СРПСКА ПОЛИЦИЈА У ДОГОВОРУ СА СРПСКИМ ВЛАСТИМА, СПРЕМА НАПАД НА СРБЕ !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dejan624

Domaćin
Poruka
3.178
ПОСЛЕДЊА ВЕСТ : Пре сат времена Срби са барикада завршили састанак са Вулином и још неким чиновницима МУП који су тражили да се народ повуче 100 метара од градилишта! Они су то одбили и одмах затим је стигао аутобус пун полиције и неколико полицијских аутомобила! Срби на барикадама очекују напад полиције у току ноћи или рано ујутру пре него радници дођу да наставе грађење ЦАРИНЕ!!!
 
Evo i slike.
Spremili su se kao za napad na šiptare i NATO pakt.


A9SLx72CcAA7jB9.jpg:large
 
ako do toga dođe, živo me interesuje reakcija ministra policije,
da ne kažem premijera.

његова реакција је одавно позната,
брезалтернативно и по сваку цену, само да видим и чујем команду и одзив, да Српски народ јасно види шта му се спријема и шта му је чинити...
 
Само се ти смеј,
да ти је стало до будућности обећане у који те води твој прецедник, већ би бијо на Јарињу са ашовом у првим редовима, да градиш границу ка претњи сновима на дохват руке....

Priznajem, mene neće videti na Jarinjama. :rumenko:

Ali se iskreno nadam da ćeš mi poslati tvoju sliku s "granice", u borbi za naše srpske interese ?! :)
 
Срби остају на Јарињу целу ноћ

73784.jpg


Представници МУП-а Србије затражили су вечерас од представника локалне самоуправе са севера Косова да омогуће наставак радова на изградњи интегрисаног прелаза на Јарињу.

На састанку који је одржан у Рашки, представници МУП-а затражили су од грађана и локалних власти да се удаље 100 метара од места где се од јутрос налазе и где би сутра требало да буду настављени радови на изградњи интегрисаног прелаза Јариње, рекао је Танјугу Пантић.

Пантић је рекао да представници МУП-а нису претили употребном силе, али да нису искључили могућност да, како су рекли, " ако са више истанце добију наређење, дођу овде, распореде снаге и омогуће извођење радова".
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top