Momci, kada ste izgubili nevinost i sta mislite...?

lyon_bg

Početnik
Poruka
1
Pitanje: Momci, sa koliko godina ste izgubili nevinost?
Sta biste rekli kada biste culi da je neko izgubio nevinost sa recimo 22 ili 23 godine?
Da li biste ga smatrali nenormalnim ili ne?
Da li mislite da ima takvih kojima se to desilo tek tad?
Da li razlozi za to mogu biti: 1.recimo, cekali su toliko dugo jer nisu hteli do tada, iako su imali prilike ili 2.nisu imali nikakve sanse da im se to desi ranije, jer nisu privlacni za zensku populaciju?
 
lyon_bg:
Pitanje: Momci sa koliko godina ste izgubili nevinost?
Sta biste rekli kada biste culi da je neko izgubio nevinost sa recimo 22 ili 23 godine?
Da li biste ga smatrali nenormalnim ili ne?
Da li mislite da ima takvih kojima se to desilo tek tad?
Da li razlozi za to mogu biti: 1.recimo cekali su toliko dugo jer nisu hteli do tada iako su imali prilike ili 2.nisu imali nikakve sanse da im se to desi ranije jer nisu privlacni za zensku populaciju.

Ja sa 20. I nije me sramota.
Sta bih rekao? Nista.
Nenormalan je onaj ko misli da je to nenormalno.
Ima onih koji cekaju brak. Ali je to retkost.
A za ovo poslednje. Pa recimo ovako, dvoje se vole i zele da cekaju pravi trenutak. To je potpuno otkaceno i skroz je cool. Ovo drugo da nisi privlacan nijednoj zeni... Moguce. Ali onda treba da imas 100 kg., da smrdis, da imas kvrgavu facu, da imas po tri prsta na svakoj nozi i ruci, da nemas zube... Pa cak i tad bi navatao nesto.

Ja nemam vise nista. :cry: :cry: :cry:
 
1. Još uvek nisam. A za mesec dana punim 20.
2. Takođe ništa. U potpunosti se slažem sa "mnogotužan"
3. Naravno da ne bih mislio da je tako nešto nenormalno.
4. Sigurno da.
5. Razlozi mogu da budu svakojaki... Moj je taj što sam smuvao prvu devojku tek pre nešto manje od mesec dana... Yebi ga, tako se desilo...
 
nemoj da se sekiras...moj super drug ima 30 godina a jos nikad nije imao ribu.gleda...al ne pipa..covek sasvim normalnih opredeljenja(nije gay).a takodje imam i jednog brata koji ceka nesto...da mu se zvezde poklope...sta li...u svakom slucaju...glupo je to uraditi samo da bi se uradilo.a veruj...pravi sex pocinje tek u 25-26 godini...sve ovo pre...je ,kako bih rekla,nesrecno nasrtanje na suprotni pol... :lol: :lol: :lol:
 
Dont_Break_The_Oath:
Znaci ipak je to neko savremeno pravilo,dobro.
Znaci davati sebe i svoju intimu samo da bi drzao korak sa vremenom i bio in.
Daj bre... Nemoj da se foliras. Kakva intima? Kome je dajes? Sta si ti? Licnost iz bajke? Princeza?
U pitanju su nagoni, koji su savim lepo razvijeni i sa 23 godine... Opet se femkamo i mistifikujemo stvari.
Ako muskarac to nije uradio pre tog vremena, to je zato ste se kockice nisu slozile... Nije imao priliku, ili je obrazovan tako... Sigurno nije tacno, da ga priroda nije terala na seks.
Sta cemo sad? Nista pre braka...?
 
Pa ako su sami nagoni jaci od zelje da se to uradi sa pravom osobom onda je emotivni IQ poprilicno nizak i automatski znaci nepostovanje devojke i gledanje kako samo sebi udovoljiti.
Nagoni,,daj molim te,biti rob toga,a ne ukljuciti i ostatak licnosti u to,krajnje glupo.
I ne,nije ovo bajka niti sam ja lik princa iz bajke,pre bi se moglo reci za mene da sam malo mracniji i principijalni i da ne srljam previse.
Sve ili nista,nema sredine.
 
lyon_bg:
Pitanje: Momci, sa koliko godina ste izgubili nevinost?
Sta biste rekli kada biste culi da je neko izgubio nevinost sa recimo 22 ili 23 godine?
Da li biste ga smatrali nenormalnim ili ne?
Da li mislite da ima takvih kojima se to desilo tek tad?
Da li razlozi za to mogu biti: 1.recimo, cekali su toliko dugo jer nisu hteli do tada, iako su imali prilike ili 2.nisu imali nikakve sanse da im se to desi ranije, jer nisu privlacni za zensku populaciju?
ej,ja sam zensko,je l' smem ipak da ti odgovorim? :P
OK je,nije uobicajeno,ali je normalno :wink: ! kad sam imala 22,smuvala sam se s tipom koji je bio svega par dana stariji od mene i nevin jos uvek :oops: .objasnjenje:cekao covek da se zaljubi,bas,pa da onda "poradi" na tome.i ja mu bila prva :P .on meni nije,jer sam ja pre njega par godina imala vezu,pa sam to "odradila" sa 19.e,a posle je to bio problem u njegovoj glavi,kao:ti si meni 1.,a ja tebi nisam,ko zna sta sam sve propustio...bla,bla...mozda nisam dovoljno dobar...bla,bla.klasicne gluposti,znas ono,kad prodje ta neka prva zaljubljenost :roll: . i,veruj mi,uopste nije bio ruzan,lepile se devojke za njega samo tako,al' on-nista! cak mu je devojka pre mene bila neka manekenkica,a on nije hteo,kao,imala ona vec 10-tak iskusnih baja pre njega pa mu bila frka :shock: da se ne izblamira,a i kratko su bili zajedno.
sad,ne znam koliko sam ti pomogla,svaka prica ovde je individualna :roll:
 
@Oath
Sta je emotivni IQ? Cesto to upotrebljavas... Kakvo nepostovanje devojke? Pa valjda i ona zeli isto... Emocije nemaju veze sa onim sto ti ovde plasiras. Emocije su prolazna stvar... Kad budes ukapirao razliku izmedju njih i Ljubavi (sa velikim lj, kao sto ti pises), realnije ces gledati na stvari. Ono za cim ti navodno tragas, nije emocija...
 
Dont_Break_The_Oath:
Ali mislim ipak da je lepse prvo zaljubiti se pa tek onda spavati sa devojkom,prvo je osetiti,a ne tek tako strpati u krevet.
Jeste, ali je lepo spavati sa devojkom i kad nisi zaljubljen... Sta cu, rudimenti cine svoje... narocito kad si mlad i pun snage.
I... Alo, bre! Opet ti o trpanju... Ne pricamo ovde o prisili. Dizes sebi cenu, tako sto pljujes po ostalima... Kao ti si fin, a ostali bi samo da ebu...
 
Julian_Duranona:
Dont_Break_The_Oath:
Ali mislim ipak da je lepse prvo zaljubiti se pa tek onda spavati sa devojkom,prvo je osetiti,a ne tek tako strpati u krevet.
Jeste, ali je lepo spavati sa devojkom i kad nisi zaljubljen... Sta cu, rudimenti cine svoje... narocito kad si mlad i pun snage.
I... Alo, bre! Opet ti o trpanju... Ne pricamo ovde o prisili. Dizes sebi cenu, tako sto pljujes po ostalima... Kao ti si fin, a ostali bi samo da ebu...

Hm, ja se izvinjavam sto tako nepozvana upadam, ali i meni se to isto ucinilo. Bas htedoh reci da mi cela ta njegova prica, Ljubav iznad svega, i bla, bla, samo zvaka da neku od forumasica smuva, sto je i sam negde spomenuo?! :roll: :?
Mozda gresim, ne zelim nikog da napadam ili bilo sta slicno, ali bas sam pomislila to,.....eto toliko od mene.
 
Dont_Break_The_Oath:
Izvini,daleko od toga da sam ja fin,ne vidim sebe tako,samo ja prosto ne bih mogao da spavam sa osobom do koje mi nije stalo.Sta cu,takav sam,to je tako kod mene.
A sto se tice dizanja cene,daj batali tu glupost molim te,ja nemam razloga sebi da dizem cenu.Kome se ne svidjam,nije moj problem.
Hajde prvo da odgovorim na temu, pa onda nesto drugo:
Poceo si sa Ljubavlju, pa si u sledecem postu pomenuo zaljubljivanje, da bi na kraju napisao - "osoba do koje mi je stalo"... Vidis kako emocije imaju sirok spektar boja? Znaci, covek moze da izgubi nevinost i sa onim do koga mu je samo stalo... A kasnije, da spava sa nekim - ko mu se samo svidja.
A u vezi dizanja cene... Samo procitaj svoje postove o vestini milovanja zena, aristokratskom profilu, krupnim ocima... I naravno, o nudjenju Ljubavi.
Ja sam citao, pa konstatujem... To nema veze sa svidjanjem.
 
Da,emocije imaju sirok spektar boja jer su nasilno dovdene u to stanje,dok bih ja prosto opet i opet rekao samo jedno:LJUBAV JESTE.
Da li je to svidjanje,zaljubljivanje,dopadanje ili sta god sama Ljubav kao emocija to ne moze da predvidi jer ona ne razmislja,ona tezi ka cilju.

A ovo za dopadanje nekoj forumasici mi je tako smesno i krajnje pateticno.
Zato bih se ja trudio da se bilo kome dopadnem,i da smuvam bilo koju devojku sa foruma?Ja znam da od 2003 da sam ovde jedan od omrazenih likova,onih "uobrazenih",i sigurno je da ovakvim svojim stavom necu smuvati nijednu od devojaka ovde sto mi i nije primarni cilj.
Aristokratski duh,apsolutni sluh i umetnistvo jesu stvari kojih sam ja svestan kod sebe,ali to se uvek trpa u kos zvani "egoizam" a nikako samosvest.
Kome se ja dopadam ovakav,u redu,ali smuvati bilo koga ovde znacilo bi pretvaranje u skromnost,laz,postati bezgranicno dosadan i uvucen u idiotsku romantiku ciji sam ja najzesci protivnik.
Ne drage moje,nemam prodju kod vas to jeste ocigledno i nije mi stalo preterano do toga da se prilgodjavam bilo kakvim standardima i nagonima i da uzivam u istim stvarima u kojima se prosto "mora" uzivati u zivotu.
Mislite sta hocete,ja samo tezim za Jednom osobom na ovom svetu.

The Oath
 
Dont_Break_The_Oath:
Da,emocije imaju sirok spektar boja jer su nasilno dovdene u to stanje,dok bih ja prosto opet i opet rekao samo jedno:LJUBAV JESTE.
Da li je to svidjanje,zaljubljivanje,dopadanje ili sta god sama Ljubav kao emocija to ne moze da predvidi jer ona ne razmislja,ona tezi ka cilju.
Kako - "nasilno dovedene"?! Pa zivotinje imaju emocije... strah, radost, tuga, privrzenost... To nam je sve Bog dao. Jedino Ljubav moramo sami da otkrijemo. A ti upravo taj pojam poistovecujes sa emocijama. Sada si napisao, da je za tebe svidjanje, zaljubljivanje, dopadanje... - bas to. U nekom sirem kontekstu bih se mogao i sloziti sa tobom, ali ovako - ne. I da... Ljubav nije okrenuta jednoj osobi. Ona je prema svemu... Ili je imas, ili nemas. Iskrenije bi bilo napisati - "palim se na jednu osobu"!
 
Off topic.
Oath je, u stvari trebao da ima nick ja_pa_ja.
On pa on, pa onda malo Ona pa Ona,a u svakoj temi njegova zivotna prica koja cesto nema blage veze sa temom, onda malo price o svojim brojnim kvalitetima, i na kraju covek velikim slovima sebe upise kao najboljeg frajera na forumu.I tako u krug. :roll:

P.S.Pozdrav za drvosecu! :wink:
 
Kad_LupimLupim:
Juliane, apsolutno se slazem sa tobom! Sve si rekao sto bih i ja napisao... samo sto je mene priznajem mrzelo.

Evo dodacu jednu stvar:
Apsolutno ne vidim razlog zbog kojeg bi covek sebi svesno uskracivao sexualno zadovoljstvo u shto duzem periodu zivota! Pogotvo sto je sa medecinske tacke gledista mnooogo korisno!

Ovo je pitanje karaktera i sastava licnosti a ne seksualne potrebe.Takodje medicina je nekada tvrdila suprotno,tako da je malo sebicno gledati samo nagonski interes.

Za emocije,izvinjavam se,ja sam se pogresno izrazio,samo sam ipak rekao da ja ne bih mogao spavati sa osobom koju ne znam.

A za offtopic,ne Ja pa ja,nego Ljubav i Muzika i Umetnost bi bio bolji nick.
 

Back
Top