Metallica

Metallica - The Best Instrumental

  • Orion

    glasova: 6 33,3%
  • (Anesthesia) Pulling Teeth

    glasova: 4 22,2%
  • The Call of Ktulu

    glasova: 8 44,4%

  • Ukupno glasova
    18
  • Anketa je zatvorena .
Sta! Da kazem nesto a?
e e e Metallica moj dobar drugar, od srca tetitam metaliki....

Sto ste choveku ugasili temu "METALLICA"?
Mislim da metallica zasluzuje jednu "oficijalnu" temu pod imenom "Metallica" a ne da se diskusija vodi na "St Angeru"!
Ipak taj album ne reprezentuje metallicu u pravom svetlu!

Pokrenimo novu temu o ovom bendu!!?
 
Night Prowler:
Sta! Da kazem nesto a?
e e e Metallica moj dobar drugar, od srca tetitam metaliki....

Sto ste choveku ugasili temu "METALLICA"?
Mislim da metallica zasluzuje jednu "oficijalnu" temu pod imenom "Metallica" a ne da se diskusija vodi na "St Angeru"!
Ipak taj album ne reprezentuje metallicu u pravom svetlu!

Pokrenimo novu temu o ovom bendu!!?
Thumbs up!
 
Metallica mi je omiljeni bend, ali St.Anger je zaista očajan album, njihov ubedljivo najgori... Sviđaju mi se jedino "Frantic" i "Some kind of monster".
Iskreno se nadam da će novi album koji izlazi krajem ove ili početkom naredne godine, biti mnogo bolji (objavljeno je da će pesme ponovo sadržavati solaže !)...
 
St. Anger je definitivno najgori album metallice i ne moze se reci "to je i dalje metallica" (Osim ako se to ne odnosi na live nastupe) bez obzira koliko momci iz 'tallice bili zaljubleni u ovaj album i koliko ga hvalili (ipak treba to sr*anje prodati :) )
Ali ako se pogleda chinjenica da pre snimanja albuma nisu jedni druge mogli ochima da gledaju (James vs. Lars (ko je gledao SKOM, znace o chemu se radi)) nije ni chudo sto je album ispao tako loshe, mada s' druge strani nije ni to opravdanje za nedostatak kreativnosti.
Mislim da je James bio tolenrantniji pa je dopustio dominaciju bubnjeva, a s' druge strane smo ostali uskraceni za melodicnost i Kirkove solaze! Da James nije bio toliko tolerantan danas ne bi bilo metallice, pa onda bolje bilo kakav (shit) albun nego da su se raspali!
Ja dosta ochekujem od novog albuma, nadam se da su nauchili lekciju! I nadam se da ce svratiti i do nas u okviru turneje!

Otvorite oficijalnu Metallica temu!?
 

Back
Top