Detelinara vs Liman

Ne brini bee, stize konjica! :D

Mozda njih ( nasih zakletih neprijatelja :D ) u ovom momentu, ima vise ali mi smo bolje opremljeni, obiceni i jaci! Da ne govorim o prirodnoj, umnoj i geo-politickoj nadmoci. Stoga, pobeda i slava Limana je davno zagarantovana, ovo je samo pogranicni incident i treba biti brutalniji nego obicno, cisto za primer drugima... :D:D:D

Juurriiisssssssssss!!!!


odseci im vise glava nego oni tebi
 
Oooo, evo ga Hemi, sad ih je već dvoje
10_9_206.gif
 
Cekamo dok se Golden ne pojavi, ona se ne gasi kada pocne, a bice za Liman, (mada je sa obronaka Limana, sa Telepa,) a mi cemo joj odobriti pasos i dati da drzi free shop, u zamenu za mandat!
 
HEMI 426:
Ne brini bee, stize konjica! :D

Mozda njih ( nasih zakletih neprijatelja :D ) u ovom momentu, ima vise ali mi smo bolje opremljeni, obiceni i jaci! Da ne govorim o prirodnoj, umnoj i geo-politickoj nadmoci. Stoga, pobeda i slava Limana je davno zagarantovana, ovo je samo pogranicni incident i treba biti brutalniji nego obicno, cisto za primer drugima... :D:D:D

Juurriiisssssssssss!!!!


odseci im vise glava nego oni tebi

Artiljerija pripremljena :twisted: ...A što se tiče geo-strateškog položaja Liman ima prednost jer izlazi na Dunav, a pošto su teritorijalne pretenzije Detelinare na pravcu Djava - Štrand - Kamenjar (zbog odmora naših vrednih radnika :) :) :) ) onda Liman postaje žrtva naših snaga koje će dejstvovati iz raznih pravaca.... :D Strategiju ovde nećemo iznositi... :D
 
mens:
Cekamo dok se Golden ne pojavi, ona se ne gasi kada pocne, a bice za Liman, (mada je sa obronaka Limana, sa Telepa,) a mi cemo joj odobriti pasos i dati da drzi free shop, u zamenu za mandat!

Pa da...znao sam...traže pojačanje.. :D slabosti im izlaze na videlo....Pozivamo Satelit i N. Naselje da se pridruže u ovom herojskom poduhvatu i da oslobodimo grad Limanske napasti :D :D :D
 
...i dok novosadisti drugog reda :wink: ( detelinara, naselje, satelit...) alavo planiraju podelu teritorija i to dok gube borbu, prikrada im se specijalna jedinica limanskih nindzi! Pod okriljen noci i u potpunoj tisini koju prekidaju sam fijuci katana, glave pobunjenika padaju! Par trenutaka kasnije, limanski heroji nestaju u noci dok Dunav odnosi tela zaverenika. Jos jednom Limanska drzavnost je istrpela iskusenja a cast i slava domovine sijaju ne ukaljani..... :D

GAME OVER
(vrisnuli ste) :D :D :D
 
Samuraj_NS:
mens:
Cekamo dok se Golden ne pojavi, ona se ne gasi kada pocne, a bice za Liman, (mada je sa obronaka Limana, sa Telepa,) a mi cemo joj odobriti pasos i dati da drzi free shop, u zamenu za mandat!

Pa da...znao sam...traže pojačanje.. :D slabosti im izlaze na videlo....Pozivamo Satelit i N. Naselje da se pridruže u ovom herojskom poduhvatu i da oslobodimo grad Limanske napasti :D :D :D

Samo zovi, ako treba ja cu biti predstavnik novog naselja, i pozivam ostale da se pridruze, pojacanje stize!!!
 

Back
Top