OMILJENA KNJIGA

Master_Chief:
ovih dana sam poceo s citanjem Da Vinchijevog koda i knjiga obecava,moguce je da izbije na vrh liste mojih favorita.
Inace do dana danasnjeg u vrhu stoji Orlovi Rano Lete og Branka Copica 8)

kad zavrsis da vinshijevog koda procitaj angels and deamons (ne znam kako je prevedena na srpski)... knjiga je odlicna
 
Ja sam neodlucna - ima vise najboljih, ali evo jedne slatke i sa mirisom odrastanja, sa nostalgijom ka nekim proslim godinama.... price koje su mi posebno drage u ovo doba godine... topla preporuka za sve koji zele da se prisete svojih uspomena...

Sesir profesore Koste Vujica - Milovan Vitezovic

i sasvim drugacija tematika, ali obozavam istoriju kroz prizmu izakulisnih desavanja... Neobicno zanimljiv mi je roman Sekira (ne mogu sad da se setim imena autora, ali je prica o Dragoj Masin, kroz drugaciji vizir od zvanicnog...)
 
guda:
Ja sam neodlucna - ima vise najboljih, ali evo jedne slatke i sa mirisom odrastanja, sa nostalgijom ka nekim proslim godinama.... price koje su mi posebno drage u ovo doba godine... topla preporuka za sve koji zele da se prisete svojih uspomena...

Sesir profesore Koste Vujica - Milovan Vitezovic

i sasvim drugacija tematika, ali obozavam istoriju kroz prizmu izakulisnih desavanja... Neobicno zanimljiv mi je roman Sekira (ne mogu sad da se setim imena autora, ali je prica o Dragoj Masin, kroz drugaciji vizir od zvanicnog...)


Gudo, pa ti si ko Đ.Balašević u opisivanjima ... :D pa ja cu sad pred svima DA TE POHVALIM
 

Back
Top