MRZIM dijetu

LIJA

Obećava
Poruka
72
Mislim da ovako treba postaviti naslov, tada se svi loze :)
Trenutno sam na dijeti a inace sakupljam kesice secera.To mi je hobi a zivotna zelja mi je da izgledam kao Mirka.Sta mislite o tome? :wink:
E bas mi je trenutno dosadno
 
e,u novoj gloriji ima kako se sminka mirka!
kako je strava idi vidi mozda skines neki fazon...
a jel moze prazne kesice?
kada potrosim ove koje donosim sa svih putovanja,ali ih drpimm u pozamasnim kolicinama,stipsa sam...ne daje mi se lova za secer,kada ga ima za dz.
e,jedino mi malo nezgodno kada pravim kolace...zanas ono 150g.
ma to je muka jedna jer su neke kesice od 3,a neka od 5 g :x
i tako.
mrzim i ja...
ovaj forum treba da promeni ime :lol: :lol: :lol:
 
pojela sam sve shto imam!!! jela sam danas ovako
ispade mi neshto iz usta i ne mogu da nadjem de je
bas je delovalo povece ko zna de je palo

jela sam kad sam ustala..ok to nije bitno ali sam jela pecene hlebove sa uljem u tiganju...i toga sam bash pojkela bili su masni

e ne mogu da stanem samo jedem i ne grize me savest ali mji se zateze brus!!! a rekli mi da nisam debela...sad cu ja to da razuverim

znaci tiganj je moderan ima rupe u sred sebe i tako ulazi toplota pa se postize neki efekat npr sach..ne znam ni ja. nije sach. uglavnom dobar je za przenje. tako da sam przila bajat hleb i bilo je odlichno i masno. i tako... pola mi je zagorelo
a jela sam i soju jer je danas post pa sam tako jela sve i svashta. nazalost mislim da znaju ko sam ja sada ali neka ebem ti ja svoj manir

i onda vracam se ja iz muzichke u kojoj sam ela govna i kao ne moram nisht ada jedem ma daj medena srca i tako ja pojedem celu kesu a posle nije bilo hora i ta energija nije imala de da odem. ali dodjem kuci i opalim jos bajatog hleba.
inace blez paskal je mudar. ja sam sad gord n aovo
masni mi prsti, mastan mi mish

sad jedem malo prepeceni lebac sa maslinama i masno je
stomak mi se povecava..
volela bih da sam anoniman
samo jedem. micka sam oterala. da li da ga zovem? trebalo bi. ali onda on mene zove
mogla bi i da ucim
eto tako zive praznjivci ja sam praznjivac :(
cime se ljudi bave... ne mogu nist ada radim i masturbira mi se a kao necu.
 
Bas smo se raspricali!Trenutno mi nije dosadno, tako da necu daviti, samo znam da nista nema smisla :) a to mi se svidja.A sto se tice Mirke, moze je biti ili ne biti, sve jedno mi je, vazna mi je hrana.Kad prestanem sa dijetom, svoj hobi cu da iskoristim za kolace! :idea:
 
xpajamacax:
e,jagoda na cemu si,yebote?
daj i nama malo,pa i nama da bude lepo....

pazi droga samo uz prisustvo iskusnog vodicha..ako to danas postoji
lijo volish mirku, i meni je sexy, ali mrzim zhene. zato shto ja josh nisam definisana. kada ce doci taj dan D da ja osetim svoju senzualnost. o bozhe. kada
da li treba da imam duhovnika da li je to put ka reshenju...
a imam toliko godina da je to strashno. da li treba neko da me siluje ili da preti smrcu da se opasuljim
da li vam je neko nekad gledao u pasulj. moram da nadjem to uputstvo pa da organizujem malu zabavu za forumashe sa pasulj-gledanjem. za jednim stolom pasulj a za drugim astro-saveti. nasha drugarica a.

e ribo to sto si sad na dijeti a posle kolaci. pa moras da jedes manje kolaca da posle ne bi opet na dijetu. da li si probala JEsti a mrshaviti, ja kao ocu to da probam a nikad necu
ma ima neki nacin da nateras telo da radi, da se ne gojis. ali koji. pankreas nas zeza zapravo. zato imash one mladeze koji vise, nisu u ravni kozhe

kakva bi bila velika zabava, mala zabava je od 18 do 21, a velika od 22 do 5

na chemu sam. pa na masnom lebu. samo izbushi rupe na tiganju i eto. a neki fin materijal ne smem da struzem nozem kao teflon ovo ono. a kako d aokrenem hleb
shto sam glup amogla sam da ostanem anonimna

joj a imam da ucim kao htela sam da predjem danas jedan zadatak kao nije tezak ali ga sto godina gledam. mozda i jeste tezak. to zato shto stalno radim sama kao glupo mi da pitam. a imam i asistenta iz drugog predmeta kao rekao pa dodjite na konsultacije onako mozhda se osetila sex energija. ne nije me zvao zato nego ja to "tripujem" mada ko zna. ali skroz je ok momak ja i htela na konsultacije ali ne da bih ga muvala nisam tako razmisljala nego zato shto ne znam. ovako ce sad da me nadju po upitniku al ebemliga ne mogu da s eodjavim
e a steze mi se jedan misic u levom listu, kao neki blagi grch, sam se stegne. sta mi onda fali, so. pa sta da jedem
jao debela sam
e koji je bolid ovo pisao je l da. to je egoistichno. trebalo bi da pomazhem ljudima. ali moj krug se suzava kad upoznam nekog novog pogotovo sa krestarice onda morash da se pravis da si fin ooo bozhe
sad vec gubim nit i smisao

pajamaco shta ces ti na ovoj temi ovde niko ne zalazi, mislim kako to da si tu? svidjaju ti se ove shto pishu o mirki, i meni. malo novine spontanosti. tako je bilo dok nije bilo registracije. to je bilo davno na forumu u pecinsko forumsko doba tad je dule dolazio na forum a sad je na icq listi i ma ignore. pazi kad sam spavala kod njega, bila je i ana. ovo su vec intime, ne pricaju se.

nego ako umrem ima da me kremiraju a treba da me sarane. kako ja to da im kazem. sta ako ni ne umrem
sta ako oni umru ovo vec ne treba da se pishe. posle mi je grozno nisam citala terapeuta.

ok. preterala si ribo :) :) :) :) :)
 
LIJA:
Mislim da ovako treba postaviti naslov, tada se svi loze :)
Trenutno sam na dijeti a inace sakupljam kesice secera.To mi je hobi a zivotna zelja mi je da izgledam kao Mirka.Sta mislite o tome? :wink:
E bas mi je trenutno dosadno

Lijo,

Ko je jos video dobro od dijete? Dijeta je klasično samoubistvo. Smanji unos ugljenih hidrata(slatkiša) -povećaj unos fruktoze(voća)- zameni doručak voćem - sigurno ćeš da smršaš,a i osećaćeš se bolje,jer fruktoza na prazan stomak direktno ulazi u krv,hrani mozak,srce,mišiće i veruj mi osećaćeš se svežije i srećnije.Ne jedi previše hleba-samo jedno parče za obrok, ili ga nemoj ni jesti osim ako jedeš nešto masno,i što više šetaj - ako se ne baviš nikakvim sportom. I sex je dobar za gubljenje kalorija. To već svi znaju.HE,he.
Nemoj da se zezas sa dijetama jer mozeš da poremetiš rad štitne žlezde ili da dobiješ šećernu bolest.
Znači voće,šetnja i što više sex-a i bićeš bolja nego ta tvoja devojčica sa naslovne strane.
 
-Joj,ja nikada nisam bila na dijeti,niti namjeravam,ne mogu ništa reći za budućnost ali sada imam suppper tijelo :P ,ma pomislit ćete da se hvalim ali nisam imala tu namjeru,nego samo hvala Bogu ne znam još što je to dijeta...
-Ali po vašem opisu *Dijeta konačno samoubistvo* :x sva se ježim...
-Pa eto monogo sreće onima koji su na djeti! :wink:
 
Izgleda da mene niko ovde ne razume.Postavila sam temu cisto iz dosade.Inace, ne drzim dijetu kao samoubnistvo.Moja dijeta je ustvari zdrava ishrana, kako bi svaki covek trebao da se hrani.Sto znaci.Dorucak--musli,makrobioticki keksici, sojino mleko, dzem.Nakon 5 6 h rucak--manje kaloricno i upola manje (riba, spanac,povrce...)Vecera--voce ili nesto lagano.Preko dana 2l tecnosti i trening svaki dan (sem subote i nedelje).Bila sam na dijeti, jer sam se malo opustila preko zime a zelim do leto da skinem sve sto mi smeta.Sada sam ok. mada zelim jos par dana da zivim zdravo, a onda krecu pice, palacinke,pilece punjeno mmmmm, cokolade.....Hvala svima mada mi nisu potrebni saveti, nisam ja bas neki komleks. :)
 
LIJA:
Izgleda da mene niko ovde ne razume.Postavila sam temu cisto iz dosade.Inace, ne drzim dijetu kao samoubnistvo.Moja dijeta je ustvari zdrava ishrana, kako bi svaki covek trebao da se hrani.Sto znaci.Dorucak--musli,makrobioticki keksici, sojino mleko, dzem.Nakon 5 6 h rucak--manje kaloricno i upola manje (riba, spanac,povrce...)Vecera--voce ili nesto lagano.Preko dana 2l tecnosti i trening svaki dan (sem subote i nedelje).Bila sam na dijeti, jer sam se malo opustila preko zime a zelim do leto da skinem sve sto mi smeta.Sada sam ok. mada zelim jos par dana da zivim zdravo, a onda krecu pice, palacinke,pilece punjeno mmmmm, cokolade.....Hvala svima mada mi nisu potrebni saveti, nisam ja bas neki komleks. :)

Ma sve je ok malena.Niko nije ni mislio da si kompleksaš.Dobro je što vodiš računa o ishrani - zdrava hrana,sport...Ima puno devojčica koje misle da će sa dijetom postići nešto,ali od toga dobiju samo poremećaj metabolizma.Samo napred.
 
esperanca137:
LIJA:
Izgleda da mene niko ovde ne razume.Postavila sam temu cisto iz dosade.Inace, ne drzim dijetu kao samoubnistvo.Moja dijeta je ustvari zdrava ishrana, kako bi svaki covek trebao da se hrani.Sto znaci.Dorucak--musli,makrobioticki keksici, sojino mleko, dzem.Nakon 5 6 h rucak--manje kaloricno i upola manje (riba, spanac,povrce...)Vecera--voce ili nesto lagano.Preko dana 2l tecnosti i trening svaki dan (sem subote i nedelje).Bila sam na dijeti, jer sam se malo opustila preko zime a zelim do leto da skinem sve sto mi smeta.Sada sam ok. mada zelim jos par dana da zivim zdravo, a onda krecu pice, palacinke,pilece punjeno mmmmm, cokolade.....Hvala svima mada mi nisu potrebni saveti, nisam ja bas neki komleks. :)

Ma sve je ok malena.Niko nije ni mislio da si kompleksaš.Dobro je što vodiš računa o ishrani - zdrava hrana,sport...Ima puno devojčica koje misle da će sa dijetom postići nešto,ali od toga dobiju samo poremećaj metabolizma.Samo napred.
Za samo napred-- Hvala!A za devojcicu jos jedno veliko --Hvala!Slazem se sa tobom u vezi sa metabolizmom, to nije normalno koliko se deca opterecuju i nasta su sve spremna da doju do zadovoljavajuceg izgleda.
 
xpajamacax:
ye bo te lijo postade tema ozbiljna! :shock:
da, da! :) :) :)
A ja sam samo zelela da kazem da skupljam kesice!Mada je ipak tema bolja od npr ,,Evrovizija" ili ,,Mrzim Mirku"
Ajmo sada dalje, neka neko nesto pise da tema ne propadne!
Sada sam mrsava, a pantalone siroke.Moj stomak skuplja kesice i na zimu cu imati sta da obucem.
 
na ......mirku,yebala te ona :roll:
sada ce klinci da se razlude,a taman su se smirili...



smrt fasizmu :arrow: sloboda,
ovaj,zaboravila sam .... :?

mrrrrrzzzzzziiiiiiiimmmmmmmmm


pozdrav liji,partijskoj drugi :P
 

Back
Top