Kafana Caffe "Na psihoterapiji kod čika Frojda"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moram jos svasta da se ispovedim, za pocetak, poljubila sam se sa vise od 10 osoba. Sta dezurni psihijatri i psiholozi imaju da kazu na to, jesam li promiskuitetna i ima li leka?

Ne samo da nisi promiskuitetna,nego je ta brojka i vrlo mala, mada zavisi koliko imas godina. Zene bar imaju sansu da se pohebu sa kim hoće, mislim dovoljno je da izgledaju prosecno.
 
t6l.png
 
Mnogo se lose osecam..ceo svoj zivot sam depresivan, povucen u sebe, usamljen, ko da sam zakocen, tesko mi je da pricam, da ispoljim svoja misljenja, svoja osecanja..ko da je moja glava jedno a moje telo sasvim nesto drugo, imam napade panike, strah od ljudi, dogadjaja, hvata me nervoza kada sam u blizini ljudi..posljednjih 5 godina sam se potpuno zatvorio u sebe, nemam kontakta sa ljudima, samo ja i moja cetiri zida kako oko mene tako i u mojoj glavi..jel sam ja izabrao da budem takav ili sam takav jednostavno, rodjen?! Mnogo sam nesrecan, osecam mrtvilo u sebi, tugu, mrak,prazninu koja me razara..osecam se ko tempirana bomba..mrzim sebe i sve sto cini mene..samopouzdanje,samopostovanje, zelja za zivotom mi je ravna nuli..da nisam kukavica odavno bi digao ruku na sebe ali me strah..hvatam se za neku zamisljenu slamku spasa da ce mi se promeniti zivot a vreme prolazi..nekako ko da je sve gore i gore..sta covek treba da promeni, da pocne ispocetka svoj zivot?! Da ostavi proslost, sebe, iza sebe..da se sutra ponovo rodim..sta je potrebno??? Recite mi..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top