Cetnici VS Cetnici

DeDa

Ističe se
Poruka
2.566
Ko su dobri a ko losi momci?Cetnici ili Partizani?
Mi Srbi smo stvarno cudan narod,kazemo:Samo sloga Srbina spasava,a uvek vodimo rat jedni protiv drugoga.Slucaj je isti i u Drgugom Svetskom ratu,dok nam Nemac rusi Yugu,mi smo nasli da vodimo gradjanski rat.S' obzirom da su sukobi izmedju KOmunista i Cetnika u slabijem intezitetu,pocelo je prepucavanje izmedju ovih konzervativih i pro Evropski orijentisanih Cetnika.
Pa dokle vise?! :evil:
 
На власти тренутно имамо готово искључиво разноразне партизанске синове и унуке.
Дакле борба се води између неколико струја насталих од покојне (?) КПЈ..........Од четника готово да нема ни трага ни гласа.
 
Pricala mi jedna devojka iz proslog rata sledece ----> jedva zivu glavu izvukla iz sarajeva nasla se u nekom bezpucu zakopavala diplome biljezila gde ih je ukopala i nekako se nasla medju Cetnicima ona ih od milja zvala "bradate face" kaze pitali je odaklen je i kud je krenula ona odgovorila da nema pojma kuda ce al eto uspjela se izvuci iz grada oni povikase "ajde seko sa nama mi ce da te uputimo na sigurnu teretoriju" kaze obnoc se nasli u nekom lageru legla ona da spava a isto tako kaze "djes spavati borbena linija pucnjava nema sanse oka sklopiti" uplasila se ona i ustade obnoc kaze da su bradate face igrali karte za stolom i pridje ona i tiho povika "izvinte sto ometam al kad budete bjezali nemojte mene zaboraviti da povedete" kaze u tom momentu skoci grmalj prevrnu onaj sto odose karte i povika "mala pipica tebi materina da mislimo bjezati nebi bili odje idi lezi nista se neboj, mi ne bjezimo niti ostavljamo"
:lol::lol::lol:


i dan danas to isprica samo kad je upitas
 
3731.ravna_2500_20gora_2D00_cetnici_2500_202.jpg




na omladini svijet ostaje
 
На власти тренутно имамо готово искључиво разноразне партизанске синове и унуке.
Дакле борба се води између неколико струја насталих од покојне (?) КПЈ..........Од четника готово да нема ни трага ни гласа.
Има, има :per::per::per:
 
Ne racunate se vi novokomponovani vikend cetnici iz Bulajicevih filmova . :mrgreen:

У праву си,
у Булајевићевим филмовима су четници приказивани у најнегативнијем могућем светлу у складу са тадашњом верзијом историје ...

У данашњој верзији историје
четници су признати као антифашистички покрет
и сва права припадника и учесника рата су им изједначена са
правима припадника партизанских јединица ...

Можда ће се сутра, након избора неке нове скупштинске већине историја опет променити,
шта га знамо ???

Можда ће се тада истраживати криминална дела почињена током Октобарске Револуције,
можда ће се рецимо покренути истрага против лица која су са чарапама на глави, наоружана аутоматским оружјем, упала у НБ,
можда ће се процесуирати лица одговорна за кршење Устава приликом изручења Слободана Милошевића,
кршења елементарних људских права 12 000 ухапшених током акције Сабље
можда ће кренути истрага где су кад и како убијени Луковић и Спасојевић, ко их је пустио из затвора и на чији налог ...

Ко зна шта носи дан, а шта ноћ ...

:per::per::per:
 
Ko su dobri a ko losi momci?Cetnici ili Partizani?
Mi Srbi smo stvarno cudan narod,kazemo:Samo sloga Srbina spasava,a uvek vodimo rat jedni protiv drugoga.Slucaj je isti i u Drgugom Svetskom ratu,dok nam Nemac rusi Yugu,mi smo nasli da vodimo gradjanski rat
:

Ko to mi? Koliko se sećam, partizani/komunisti vođeni Hrvatom Tiletom su započeli taj građanski rat. Zašto? Između ostaloga jer se Tile po svaku cenu hteo osvetiti onoj državi koja ga je spremila na robiju.....

Ne trebam još dodatno objašnjavati zašto su se i neki Hrvati rado uključili u partizane: Radi rušenja Monarhije, a ne nekakva borba protiv okupatora:hahaha:
 
Заправо, ја се не залажем за српску слогу.
Не видим шта имам заједничко са партизанима.
Не видим да имам нешто заједничко са љотићевцима.
Исто важи за ДС-Г17.

Са њима не желим да будем у некаквој слози...
 
Заправо, ја се не залажем за српску слогу.
Не видим шта имам заједничко са партизанима.
...

I još varijacija:
Partizani, među kojima je bilo i časnih boraca, te komunista, koji su uglavnom političko smeće, sklop točkova koji su pokretali onaj Tiletov nedemokratski režim.....
 
Losi su i jedni i drugi, a i dobri su i jedni i drugi. A zaboravio si i na trecu stranu medj srbima toko WWII

sdk.gif

Није то трећа него једина Српска страна. Дража се понашао као друид и скупљао лековите биљке чекајући Енглезе...партизани су бандити.
 

Back
Top