leto 2005
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: leto 2005

Obećava
    Učlanjen
    18.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano leto 2005

Jeste li poceli da razmisljate o tome gde provesti odmor ovog leta? Ja nesto planiram za Tursku i pocela sam pretragy sajtova nasih turistickih agencija ali ako je neko od vas vec nesto pronasao, onako povoljno dajte da razmenimo informacije o agencijama i uslovima kao i o tome gde ko planira da provede odmor. Vazi!!!

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano

Ja sam prosle godine bila u Kusadasiju .... i moja preporuka ti je da tamo NE IDES nikako .. jeziv grad, ali ako se vec odlucis za njega, u domenu normalnih hotela a jeftinijih varijanti, onih sa 3* je hotel ''Omer holidej vilidž'' koji se nalazi u borovoj sumi i visoke temperature ni ne osecas.
    Pri tom za sve te duze destinacije uvek treba odabrati bolju agenciju, ja sam isla preko Kontikija, zato sto im je usluga odlicna, vodici dobro obuceni, a i mesta u hotelu su bolja, nego kod jeftinijih agencija.

Queen_
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio NatasaNatasa
    Ja sam prosle godine bila u Kusadasiju .... i moja preporuka ti je da tamo NE IDES nikako .. jeziv grad, ali ako se vec odlucis za njega, u domenu normalnih hotela a jeftinijih varijanti, onih sa 3* je hotel ''Omer holidej vilidž'' koji se nalazi u borovoj sumi i visoke temperature ni ne osecas.
    Pri tom za sve te duze destinacije uvek treba odabrati bolju agenciju, ja sam isla preko Kontikija, zato sto im je usluga odlicna, vodici dobro obuceni, a i mesta u hotelu su bolja, nego kod jeftinijih agencija.
    U mom slučaju, apsolutno netačno. Poslednje tri godine toliko loše sam prošla sa KOntikijem, u sve nekim hotelima sa 4 zvezdice i kao bajnim vodičima, tako da ove godine ni ne pomišljam da idem sa njima.

xpajamacax
    Guest

Podrazumevano

caos,idi na turizam i putovanja tamo ces naci svasta o letovanjima

Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano

Citat Original postavio Queen_
    U mom slučaju, apsolutno netačno. Poslednje tri godine toliko loše sam prošla sa KOntikijem, u sve nekim hotelima sa 4 zvezdice i kao bajnim vodičima, tako da ove godine ni ne pomišljam da idem sa njima.
    Cudi me .... bas ... ja stalno putujem sa njima ... samo sam jedne godine putovala preko Argusa i rekla NIKAD VISE ...

Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano

Citat Original postavio Queen_
    Cudi me .... bas ... ja stalno putujem sa njima ... samo sam jedne godine putovala preko Argusa i rekla NIKAD VISE ...

Neproveren član
    Učlanjen
    11.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ukusi i kriterijumi su razliciti pa nije bas preporucljivo povesti se necijim dobrim ili losim iskustvom ili se ne slagati sa njim. Ja sam recimo odusevljena Grckom, Halkidiki...ali papreno....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Pokusajte preko agencije Korona travel tel.3131-254,imaju odlicne ponude za Grcku i Tursku,prevoz avionom,autobusom i autovozom.

Obećava
    Učlanjen
    18.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Zasto niste bili zadovoljni agencijom Argus? Bas sam planirala njih jer im ponude nisu lose. Zna li neko jos neku dobru ponudu ili agenciju?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio cupko
    Zasto niste bili zadovoljni agencijom Argus? Bas sam planirala njih jer im ponude nisu lose. Zna li neko jos neku dobru ponudu ili agenciju?
    Ja sam prethodne 2 godine isla preko Argusa u Tursku.Sasvim su o.k.Nemam nikakve primedve na njihov rad.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.04.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Ja sam bila u Marmarisu pre 3 godine i cini mi se da nikada do tada nisam bolje letovala. Preko agencije "Bon Voyage", a prevznik je bio bas "Argus". Odlicni su, po meni. Nemam apsolutno nikakve primedbe, ni na organizaciju, ni na smestaj.

Iz finanskijskih razloga, vec 2 godine zaredom letujemo u auto-kampu, u Buljarici. I zadovoljna sam. Sasvim drugaciji tip smestaja od luksuznih hotela u Turskoj, ali i kampovanje ima svojih cari.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Grcka je dobra ali...

Ja vec dugi niz godina idem u Boku na letovanje i tamo mi je uvek lepo.
    Isao sam i u Grcku i stvarno je super ali ipak je nesto skuplje a jos se i smorim zbog vize.
    Dakle, moja destinacija je www.njivice.co.yu

Početnik
    Učlanjen
    12.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

I mi idemo u Tursku ovog leta, tacnije u Side (Hotel
    Club Tropical).
    Ako neko ima vise informacija o tom mestu volela bih da ih podeli samnom
    Inace sam zakleti obozavalac Grcke i Egejskog mora
    Cula sam da more u Turskoj nije onako bistro i azurne boje kao u Grckoj, ima li istine u tome?

Primećen član nactu (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2003.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Mi vec krecemo u petak i ostajemo mesec dana u kuci na obali mora u Boki.Nizasta na svetu ne manjamo kombinaciju,tamo nam je super!

Queen_
    Guest

Podrazumevano

Hurgada u julu

Slične teme

1. LETO 2005.
    Autor plavusa ana u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 167
    Poslednja poruka: 12.07.2005., 15:33
  2. Zasto u lavoru?! (leto 2005.)
    Autor nsbee u forumu Srbija
    Odgovora: 152