Detelinara vs Liman

No Frks,Crazy HEMI je tu! Predlazem da se napravi par check pointa u blizini limanskih teritorija, ipak, neovlascen ulazi raznih nelimanskih individua nikako nije dobar, nije higijenski niti sigurnosno opravdan za nasu drzavu. Sa druge strane, ako nastave sa svojim glupostima predlazem najavljeni armagedon! Nazovite me extremistom i limanskim fundamentalistom ali 'ajde da im bacimo "big one" i da ih vratimo u kameno doba ( ni sad nisu daleko ). Znaci zvot u pecinama i navatavanje sa ribama uz pomoc motke ( kapiram da bi se aleksej obradovao, tu je jak ) :D


kill 'em all and let God sort them out!!!

h_bomb.jpg

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
storm cloud:
HEMI 426:
liman je urban, kulturan, napredan, moderan, lep i uvek perspektivan deo grada, detelinara se "bunar" starih zgrada, sumornih fasada ( osim nekih ), musave i prljave dece koja u rukavuima sakrivaju kese sa lepkom!

:shock: Interesantno! :lol: 20 godina živim na Detelinari i ništa od toga nisam videla. Ko zna gde si se ti smuc'o! :lol:

Iskreno, na detelini sam video i gore stvari,u stvari, bolje receno odvratne ( vezane za narkomane, kriminal i propratne gluposti ). Veruj mi, nisu za ovaj forum.... :shock:

a da sam se smuc'o, smuc'o sam se... :wink:
 
u ostalom, devojke ( storm & mackica ) ako zelite da vam se omoguci siguran prolaz do ( omiljenog ) Stranda, moracete da se priklonite, poklonite i postujete Limansku krunu i svaki drugi simbol nase drzavnosti. Znaci, ima da budete kolonije ili, lepse receno, "vazalne drzave". U protivnom, ostejete na smrdjljivoj detelini i ako se budete dalje glupirali, sledi vam "big one",samo da za nju dobijem saglasnost vrhovnog saveta odbrane limana.... :lol: :lol: :lol:
 
mackica ns:
mens:
Ma da. Pitaj Alexeja!
'Aj' pitaj ga ti, pa mi prenesi :P Meni je on malo scarry :shock: Skoro pa k'o Scarry movie :lol:
:cry: :cry: :cry:

Kad bi me upoznala shvatila bi da sam ja savim ok... :wink:

I ne volim da me zovu ALEXEJ (sa X), ja da sam hteo ja bih tako i napisao, ovako sam napisao sa razlogom...

A inace bas voooolim zenske pogotovo tvoje god. mens :lol: , ove klinke nemaju pojma, jedino sto si sa limana... Ali zato je to veci izazov, :wink:
 
HEMI 426:
No Frks,Crazy HEMI je tu! Predlazem da se napravi par check pointa u blizini limanskih teritorija, ipak, neovlascen ulazi raznih nelimanskih individua nikako nije dobar, nije higijenski niti sigurnosno opravdan za nasu drzavu. Sa druge strane, ako nastave sa svojim glupostima predlazem najavljeni armagedon! Nazovite me extremistom i limanskim fundamentalistom ali 'ajde da im bacimo "big one" i da ih vratimo u kameno doba ( ni sad nisu daleko ). Znaci zvot u pecinama i navatavanje sa ribama uz pomoc motke ( kapiram da bi se aleksej obradovao, tu je jak ) :D


kill 'em all and let God sort them out!!!

h_bomb.jpg

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dobra vam straža, :lol: ja sam danas opet pola dana harala po Limanu. 8) Samo se vi folirajte po forumu, a mi već pomeramo granice uveliko! :D :P
 

Back
Top