01
132 Hrustanović (Avdo) Huso 1936 M KK3-985B BAZ 911033-01
133 Hrustanović (Hasan) Dahmo 1950 M GL1-484B BAZ 902373-03
134 Hukić (Edhem) Gajibija 1954 M GL1-245B BAZ 914302-02
135 Hukić (Huko) Omer 1959 M HZ-3B-58 PHR 000458-01
136 Hukić (Ibrahim) Šećo 1934 M KK3-397B BAZ 912803-01
137 Hukić (Mujo) Sabit 1970 M CR-3B-686 BAZ 900552-01
138 Hukić (Zuhrija) Sidik 1977 M ZJ-5B-115 BAZ 914322-02
139 Huremović (Nurija) Zenudin 1959 M CR05-018B BAZ 912263-01
140 Hurić (Nurija) Muhidin 1975 M PLC-47 BAZ 915913-01
141 Huseinović (Ibiš) Halil 1930 M CR02-117B BAZ 902517-02
142 Husejnović (Ibrahim) Alija 1951 M ZJ-5B-037 ZJ-5B-066 BAZ 911002-01
143 Husejnović (Mehmed) Ismet 1954 M CR13-027B BAZ 911753-01
144 Husić (Hasan) Esad 1961 M ZJ-5B-079 ZJ-5B-195 ZJ-5B-216 BAZ 903040-01
145 Husić (Jahija) Muharem 1954 M GL1-369B BAZ 904246-01
146 Husić (Nurija) Islam 1956 M ZJ-5B-013 BAZ 906126-01
147 Husić (Ramo) Enez 1946 M CR13-037B BAZ 901848-02
148 Husić (Šaćir) Enver 1977 M GL3-004B BAZ 905510-01
149 Husić (Šemso) Ismet 1945 M CR02-172B BAZ 905600-01
150 Ibišević (Omo) Salko 1929 M KK3-424B BAZ 905903-01
151 Ibišević (Zulfo) Hasan 1976 M P.KAM-18 BAZ 910414-01
152 Ibrahimović (Šaban) Hamed 1961 M GL1-615B BAZ 915008-01
153 Ibrić (Šemso) Ismet 1944 M HZ-3B-075 BAZ 917078-01
154 Ikanović (Omer) Rahman 1943 M KK3-982B BAZ 905491-01
155 Isaković (Hakija) Džemo 1961 M CSK-002 BAZ 900518-01
156 Jahić (Avdo) Šaban 1965 M SULJ-7 BAZ 906635-01
157 Jahić (Jusuf) Mevludin 1961 M NK8-050B BAZ 905704-01
158 Jakubović (Husein) Esed 1950 M KK3-976B BAZ 904081-01
159 Jakubović (Mujo) Mujčin 1953 M Z.KRŽ-1/5 BAZ 906306-01
160 Jašarević (Ibro) Ibraan 1965 M GL7-016B BAZ 902335-01
161 Jašarević (Juso) Huso 1933 M CR11-454B BAZ 912629-01
162 Jusić (Avdo) Enez 1934 M LZ 2-9 BAZ 967104-02
163 Jusupović (Hamed) Sulejman 1950 M CR02-097B BAZ 910521-01
164 Jusupović (Mustafa) Muharem 1933 M CR02-344B BAZ 903314-01
165 Kalajdžić (Meho) Nezir 1925 M CR07-031B BAZ 910674-01
166 Karić (Hasan) Edhem 1949 M CR07-416B BAZ 914106-01
167 Karić (Zuhdo) Zuhrija 1961 M CSK-124 BAZ 108220-03
168 Kasumović (Bekto) Bećir 1935 M KK3-890B BAZ 108343-01
169 Korkutović (Omer) Bego 1928 M CR02-283B BAZ 916090-01
170 Košpić (Mustafa) Senaid 1954 M CR02-232B BAZ 912687-04
171 Krdžić (Nurija) Omer 1943 M LZ 2-B-44 BAZ 912211-01
172 Krdžić (Omer) Sabit 1975 M ZJ06-454B BAZ 912211-02
173 Kuljančić (Mujo) Šaban 1933 M CR05-264B BAZ 901884-01
174 Kunić (Asim) Asmir 1976 M CR05-579B BAZ 904251-02
175 Kurtić (Mehan) Sadik 1963 M GL5-014B BAZ 913268-01
176 Majstorović (Omer) Hasan 1928 M CR07-072B BAZ 903161-01
177 Malagić (Ahmo) Dahmo 1936 M KK3-542B BAZ 910278-01
178 Malatić (Salko) Enver 1973 M GL9-012B BAZ 911498-02
179 Malić (Alija) Šaban 1947 M GL1-375B BAZ 914083-01
180 Malić (Avdo) Alija 1950 M CR05-201B BAZ 910524-01
181 Malić (Sejfo) Zahid 1928 M KK3-166B BAZ 902081-01
182 Mašić (Omer) Idriz 1935 M KK3-569B BAZ 914937-02
183 Mašić (Sejfo) Sejdalija 1973 M KRA-272 BAZ 916823-01
184 Mehanović (Mustafa) Ohran 1961 M M-11 BAZ 906696-02
185 Mehić (Hamed) Ramo 1969 M B-83-2 B-83-1 BAZ 914348-01
186 Mehić (Junuz) Mehmed 1942 M HZ-4B-220 BAZ 901031-02
187 Mehić (Meho) Ibro 1947 M CR05-176B BAZ 108976-01
188 Mehinović (Osman) Vahid 1965 M HEM-2/6 BAZ 903278-01
189 Mehmedović (Ćamil) Redžep 1952 M CSK-139 BAZ105036-01
190 Mehmedović (Ibrahim) Senahid 1956 M CSK-49 BAZ 910154-02
191 Mehmedović (Karo) Ramo 1974 M N.KAS-4/1 BAZ 912777-02
192 Mehmedović (Osman) Fehim 1976 M B-91 BAZ 903088-04
193 Mehmedović (Osman) Husnija 1967 M NK4-029B BAZ 903088-03
194 Mehmedović (Osman) Mehmed 1968 M GL1-749B BAZ 904821-01
195 Mehmedović (Ramo) Huso 1940 M PLC-81 BAZ 910802-01
196 Mehmedović (Šaćir) Ramo 1946 M HZ-5B-132 BAZ 906507-01
197 Mehmedović (Zuhdija) Ćamil 1964 M CR02-163B BAZ 901195-01
198 Memić (Ahmet) Sakib 1968 M GL1-701B BAZ 912251-02
199 Memić (Rahman) Bajro 1965 M CSK-117 BAZ 901817-01
200 Memišević (Nurija) Šaćir 1953 M ZJ-5B-335 BAZ 910909-01
201 Memišević (Osman) Meho 1934 M HZ-4B-242 BAZ 911475-01
202 Memišević (Smajo) Nurija 1918 M SP-572/95 BAZ 105077-01
203 Merajić (Huso) Husein 1956 M CSK-66 BAZ 105213-01
204 Muharemović (Mušan) Mahmut 1962 M CR13-109B BAZ 903568-01
205 Muhić (Asim) Šemso 1978 M M-217 M-220 BAZ 903510-02
206 Muhić (Ibran) Asim 1942 M CR07-313B BAZ 903510-01
207 Muhić (Meho) Rešid 1949 M CR05-373B BAZ 915019-01
208 Muhić (Nurija) Beriz 1970 M F-176 F-166 II BAZ 381961-05
209 Muhić (Nurija) Kadrija 1957 M LZ1-685B BAZ 381961-02
210 Mujanović (Hasan) Fejzo M ŠA 33 BAZ 103096-01
211 Mujanović (Osmo) Adem 1954 M LZ 2C-703B HZ-3B-063 BAZ 105031-02
212 Mujčinović (Alija) Kadrija 1966 M GL1-401B BAZ 905310-02
213 Mujčinović (Huso) Omer 1936 M CR-12B-257 BAZ 905281-01
214 Mujčinović (Mujo) Ejub 1960 M ZJ06-193B BAZ 911861-01
215 Mujčinović (Mujo) Nesad 1972 M CR13-079B BAZ 911864-02
216 Mujčinović (Omer) Ramiz 1977 M GL1-629B BAZ 905281-02
217 Mujičić (Hasib) Esmir 1976 M KK3-629B BAZ 911982-01
218 Mujić (Haso) Osman 1936 M HZ-4B-198 BAZ 902154-01
219 Mujić (Himzo) Rifet 1970 M GL1-174B BAZ 104870-01
220 Mujić (Ibrahim) Ramiz 1977 M CSK-32 BAZ 903430-01
221 Mujić (Kasim) Mujo 1935 M CR05-573B BAZ 913104-03
222 Mujić (Meho) Fahrudin 1969 M CR05-543B BAZ 904949-01
223 Mujić (Suljo) Smajo 1951 M LZ 2-B-43 BAZ 911384-01
224 Mujkić (Mehmed) Mehmedalija 1971 M GL07-041B BAZ 104926-03
225 Muminović (Mehmed) Mujo 1973 M GL9-018B BAZ 913284-01
226 Muminović (Šećo) Salko 1930 M CR-3B-538 BAZ 901515-01
227 Musić (Demir) Bego 1969 M GL1-383B BAZ 902875-02
228 Musić (Osman) Edhem 1957 M I-115 BAZ 903902-01
229 Mustabašić (Ramo) Smajil 1936 M KK3-570B BAZ 914003-01
230 Mustafić (Abid) Sado 1934 M CR02-181B BAZ 910216-02
231 Mustafić (Enez) Halid 1968 M CSK-136 BAZ 905717-01
232 Mustafić (Muharem) Nurija 1929 M KK3-444B BAZ 905260-01
233 Mustafić (Mustafa) Hamed 1943 M RV2-022B BAZ 901273-01
234 Mustafić (Rifet) Nazif 1965 M CR13-063B BAZ 901050-03
235 Muškić (Mumin) Ibiš 1953 M CR11-233B BAZ 918718-01
236 Nuhanović (Asim) Esad 1963 M GL7-024B BAZ 912540-02
237 Nuhanović (Asim) Senad 1966 M GL1-277B BAZ 912540-01
238 Nuhanović (Ibran) Adil 1933 M KK3-678B BAZ 911263-01
239 Omerović (Abdulah) Mehdin 1960 M LZ 2-B-37 BAZ 911373-01
240 Omerović (Abid) Hurem 1928 M CR-12B-318 BAZ 911348-01
241 Omerović (Alija) Aljo 1937 M KK3-173B BAS 001562-01
242 Omerović (Hamid) Bego 1929 M KK3-329B
243 Omerović (Hašim) Mustafa 1928 M CR13-046BP BAZ 915202-01
244 Omerović (Hirkija) Fadil 1965 M ZUL-6 BAZ 106487-01
245 Omerović (Mehmed) Ismet 1929 M KK3-916B BAZ 967114-03
246 Omerović (Meho) Husein 1952 M HZ-4B-262 BAZ 105385-01
247 Omerović (Meho) Murat 1971 M HZ-5B-082 HZ-5B-098 HZ-5B-100 BAZ 900913-01
248 Omerović (Mulo) Mensur 1965 M GL1-567B BAZ 910494-01
249 Omerović (Mustafa) Husejn 1942 M LZ1-562B BAZ 912973-01
250 Omerović (Šukrija) Nurija 1965 M CR05-065B BAZ 901104-01
251 Osmanović (Adem)Aziz 1932 M LZ 2-B-22 BAZ 901362-01
252 Osmanović (Idriz) Mevludin 1958 M ZJ06-405B BAZ 964982-01
253 Osmanović (Munib) Velid 1978 M KK2-065B BAZ 905129-01
254 Osmanović (Omer) Dževed 1955 M SP-283/93 BAZ 102846-02
255 Osmanović (Ramo) Hajrudin 1939 M LZ 2-99 BAZ 902412-02
256 Osmanović (Ramo) Ramiz 1949 M RV2-573B BAZ 913201-01
257 Osmanović (Safet) Jusuf 1947 M KRK-3 BAZ 910482-03
258 Osmanović (Šerif) Osman 1970 M CSK-34 BAZ 903897-01
259 Osmić (Šemso) Omer 1946 M CR05-127B BAZ 967109-01
260 Otanović (Salko) Feho 1934 M HZ-5B-175 BAZ 906057-01
261 Pašalić (Alija) Mehmedalija 1965 M LZ1-453B BAZ 910840-02
262 Pašić (Ibrahim) Gadafi 1974 M ZJ-5B-109 BAZ 906564-03
263 Pašić (Pašan) Ibrahim 1942 M KK2-114B BAZ 906564-01
264 Pilav (Ismail) Senad 1975 M GL9-028B BAZ 910106-02
265 Pirić (Ibrahim) Hilmo 1934 M CR05-112B BAZ 900632-02
266 Pirić (Ibrahim) Munib 1968 M D-77 BAZ 904236-01
267 Pitarević (Huso) Elvedin 1977 M GL5-015B BAZ 912898-02
268 Pitarević (Rešid) Huso 1947 M HZ-4B-283 HZ-4B-248 BAZ 912898-01
269 Rahmić (Asim) Šaban 1934 M CR11-212B BAZ 900530-01
270 Rahmić (Suljo) Mefail 1969 M GL1-328B BAZ 946953-01
271 Ramić (Ahmet) Adem 1937 M CR07-075B BAZ 903219-01
272 Ramić (Dahmo) Kasim 1949 M CSK-126 BAZ 901171-01
273 Ramić (Fazlija) Šaban 1967 M CR07-267B BAZ 911371-01
274 Ramić (Husein) Ramiz 1957 M NKS 1-2 BAZ 910605-01
275 Ramić (Ibrahim) Mustafa 1946 M LZ 2-34 BAZ 902523-03
276 Ramić (Ramiz) Kiram 1974 M Z.KAZ.-04-0058 BAZ 103064-01
277 Ramić (Ramiz) Sulejman 1978 M NKS 1-1 BAZ 910605-02
278 Rizvanović (Rahman) Šaban 1947 M CR-3B-445 BAZ 904043-01
279 Salihović (Mehmed) Sead 1967 M CR13-131B BAZ 903880-03
280 Salihović (Mehmed) Selman 1951 M M-215 BAZ 903695-02
281 Salihović (Meho) Emin 1947 M CR05-546B BAZ 105054-01
282 Salihović (Murat) Junuz 1942 M KK3-703B BAZ 901197-01
283 Salihović (Nezir) Alija 1975 M NKS 2-4 BAZ 912111-01
284 Salihović (Salih) Mehmed 1940 M CR02-288B BAZ 903880-02
285 Salihović (Smajil) Mevludin 1961 M TIS-7 BAZ 102261-01
286 Salihović (Šaban) Šahin 1928 M CR11-179B BAZ 902009-01
287 Salihović (Zaim) Jasmin 1962 M ZJ06-674B BAZ 102841-03
288 Salkić (Abdulah) Adnan 1980 M GL1-468B BAZ 914875-01
289 Salkić (Alija) Ekrem 1952 M ZJ06-629B BAZ 905559-01
290 Salkić (Hakija) Sedin 1974 M ZJ06-644B BAZ 905560-02
291 Salkić (Jusuf) Mušan 1965 M CSK-107 BAZ 914868-02
292 Salkić (Jusuf) Osman 1951 M M-195X BAZ 915700-01
293 Salkić (Sejfo) Mirza 1979 M CR13-126B BAZ 905412-02
294 Selimović (Alija) Muška 1956 Ž Srebrenica - 2
295 Selimović (Bego) Ramo 1959 M CSK-22 BAZ 903299-01
296 Selimović (Hakija) Sead 1967 M ZJ-5B-081 BAZ 901006-01
297 Sinanović (Huso) Hasan 1952 M LP02-B-222 BAZ 912603-01
298 Siručić (Mehmed) Faruk 1958 M ZJ06-544B BAZ 904526-01
299 Smajlović (Demir) Ismet 1941 M KK3-307B BAZ 901977-01
300 Smajlović (Demir) Medo 1943 M D-45 D-25 II D-25 BAZ 904258-01
301 Smajlović (Jusuf) Ahmo 1959 M ZJ06-638B BAZ 900658-04
302 Smajlović (Nazif) Nail 1972 M KK3-928B BAZ 914833-02
303 Smajlović (Nurif) Vahdet 1976 M HZ-3B-066 BAZ 902076-02
304 Smajlović (Omer) Jakub 1947 M CR05-346B BAZ 911492-01
305 Smajlović (Rasim) Ahmet 1931 M KK3-739B BAZ 906840-01
306 Subašić (Bajro) Hilmo 1945 M PLC-20 BAZ 904149-01
307 Subašić (Ibrahim) Safet 1972 M GL1-172B BAZ 901019-02
308 Subašić (Meho) Huso 1924 M CR-3B-662 BAZ 110443-01
309 Subašić (Sefer) Ibrahim 1938 M CR13-138B BAZ 901019-01
310 Sulejmanović (Husein) Ilijaz 1961 M RV2-310B BAZ 904323-01
311 Sulejmanović (Selman) Esad 1976 M GL1-602B BAZ 905082-02
312 Sulejmanović (Sinan) Asim 1933 M CR05-604B BAZ 905526-02
313 Sulejmanović (Šemso) Šemsudin 1974 M ŠABAC-26 BAZ 900976-01
314 Suljić (Abdulah) Bido 1951 M GL1-775B BAZ 903364-01
315 Suljić (Bido) Almir 1978 M GL5-026B GL5-051BP BAZ 903364-03
316 Suljić (Hasan) Selmo 1958 M GL1-478B ZJ-5B-241 BAZ 912366-01
317 Suljić (Imšir) Ismet 1928 M KK3-336B BAZ 904688-02
318 Suljić (Jusuf) Saib 1969 M ZJ-5B-117 BAZ 904197-01
319 Suljić (Salko) Bajro 1955 M CR02-201B
320 Šabanović (Idriz) Miljaim 1932 M CR05-527B BAZ 110404-01
321 Šiljković (Avdo) Refik 1978 M GL1-777B BAZ 904536-01
322 Tabaković (Abdulah) Senahid 1974 M HZ-4B-291 BAZ 105237-02
323 Tabaković (Junuz) Ismet 1950 M CR07-118B BAZ 902369-02
324 Tabaković (Junuz) Selim 1934 M CR-12B-284 BAZ 916889-01
325 Tabaković (Meho) Ševal 1967 M CR07-323B BAZ 905398-01
326 Tabaković (Osman) Ševko 1941 M CR07-422B BAZ 105060-01
327 Tihić (Mustafa) Hamid 1931 M CR-12B-043 BAZ 916073-03
328 Uvalić (Meho) Smail 1949 M CR07-076B BAZ 904357-01
329 Velić (Ejub) Mehmed 1944 M LZ 2-82 BAZ 904541-01
330 Vranjkovina (Salih) Ramiz 1943 M KK3-921B BAZ 916876-01
331 Zahirović (Abid) Beriz 1963 M CSK-48 BAZ 902473-01
332 Zildžić (Nazif) Šemso 1934 M CR07-175B BAZ 905941-02
333 Zimić (Mujo) Ibro 1943 M KK3-986B BAZ 903339-01
334 Zuhrić (Mehmed) Abid 1961 M CR13-072B BAZ 900900-01
335 Zukanović (Salko) Husejin 1939 M LZ1-587B BAZ 914700-01
336 Zukić (Ibrahim) Alija 1941 M CR-3B-323 CR-3B-465 BAZ 912070-02
337 Zukić (Šemso) Husein 1929 M LZ 2C-430B BAZ 903742-01
338 Čosić (Mustafa) Nurif M LZ01-593B BAZ 901047-01
 
Vlada manjem bh. entiteta - rs, priznala je da je pocinjen zlocin, genocid nad civilima Srebrenice i dala spisak na kojem se nalazi preko 7 hiljada i osam stotina imena ubijenih ljudi-civila.

Vuk Draskovic je rekao takodjer da se dogodio genocid u Srebrenici.

SDS-stranka priznala genocid i da ne idemo dalje.

Takodje ovog 11. jula ce se ukopati, ako Bog dá, preko sest stotina tijela identificiranih. Pa, dodji ti sto kazes da nije bio genocid u Srebrenici, dodji na dzenazu da se lijepo kao komsije upoznamo, jer dodje Srba dosta iz Beograda, naricito "Zene u crnom protiv rata" - koje nose plakatu svaki put kad je dzenaza u Srebrenici i ispod plakata pise "Beograd".

normal_sapka.JPG
 
ZAPIS O MASOVNIM GROBNICAMA

Pokrivene ostatcima neba
koje ako je po knjizi
nema razloga da se stidi

Ako je po knjizi
a ne samo po covjeku
bespomocnim pred samim sobom

Otkrivene sa zakasnjenjem
od nekoliko vjekova

Neuredne i nepravilne
sa nabacanim zrtvama
bez ikakvog reda i smisla

Po polozaju kostura vidi se
da su i mrtvi uznemiravani
premjestani od crvista do crvista

Ali, nove generacije
studiraju arhitekturu
bioloski predodredjene
vec planiraju

Noveije-prostranije
Masovne Grobnice
 
GSS, SDU i LSV: Šta će batinaši na Fakultetu

"Akademske slobode ne mogu se koristiti za negiranje zločina. Sastav učesnika i način kako je tribina prvobitno oglašena vrlo jasno pokazuju da se nije radilo ni o kakvoj akademskoj raspravi, već o jasnom pokušaju da se masovno ubijanje hiljada ljudi prikaže kao patriotski čin", saopštile su danas zajedno Socijaldemokratska unija, Građanski savez Srbije i Liga socijaldemokrata Vojvodine, podsećajući da je "jedna od učesnica tribine rekla da je Srebrenica sada oslobođena".
 
Ekspertni tim Kantonalnog tužilaštva Tuzla, Federalne komisije za traženje nestalih. ICMP-a i MUP-a TK jucer je završio ekshumaciju primarne masovne grobnice Suha u Bratuncu.
U grobnici udaljenoj svega kilometar i po od centra grada smještenoj pored samih kuca, u vrecama bivše JNA pronadjeno je 38 posmrtnih ostataka.
U grobnici se nalazilo osmero djece starosti od tri mjeseca do 12 godina. Njih petero bilo je u narucjima svojih majki. Sve žrtve bili su civili, a vecina su žene.
Pozivam direktora policije RS Dragana Andana da dodje u Suhu i da nakon što ovo vidi, pronadje i pohapsi zlocince odgovorne za ova zvjerska ubistva – kazao je šef Federalne komisije za traženje nestalih Amor Mašovic.
Dvoje djece cija se starost procjenjuje na pet i jedanaest godina, pronadjeno je u jednoj vreci.

Amor Mašovic vidno potresen onim što je vidio u Suhoj kazao nam je da je «ova grobnica najtužnija koju je ikad vidio»
Grobnica u Suhoj definitivno me je skrhala. Tužno, najtužnije, što sam ikad vidio – kazao je Mašovic za Dnevni avaz po povratku iz Bratunca.
*preneseno iz Avaza
 

Back
Top