Време је да повучемо границу….Али границу између Њих и Нас!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
20.103
Време је да повучемо границу….​

…Али границу између Њих и Нас!


Вунена су ово времена у којима живимо, времена изван свих времена- која су икада забележена у нашој „вишемиленијумској историји“…

Никада се није оволика сила, војна, политичка, медијска и свакојака друга- у историји људског рода- обрушила на овако један физички малобројан народ… Са намером да га још више обезброји, обезимени, обезвери и обеземљи…

Душмани стишћу и притишћу са свих страна. Толико их је, и свуда их је, да их је до скора било и тешко препознати…

Оне што су нас бомбардовали (за наше добро), оне што су нам чупали органе и комадали територије, и оне „нвОВЦЕ“ што раде „у интересу народа“, али не смеју нигде да се крећу без хорди горила- лако смо до сада препознавали…

Ипак најтеже је било препознавати оне који су били међу нама, личили на нас, и (кобајаги) размишљали као и ми….

Оне што су нас тапшали по леђима, обећавали нам брда и долине, и мед и млеко, и повратак свега изгубљеног, као и оног што ћемо тек да изгубимо- само да их „изаберемо“ да „мало и они владају“…


Као и Оне што су тако вешто контраспиновали онима што су спиновали по страним тунама.. .

Тешко их је било препознавати, јер су тако били слични нама- обичнима међу најобичнијима…

Исто су се облачили, у исте цркве су ишли, истим јужњачким акцентом су зборили-

… и имали су обична занимања као и сви ми…. ратари, рингишпилџије, гробари… И ми тако наивно мислили- добри домаћини, него шта… Боље они него сви они други- „жуће“, „црвендаћи“, етнички мутанти, бечки коњушари и минхенски музиканти…

Кад оно „Цврц Милојко“…

Лепо каже наш народ „дај му власт да видиш какав је“… И дадосмо им власт.. . И видесмо да су НИКАКВИ…

Али добро је, још није касно, падају први снегови, и све те „зверке“ сада јасно показују своје „трагове“. Трагове који „заударају на нечовјештво“!

И сва је „срећа“ да ето имамо и тај проклети евроатлантски ИБМ (интегрисани гранични менаџмент), који данас заговарају наши „напредни ослободиоци“ јаче него сви наши претходни окупатори и колонизатори (петоколонаши се подразумевају)- њихови дежурни „контраспинери“, и многи, многи други политички и медијски пајаци….

Добро је- јер ето том границиом коју покушавају да пробију кроз Срце Србије, као ужарено османлијско копље- Сада је јасно, да јасније не може бити- Они обележавају границу између Њих и Нас, границу између Жита и Кукоља, границу између Рода и Изрода…


Изроди су сами истрчали на брисани простор… Време је да их „почистимо“…


(Миодраг Новаковић) http://facebookreporter.org/2012/12/07/време-је-да-повучемо-границу/


************************************************************************************************************************


Свака част за текст, к`о да сам га ја писала!!!


Има ли некога да сумња у речи које су "изговорене" у овом тексту:?:


Мислим да је дошло време да Томислав Николић управо уради оно што сам наговестила да ће да уради у овој мојој теми, 23.12.2008.године,

http://forum.krstarica.com/showthread.php/253609-Почиње-стриптиз-Томислава-Николића!!!!



Ја рекох и своју душу спасих, а ви:think:

.
 
Од Нове године можемо са сигуношћу очекивати да стране агентуре почисте своје садашње пионе, друголигаше из деведесетих који су у задатом року обавили своју задаћу, (добро су се показали, тако да ће можда и добити политички азил од пронемачког Кремља), и да ће затим ванредним изборима на власт довести Ђида и његову (ресетовану) ДС.

Ко ће све бити у коалицији није уопште битно, јер ће премијер бити Ђидо, медијски могул и најмоћнији човек у Србији, као оперативна позиција (заврбован још док је био студентски вођа) веома уважен у обавештајној заједници атлантиста.

Ова трагикомична влада је била за једнократну употребу.

Долази чврсторукашка власт Ђиде, чији ће први посао бити увођење Србије у Нато пакт.

Таквог играча само ће Комунисти - револуцијом - моћи скинути са власти.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top