Pomozite,zelimo bebu...
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Pomozite,zelimo bebu...

Početnik
    Učlanjen
    15.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Pomozite,zelimo bebu...

Vec 2 godine ne mogu da ostanem trudna,u te 2 godine bila sam jednom trudna prosle godine u decembru ali sam imala spontani,prokrvarila i izgubila bebu jes da nije bila velika trudnoca 5 nedelja,ja sam bila u Svaicarskoj na kotrolu razgovarala sa lekarom o mom proglemu on mi je rekao da je sve u redu samnom i ja imam sina od 5 godine nije bilo do sada nikakvih problema,nisam kolristila nikakve Pille ili do sada bila na ciscenje,imala sam do sada redovan ciklus28dana no ovaj mesec mi je zakasnila mestruacija 3dana (bila sam sva srecna mislela sam da sam trudna jer mi nikada do sada nije ni jedan dan zakasnila mestruacija)ja napravila test negativan otisla danas kod Ginekologa isto negativan kaze da je normalno da kasni mada mi se to nikada nije desilo,neznam sta da radim moj decko zeli da ode on kod nekog lekara na kotrolu pa bih zelela da pitam dali neko imao mozda slicnih problema ili dali zna nekog dobrog lekara da ode moj decko na kotrolu kog bi mogli da mi preporucite u Beogradu,kom bih mogla da verujem nezma dali se moze verovati ovim iz reklama,sto obecavaju lecelje steriliteta i ibecavaju 100%trudnocu,Unapred zahvala na sve napisane informacije i adrese lekara gde bi mogli da se obratimo

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Vise identicnih tema vec postoji, posluzite se pretrazivacem.
    Pozdrav!

Slične teme

1. da li je to zaista ono što želimo?
    Autor blpd_girl u forumu Žene
    Odgovora: 112
    Poslednja poruka: 29.03.2007., 20:25
  2. Zelimo li uvek
    Autor МУЖЧЫНА u forumu Muškarci
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 25.11.2006., 16:52
  3. zelimo u diznilend
    Autor lirena u forumu Putovanja