KOLENO

Obavezno uradite rtg snimak kolena i ultrazvuk mekih tkiva.Moze da bude blaza povreda ,ali nista ne treba nagadjati vec biti siguran u dijagnozu jer je koleno zglob koji se veoma tesko rehabilituje.Pozdrav i srecno...
 
terapeut:
Obavezno uradite rtg snimak kolena i ultrazvuk mekih tkiva.Moze da bude blaza povreda ,ali nista ne treba nagadjati vec biti siguran u dijagnozu jer je koleno zglob koji se veoma tesko rehabilituje.Pozdrav i srecno...

evo bio sam kod lekara i dobio sam samo uput da
sutra idem da snimim rtg , ali nista mi ne rece za
ultazvuk .
kaze da ce to ,naj verovatnije ,proci bol za nekoliko dana.

a izgleda da ce mi ovde srece bas trebati posto
leto provedem na bicikli,pa bi mi bas tesko palo da
vise ne mogu da je vozim.
pozdrav
 
Povreda kolena mora da se odmiruje.Na rtg snimku mogu da se vide eventualni prelomi ,ali ne i distorzije i ostale povrede mekih tkiva,ali vas lekar ocigledno ne smatra da je povreda te vrste,prema tome ako se bol ne smiri za par dana zamolite lekara da vas posalje na ultra zvuk.Poz...
 
e ti si super prosao da nisi mozda cuo za vodu u kolenu to sam morao da vadim pre 9 dana cudno jos brojim dane jer nista bolnije nema kad vam kazem to radena zivoooo bez anestezije samo spric unutra i ostatak znate :
 
Kahn,
sto se tice vode u kolenu svako je ima malo zbog podmazivanja samog kolena.Kod tebe je verovatno ako je bilo dosta bilo nekog zapaljenja u kolenu.Jos nesto, jesu li ti tu vodu(tecnost) iz kolena poslali na neko ispitivanje?Verovatno nisu, ali trebalo je, da bi se pronasao uzrok pojacanog stvaranja tecnosti u tvom kolenu!
 

Back
Top