A sto niko nece na matematiku ?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Tema: A sto niko nece na matematiku ?

LadyBird86
    Guest

Podrazumevano A sto niko nece na matematiku ?

Da li sam ja jedina koja hoce na PMF?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

da

LadyBird86
    Guest

Podrazumevano !

Strasno !!!
    Prosto ne mogu da verujem !!! Pocecu da mislim da sam ja odlepila sto po ceo dan radim zadatke i sto je najgore, uzivam u tome ... i to sa drustvenog smera !!! Koja sam ja .... lujka
    :shock: :shock: :shock:

Aktivan član Mare (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Moj mlađi burazer će na PMF. Eto nisi jedina! jel ti sad lakše?

Ističe se VictorySun (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

Sad vecina omladine nece da razmislja, mrzi ih i zato nece na pmf. Ako si sa drustvenog, obavezno zagrej stolicu jer pmf drustvenjak moze da upise samo ako je dobro pripremljen.

Obećava
    Učlanjen
    29.09.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Meni je PMF bio na spisku zelja kad sam upisivao fax, i najverovatnije bih probao da konkurisem(samo da su se poklopili josh neki faktori na koje nisam mogao da utichem :wink: ).
    Eto vidiš, ima još istomišljenika. Samo napred 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Немој нико да те лаже, 100% вреди уписати ПМФ, ја се например никад нисам покајао. Права ствар ако ти математика иде од руке.

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano

He, he, bilo da lažem ili ne, niko se nije obogatio od matematike...
    Barem mi tako pričaju. Svi se žale na izbor zaposlenja.
    Neki profesor im pričao, valjda na dodeli diploma ili, šta već, kao:
    "I,tako, sad možete raditi, pa, kao profesor u nekoj školi, ili, možete, eto, ostati ovde da radite, a možete i, pa da, možete raditi kao profesor i u osnovnoj i u srednjoj, a, kao što vidite, možete i ovde... Ma mogućnosti su neograničene "

Zainteresovan član Tegularijus (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Ako voliš matematiku, upiši PMF. Ali samo da te upozorim da je fax izuzetno težak, treba vežbati svakodnevno po nekoliko sati. Ali ako voliš mat. i još imaš dobru osnovu, biće ti uživanje... Samo napred, odličan je to fax.
    A što se tiče zaposlenja, matematičari od svih profesora stoje ubedljivo najbolje. U svim školama se uči, a uvek ćeš imati mušterije za privatne časove.

LadyBird86
    Guest

Podrazumevano ?

A da li neko mozda zna koliko bi mi bodova trebalo da se upisem na budzet ? Naravno, pricam o PMF-u u Beogradu.

Guest

Podrazumevano Re: ?

Citat Original postavio LadyBird86
    A da li neko mozda zna koliko bi mi bodova trebalo da se upisem na budzet ? Naravno, pricam o PMF-u u Beogradu.

Vidi, PMF u BG ne postoji. Postojao je nekada, pa se podelio na prirodne nauke: matematiku, fiziku, hemiju...Ti najverovatnije želiš na Matematički fax, jel tako? Dobra vest je da nije velika potražnja za njim, pa samim tim nije velika konkurencija(bar je tako bilo pre par godina) = ostane par mesta na budžetu, pa i ako ne uspeš da upišeš "željeni" smer, posle se prebaciš, jer je (kako mi se čini) 1.ista za sve. Nadam se da sam pomogao. Najbolje da se informišeš preko sajta www.matf.bg.ac.yu

Zainteresovan član Tegularijus (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Nije baš da ostane mesta, ali stvarno nije velika konkurencija...

uros_hn
    Guest

Podrazumevano

Nije da niko nece matamtiku. Cerka mog profe matisa je na matematickom I ja se razmisljam sascim ozbiljno da upisem matematicki, mada me mnogi nagovaraju da ne idem, da nema posla nego kao profesor.Nije da bi mi to bio idealan posao, ali kakvo je stanje kod nas i to je dobro.

Zainteresovan član Perverzomir (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Ako imate ispod 18 godina ili imate srcanih problema , preskocite ovaj tekst

E , lako je vama . Da ste vi prosli kroz isto sto i ja , radije bi ciglom sebe u glavu udarali nego matematiku upisali ! Da je vama ON predavao , videli bi vi svog Boga . Da , pogodili ste , ON je Milos Tanasijevic aka. Ultra Turbo Retardirana Sabancina . Bezite sada dok nije dosao i po vas , jer kada se to dogodi , smaranju vise nema kraja !!! Ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha .......
    Ko sada sme na spavanje da ode bezbrizno ?

Ističe se _provincijalka_ (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    226

Podrazumevano

Da vas pitam, ostaje li tamo mesta za drugi upisni rok, za svaki slucaj ako ne upisem ono sto zelim?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Елем... Да је факс тежак - и није баш. У сваком случају тежи је од ФОНа, али то и овако и није нека мудрост. Захтева да се ради, мада не баш по 7-8 сати дневно ко што неко написа. Али је рецимо опуштенији од ЕТФа.

Да нема посла после факса, то такође није тачно. У крајњој линији, ако баш не нађеш ништа паметније, средње школе вриште за професорима математике, чак и наши апсолвенти предају по средњим школама. А ако баш, баш нећеш да будеш профан, има мали милион послова које можеш да радиш, у зависности од смера који завршиш. У сваком случају мислим да на бироу скоро да нема дипломираних математичара. А што се пара тиче, свако се овајди за плату, па још толико за приватне часове, па маса људи ради на неким пројектима на факсу... фина ту кинта легне.

За буџет је прошле године требало отприлике 60-65 бодова да бираш смер, а иначе се примају сви који пређу ону законску границу (50 поена пријемни, од чега минимум 18 на тесту). На самофинансирању су само они који су хтели да упишу само Р смер (рачунарство) или они који су имали 30-50 бодова на пријемном. Ове године ће можда бити фрка око новог смера који се уводи (дипломирани инфоматичар, трогодишње студије са једносемстралним испитима), јер се очекује да ту буде мало већа навала, а нема бог зна колико буџетских места (лично очекујем око 50).

Ово за мењање смерова је тачно, наиме сви смерови осим астрофизике и тог новог имају скоро исте испите на прве две године, тако да имаш могућност да две године скупљаш искуства других и мислиш шта ти је чинити, па ако сматраш да ће ти неки други смер боље ићи, једноставно поднесеш захтев и промениш смер...

За други уписни рок увек остане места, али никад на Р смеру.

Све ово и све друге информације везане за пријемни и факултет уопште на поменутом сајту, наравно и на факултету, у студентској служби и секретаријату...

Иначе, ко је Милош Танасијевић, нешто не знам за таквог професора, сем ако није даааааааавно предавао.

Početnik
    Učlanjen
    13.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nije MTF tako los. Ja ga zavrsih-bice ti dobro ako obozavas matematiku. U suprotnom

Problem je sto su na tom faksu previse uobrazeni i vecina nikad nije ardila u privredi - teorije mnogo, a prakse jako malo...S druge strane, ja matematiku toliko volim da bi je ponovo upisala da biram faks...

Nista se ne boj, normalna si :shock:

Ističe se buranija (avatar)
    Učlanjen
    21.04.2005.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Ma...vazhi....
    Upishes MTF..i....sklepash od shtrebanja...

Ajd pa uzdravlje...

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

MRZIM MATEMATICARE!!!!!!

propali etfovac

Zainteresovan član Ru_bi_tch (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Evo ja sam ga upisala ove godine ... i jos pored njega i ekonomiju. I nisam se pokajala (za sad) ... videcemo kad krenu predavanja

Obećava
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio SadPaNikadVise
    Немој нико да те лаже, 100% вреди уписати ПМФ, ја се например никад нисам покајао. Права ствар ако ти математика иде од руке.
    Tako je kolega!!Slazem se, ako ti ide NEMOJ PROPUSTITI tako divnu priliku!POZz!

Početnik
    Učlanjen
    20.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja sam ove godine upisala MATF. Matu obozavam i mislim da nisam pogresila sto sam to upisala. Cula sam da je dosta tesko i da mora mnogo da se radi...

Zainteresovan član Ru_bi_tch (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio japi_86
    Ja sam ove godine upisala MATF. Matu obozavam i mislim da nisam pogresila sto sam to upisala. Cula sam da je dosta tesko i da mora mnogo da se radi...
    Pozdrav za koleginicu. Koji si smer odabrala ?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Па колеге, јавите се ако ћете већ да навраћате на факс...

Aktivan član
    Učlanjen
    31.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Ja volim matematiku i volim da radim zadatke isto kao sto volim da citam neku knjigu. Ali samo kada ja hocu, a ne kao lektiru. Tako i zadatke radim iz razonode, a matematiku ne bih upisala jer nisam spremna da se dvije tri matore budale sa bijednom platom izivljavaju na meni zbog svog materijalnog stanja, godina ili neke bolesti, svadje u familiji, pa da poslije radim u nekoj skoli i da me nerviraju klinci za 200 eura plate! A jok.

Na pmf ima jos smjerova osim matematike i ne znam bas koliko ona nudi dobro zaposlenje. Naravno, nisam ni informnisana, moguce da grijesim, ali kad je djevojka vec pitala zasto necu na matematiku...

Slične teme

1. Niko ga neće pa ću ga ja
    Autor Đole iz Bačku Palanku u forumu Žene
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 08.04.2009., 15:31
  2. Niko nece....
    Autor ana@ u forumu Romantika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 20.06.2008., 16:44

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor