Public ANKETA 1
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 71

Tema: Public ANKETA 1

Početnik
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Public ANKETA 1

Citao sam nekoliko postova i nisam mogao a da ne prokomentarisem... Zene su mnogo probirljive. E, ali mnogo!!! Svako zivo bice ima mana, ali se zene trude iz petinih zila da pronadju one najbolje. Sto je nasim forumasicama nemoguce. Prvo i same nisu bas nekog izgleda. Drugo, na svaki komentar uzvracaju pitanjem. To dovodi do zakljucka da su ili nepismene ili samo traze svadju.
    E, a kasnije sledi prepucavanje na temu neceg sto bi ovako moglo da izgleda:

Subject: A kakve tipove volite:

Zena A: Jooj, pa jesi se videla sa njim?
    Zena B: Ma jesam, nije los, mada me malo smorio.

Konstatacija – Devojka je toliko glupa da nije mogla da normalno razgovara sa njim.

Zena A: Hmm, pa dobro, malo je nervozan... Verovatno si prva lepotica sa kojom je izasao.
    Zena B: U pravi si, mora da je to.

Konstatacija – Ej bre, pa u ovoj zemlji nema lepotica! Ima zategnute dece i nakarminisanih, napuderisanih (okrecenih) tetki.

Zena A: Pa hoces li se videti ponovo sa njim?
    Zena B: Uf, videcu, ako budem imala vremena... I nije neki

Konstatacija – BULLSHIT!!! Kada zove neki tip, bilo kojeg kalibra, skacu i kroz prozor samo da nisu same, samo da i one kao satro imaju decka.

Zena B: ... mada upoznala sam jos jednog. Moracu i njega nekako da uklopim...

Konstatacija – A jel? Frajera da lesis za pare, a yebaca da imas na povodcu...!!!

Zena A: Jao pa ti bas imas srece! Kako ti samo polazi za rukom?
    Zena B: Daj bre, nista ne radim, samo kuliram i oni sami prilaze.

Konstatacija – Hmm... Pa naravno da sami prilaze. Jebi ga, i ja bi prisao kada vidim polu-golo deriste koje pije Campari (srp. = kampari), pusi pljugu za pljugom i smeje se ko idiot. Pa i ja cu prici, skinuti jaknu, pokriti joj butine sa komentarom „Duso, ogrni ovo, da ne preladis jajnike! Ladno napolju... Ladno, vuce nesto s nogu“

E sada, posto je veoma tesko uociti sta jedna prosecna zena zeli, spustih glavu i pomislih ja „Oj zene, cuda velikog“!!!

Ok, pored toga, pomislih jos nesto. Evo da vi meni, lutkice, popunite jedan mali obrazac. Cisto onako, proforme radi.

Ovako, naslov pismenog je KAKVOG JA TIPA VOLIM?

Mora da bude:

Visok:

Tezak:

Boja kose:

Boja ociju:

Oblik glave:

Oblik ociju:

Usi (klempav?):

Ruke:

Noge:

Struk:

Ledja:

Stopala:

Prsti (i dole i gore):

Obrazi:

Zadnjica:

“whale”-a (da ne budem prost):

To je bio fizicki izgled. Sada ide ono...

Volim da me gleda:

Volim kada prica:

Volim da me slusa:

Volim da me stipa:

Volim da me mazi:

Volim da me samo kada:

Svadjam se i...:

Ljuta sam, a on:

Smejemo se o/na racun...;

Gledamo film a on…:

Ljubimo se:

Skidamo se:

U krevetu smo:

Ostalo:

E u ovo prethodno upisete ono sto vam prvo padne na pamet sta bi ste vi radili sa vasim likom iz maste…

Ostalo. E tu rubriku popunite ako imate nesto da dodate. Posto vec ovo mucenje prelazi sve granice normale. Na ovaj nacin da pomognete nama muskarcima da se poboljsamo, da se naucimo nekom redu…

E, da, trenutno je u pripremi jedna anketa samo za muskarce. Zvace se... Zeno, sto mi to radis?

Jos nesto, moram da spomenem da ce naredna anketa biti uradjena u saradnji sa merkat-mo, mojoman-om, astory-om i koltinbek-om koji su zbog sopstvene sigurnosti resili da izbegavaju dalje pojavljivanje na forumu zbog nedolicnog ponasanja nekih forumasica I njihovih uvredljivih poruka i nasrtaja na nase najdraze muske clanove foruma.

SEFICE, IZVINI MALO JE PREDUGACKO, ALI STA DA SE RADI!!! NECE SE VISE DESITI NIKADA, OBECAVAM....

Aleksej_BASO
    Guest

Podrazumevano mrtav covek hoda...

Pa ti si mrtav covek... Forumasice ce da te sazvacu...

(hteo bih da ti stegnem ruku ali se bojim da me ne vide...)

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

U prevodu:vi ste pacenici...

Početnik
    Učlanjen
    20.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Bolje prodaj sve sto imas i bezi, stavile su tvoje ime na listu za odstrel.

CaLiMeRo
    Guest

Podrazumevano

Dugačak post, ali duhovit

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano

Malo si pobrkao loncice decko ... mi zene smo vise za neku duhovniju varijantu opisa .. tipa: on je izuzetno sarmantan, ili on uopste nije duhovit ... ili ima prelep osmeh .... i ako kazemo da nas je neko smorio, onda to znaci da je stvarno duduk. A vi ste ti koji zenu opisujete kroz: grudi, guzu i duge noge .... i nije vam bitno da li je ona smaracica ili nije, vazno je da je napredna i nazadna.

Aktivan član
    Učlanjen
    06.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Citat Original postavio NatasaNatasa
    .... i nije vam bitno da li je ona smaracica ili nije, vazno je da je napredna i nazadna.
    + da ne prica mnogo i da je uvek spremna da otrci po pivo 8)

CaLiMeRo
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio g-rock
    + duge noge za efikasnije trčanje??

Početnik
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano MA NEMOJ!!!

Malo si pobrkao loncice decko ... mi zene smo vise za neku duhovniju varijantu opisa .. tipa: on je izuzetno sarmantan, ili on uopste nije duhovit ... ili ima prelep osmeh .... i ako kazemo da nas je neko smorio, onda to znaci da je stvarno duduk. A vi ste ti koji zenu opisujete kroz: grudi, guzu i duge noge .... i nije vam bitno da li je ona smaracica ili nije, vazno je da je napredna i nazadna.
    Nisam, nisam, veruj mi da nisam. U principu su sve nazadne. I fizicki i mentalno, ali moderna medicina je zenama pomogla da se malo upristoje.

A kada odes na VMA ili Klinicki centar, Ocekujes da vidis teske slucajeve ili ne daj boze, neki smrtni slucaj. Kad jok, ono sve tikve dosle na plastificiranje. Ko da sam na nekom priplodnom odeljenju a ne u bolnici.

Drugo, zensko da gleda osmeh i duhovnu lepotu, ova zemlja bi bila puna svetica.

U stvari, u pravu si. Dolina silikona je idealan primer da su nase devojke fine. Ma idi, cim prodje neki baja sa bembarom, ona okrece glavu i ni da ga pogleda. Pa jos ako joj pridje neki sa odelom ili... Ma ne mora odelo, samo da ima zlatan prsten ili lanac, ubedjen sam da ce da pobegne glavom bez obzira. Verujem da na splavove idu radi citanja sabranih dela Marka Bulata i Ace Pejovica.

A sto se tice sarmantnije varijante, tu si u pravu. Evo, dodacu jos dve "duhovnije" varijante opisa.

Prilog 1:

Zena A: Pa jel duhovit?
    Zena B: Jeste, jeste...

Konstatacija - Upravo joj je neki frajer svojom greskom platio pice od XYZ dinara ako ne i EUR (Red Bull i viski) pa ga ona sada zajedno sa drugaricama ....bava i crkava od smeha!

Prilog 2:

Zena A: Hmm... Pricaj mi malo kako izgleda?
    Zena B: Jooj, ma ima sladak osmeh... A tek zubici!!!

Konstatacija - Decko je verovatno neki bivsi bokser koji je popio po pichki u zadnjem mecu pa mu neko poizbijao sve kljove. Sada, pod stare dane kada je nakupio dovoljno para od otimanja tasnica starijih gospodja i jajarskih provala gde vecernji plen iznosi 5 "boksa" Marlboro-a i dve kutije Kinder jaja, taj Don Juan je skupio dovojlno kesa da ugradi sebi donju vilicu i zlatne keceve. Da se bre zna ko je gazda!!!

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano Re: MA NEMOJ!!!

Citat Original postavio mnogotuzan
    Nisam, nisam, veruj mi da nisam. U principu su sve nazadne. I fizicki i mentalno, ali moderna medicina je zenama pomogla da se malo upristoje.

A kada odes na VMA ili Klinicki centar, Ocekujes da vidis teske slucajeve ili ne daj boze, neki smrtni slucaj. Kad jok, ono sve tikve dosle na plastificiranje. Ko da sam na nekom priplodnom odeljenju a ne u bolnici.

Drugo, zensko da gleda osmeh i duhovnu lepotu, ova zemlja bi bila puna svetica.

U stvari, u pravu si. Dolina silikona je idealan primer da su nase devojke fine. Ma idi, cim prodje neki baja sa bembarom, ona okrece glavu i ni da ga pogleda. Pa jos ako joj pridje neki sa odelom ili... Ma ne mora odelo, samo da ima zlatan prsten ili lanac, ubedjen sam da ce da pobegne glavom bez obzira. Verujem da na splavove idu radi citanja sabranih dela Marka Bulata i Ace Pejovica.

A sto se tice sarmantnije varijante, tu si u pravu. Evo, dodacu jos dve "duhovnije" varijante opisa.

Prilog 1:

Zena A: Pa jel duhovit?
    Zena B: Jeste, jeste...

Konstatacija - Upravo joj je neki frajer svojom greskom platio pice od XYZ dinara ako ne i EUR (Red Bull i viski) pa ga ona sada zajedno sa drugaricama ....bava i crkava od smeha!

Prilog 2:

Zena A: Hmm... Pricaj mi malo kako izgleda?
    Zena B: Jooj, ma ima sladak osmeh... A tek zubici!!!

Konstatacija - Decko je verovatno neki bivsi bokser koji je popio po pichki u zadnjem mecu pa mu neko poizbijao sve kljove. Sada, pod stare dane kada je nakupio dovoljno para od otimanja tasnica starijih gospodja i jajarskih provala gde vecernji plen iznosi 5 "boksa" Marlboro-a i dve kutije Kinder jaja, taj Don Juan je skupio dovojlno kesa da ugradi sebi donju vilicu i zlatne keceve. Da se bre zna ko je gazda!!!
    Pa ti si bas ogorcen neki slucaj ... a s'obzirom da boravis u Silikonskoj dolini nije ni cudo sto imas takvo misljenje ....
    Promeni lokaciju i videces da ce sve biti bolje ...

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1072

Podrazumevano (+) + (+)...

Citat Original postavio CaLiMeRo
    Citat Original postavio g-rock
    + duge noge za efikasnije trčanje??
    ...Calimero!?! :shock: :?

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Podrazumevano Re: Public ANKETA 1

Prvo i osnovno NE DIRAJTE MI TUŽNOG :x

Drugo, ali ne sporedno Tužni... ... Pa, kako tako :?
    Ništa ne MORA da bude od tvojih pobrojanih pitanja. Možemo mi nešto zamisliti i tražiti, ali kad nas 'strefi to nešto', makar i kod nekog apsolutno suprotnog, ništa od zamišljenog i traženog nije više važno.
    Yebote, ako je postojala neka devojka i nije bila zadovoljna tobom, takvim kakav jesi; nemoj se zamarati traženjem razloga, pogotovo ne tako nekih teoretskih. Budi onakav kakav jesi, i ne sumnjam ni malo da će naići neka dobra, lepa i pametna, koja će te baš takvog voleti...
    I nemoj (ovo ti već drugi put govorim) zbog te jedne misliti da su sve devojke iste. Kao što ni vi muškarci niste svi isti; hvala bogu
    Be what you are... I sreća te neće zaobići :wink:
    I još nešto priznaj bilo je devojaka koje su volele tebe, a ti nisi njih; da li zbog toga i one treba tako da pričaju o svim muškarcima? Ili da traže 'realne' razloge po pitanju takvih sitnica kakve si ti naveo.
    Stvarno ne znam zašto, ali ovaj Tužni mi je tako drag :? Kao da mi je mlađi brat :?

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1072

Podrazumevano MAČKICA ILI MAČOR? :)

I ti imaš Tužnu_patkicu?
    Tuga, sestro..brate.. :?

Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Podrazumevano mačkica

Citat Original postavio kojote
    I ti imaš Tužnu_patkicu?
    Nema 8)
    Ni tužnu, ni patkicu

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Meni fizicki izgled nije bitan.
    Bitno mi je da je pazljiv, dobar, pametan, duhovit, da ume sa mnom, da me vooooooooli...
    Da je jednostavno diiiiiiiiiiiiiiiivan!
    I zabole me dupe da li ima para, koja kola vozi, da li ima 3 mobilna, kajlu i prstenje i da li je obucen od glave do pete u Armani...

Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Citat Original postavio chokolada
    I zabole me dupe da li ima para, koja kola vozi, da li ima 3 mobilna, kajlu i prstenje i da li je obucen od glave do pete u Armani...
    Što se mene tiče, bilo bi mu bolje da nema nikakvo prstenje :x

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1072

Podrazumevano Re: Public ANKETA 1 FALA BOGU..MACKICA JE:)

Citat Original postavio mackica ns
    Što se mene tiče, bilo bi mu bolje da nema nikakvo prstenje :x
    Naravno. Bilo bi mu jos bolje u Gucci cipelama, :x

mac mac :wink:

Vragolasta Amfibija
    Guest

Podrazumevano

WOW !
    nije te mrzelo sve ovo da pises !
    nije valjda da te stvarno interesuje sta misli gomila zena na forumu...
    ili si toliko ocajan pa trazis neki odgovor gde bi se uklopio pa da posle na pp smaras tu nesrecnicu.
    Bahahahaha...dobro si se setio !!!!

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Citat Original postavio Vragolasta Amfibija
    ili si toliko ocajan pa trazis neki odgovor gde bi se uklopio pa da posle na pp smaras tu nesrecnicu.

Domaćin Snezna_kraljica (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano

Fizicki izgled JESTE bitan i mora biti u skladu sa dusevnim osobinama.

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.697
    Reputaciona moć
    15791

Podrazumevano

Moram da ti priznam: Zezno si Efendiju sa ovom anketom.
    Nema sta. Dobra ti je, lepo izgleda,mislim lepo si je otkucao.

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano

Он је стварно многотужан....

Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Podrazumevano

Citat Original postavio Vragolasta Amfibija
    Ja nešto rekla
    Citat Original postavio mackica ns
    NE DIRAJTE MI TUŽNOG :x

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

O.Tuzhni.. ne radi se to tako srbine (anketa)

Nauchi lepo PHP.. pi$i skripte.. postavi anketu na net i daj link.. onda iz baze podataka vadi statistiku. Ovo je pucanj u prazno tvojoj iskrenoj nameri da sazna$ SHTA ZHENE ZHELE.. heh

btw.. osim Djenkinih pionirskih poQ$aja oko anketiranja.. jel zna neko da napravi valjanu anketu?

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

the female is never wrong

Slične teme

1. Boston Public
    Autor wild_child u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.09.2005., 19:24