fenomen zvani "bivsha devojka"

malecka

Aktivan član
Poruka
1.333
... eto kad sam skrabnula prethodni post, proslo mi kroz glavu da NEMA NI JEDNOG mog bivseg decka koji mi prvo ili drugo vece nije pricao o svojoj bivsoj devojci... na razne nacine, ali jopet, STA IMAJU DA ME OPTERECUJU NJOM???

dakle SAVREMENI MUSKARCI,
ako to radite - zasto to radite? jopet je sve individuelno :wink: ali me zanima u vasem konkretno slucaju... :o

cmoka!
 
malecka:
NEMA NI JEDNOG mog bivseg decka koji mi prvo ili drugo vece nije pricao o svojoj bivsoj devojci...

Yebiga, malecka, neke od vas imaju sreće sa momcima, a neke ne. Po svemu sudeći, a imajući u vidu i ostale tvoje postove, tebi se zapali sve sami magarci i kreteni.

Život je takav - čupav i dlakav. Nekom majka, nekom maćeha.

Al' dobro, glavu gore i samo napred. Naletećeš i ti jednom na nekog pravog.

Ljubi te Milojko.
 
Evo sad sam pogledao tvoj profil, šećeru, i video sliku koju si zakačila !!! :D
Baš si cool lik. 8)
Ma sigurno ćeš ti naći jednog dana pravog momka za sebe !!!
A sve kretene koji ti prvog ili drugog dana pričaju o bivšim - odmah nogiraj. I uvek da im kažeš zašto ih nogiraš, da znaju da su kreteni.
 
Znam da je pitanje upuceno muskarcima ali moram nesto da kazem...koliko god mi imale frku od tamo nekih bivsih devojaka ako pogledas oko sebe uvek se vecina veza zavrsi zbog neke nove.Zato udje ti na jedno a izadje na drugo uvo,ili kad oni krenu o bivsim ribama a ti raspali o bivsim frajerima.Pa da vidis da li ce ti ih vise spominjati.
 
malecka:
... eto kad sam skrabnula prethodni post, proslo mi kroz glavu da NEMA NI JEDNOG mog bivseg decka koji mi prvo ili drugo vece nije pricao o svojoj bivsoj devojci... na razne nacine, ali jopet, STA IMAJU DA ME OPTERECUJU NJOM???

dakle SAVREMENI MUSKARCI,
ako to radite - zasto to radite? jopet je sve individuelno :wink: ali me zanima u vasem konkretno slucaju... :o

cmoka!

zato da bi ti znala sta da radis ...
da ne bi i ti postala bivsa ... :wink:
 
kosmopolit:
malecka:
... eto kad sam skrabnula prethodni post, proslo mi kroz glavu da NEMA NI JEDNOG mog bivseg decka koji mi prvo ili drugo vece nije pricao o svojoj bivsoj devojci... na razne nacine, ali jopet, STA IMAJU DA ME OPTERECUJU NJOM???

dakle SAVREMENI MUSKARCI,
ako to radite - zasto to radite? jopet je sve individuelno :wink: ali me zanima u vasem konkretno slucaju... :o

cmoka!

zato da bi ti znala sta da radis ...

Pravi odgovor.nebi nista vise dodao.Osim da svaka devojka indirektno a neka i direktno u samom startu stavi do znanja sta ocekuje.
da ne bi i ti postala bivsa ... :wink:
 
kosmopolit:
malecka:
... eto kad sam skrabnula prethodni post, proslo mi kroz glavu da NEMA NI JEDNOG mog bivseg decka koji mi prvo ili drugo vece nije pricao o svojoj bivsoj devojci... na razne nacine, ali jopet, STA IMAJU DA ME OPTERECUJU NJOM???

dakle SAVREMENI MUSKARCI,
ako to radite - zasto to radite? jopet je sve individuelno :wink: ali me zanima u vasem konkretno slucaju... :o

cmoka!

zato da bi ti znala sta da radis ...
da ne bi i ti postala bivsa ... :wink:

hahaha! josh sam imala srece da nismo setali pored groblja...!

lm, iskreno se nadam da ce ove nove generacije zamorcica nauciti u skoli da kad nadju novog decka/devojku ne pricaju o bivsima...

sad - ozbiljno: u cemu je fora sa tim pricama, jel je moguce da je jedan tip od 25 godina toliko nesiguran u sebe da mora da mi prica takve stvari?!?
 
malecka:
... eto kad sam skrabnula prethodnipost, proslo mi kroz glavu da NEMA NI JEDNOG mog bivseg decka koji mi prvo ili drugo vece nije pricao o svojoj bivsoj devojci... na razne nacine, ali jopet, STA IMAJU DA ME OPTERECUJU NJOM???

dakle SAVREMENI MUSKARCI,
ako to radite - zasto to radite? jopet je sve individuelno :wink: ali me zanima u vasem konkretno slucaju... :o


E moja malecka pa ja muku mucim vise sa tim bivsim i devojkama i zenama...sve su pre mene i lepo prosle i prozivele sa njima a ja sam ta na kojoj se svete...iako imam najcistije misli i zelje...ne bi nikog prevarila ni ostavila na taj nacin kako one njima rade pa to nikom ne treba...stalno uzdisu za nekom bivsom dok na kraju ne kazu izvini nisam sposoban da se vezem...
 
eh, malecka, njima to dodje kao pumpanje vlastitog ega u svojim ochima, a valjda tripuju da ce to ostaviti utisak 'gle-kako-sam-ja-iskusan-baja-i-kakvu-sam-sve-parchad-imao' na cicu koju trenutno obradjuju. shta da ti kazem kad je @$$hole sa kojim sam se upoznala preko Interneta meni slao svoje fotke na kojima je zagrljen sa bivshim ribama!!!! :evil: :roll:
 
ono shto ne volim da meni rade, ne radim ni ja drugima. ogavno mi je da slusham o bivshim ribama, a neukusno mi je da spominjem i bivshe tipove. Mozes da ih pljujesh (shto je ruzno jer moze da pomisli - kad ovako gadno pricha o prethodnicima, isto ce ovako i o meni!) ili da ih hvalish (u tom sluchaju ovaj aktuelni ce se osecati kao da je nedorastao nekom od bivshih).....kako god okrenesh - nije dobro. Znachi, jezik za zube i uzivaj u onome shto imash! ;)
 

Back
Top